başka erkeğin sahip olduğu bir insana aşık olup evlenmek bir insana çok zor gelir.
Samimi bir iç çatışma itirafı olmuş. Hemen herkes yaşıyor bunu.

Ben boşanmış birisiyle hiç sorun yaşamadan evlenebileceğimi gördüm. O zaman işler değişti.

Ve bir insanın hayatını geçmişe doğru değiştiremeyeceğini bilmek.

Evlenip boşanmış şeklinde bakınca düşünce Daha kabul edilebilir geliyor di mi?
Halbu ki özünde aynı. Ancak biri gözünde meşruiyet kazanıyor.

Sonrasında diğerine aynı şekilde bakma sorunu daha çabuk aşılıyor.

Ha bu demek değil ki oruspunun tekiyle evlenirim.
Evin kapısını açan siz olabilirsiniz ama misafirler sizin haberiniz olmadan gelebilir.

Yani bakire olup evlendikten sonra daldan dala olmak mı bir kişiyle hayat geçirmek mi sorunsalını çözmelisiniz.
olmasa da olur ama olursa da bişey olmaz. evliliği yalnız cinsel dürtülerini tatmin etmek için kullanırsan çok başını ağırtacak durumdur. evlilik tenlerin değil kafaların uyumuyla başlar. gerisi zaten gelir. dert edilecek bir durum değildir.
birkaç gün sonra yapacağım eylemdir. pek hissettirmemeye çalışıyorum, -ki uzun zamandır böyle- aslında içim hiç rahat degil. evet seviyorum, evet bir ömrü geçirebileceğim, beni çok seven, her şeyi ile hayatı paylaşabileceğim, iyi bir anne, iyi bir eş olabilecek 'o' kişiyi bulduğumu düşünüyorum. her şey çok güzel, her şey iyi gidiyor, her şey ayarlandı ve birkaç gün var dügüne. ancak hala ona söyleyemediğim ve kendime de zor itiraf edebildiğim bir gerçek var ki, biz hiçbir zaman tam anlamıyla olamayacağız. her zaman bi olmamışlık, yarım kalmışlık, eksiklik var olacak. dindar bir insan değilim kesinlikle, hatta doğru düzgün bir din ve tanrı inancım da yok. ama hani 'helali olmak' diye bir kavram var ya; o hiçbir zaman helalim olamayacak benim…

bu konu er ya da geç basımıza bela olacak. ne yaptım ise aşamadım; lanet olsun bu coğrafyaya ve bu kültüre. hatta kendi beynime de lanet olsun ama yok, ben yapamayacağım. bir yerde kafama vurmaya başlayacak, aklıma gelecek ve çok derin sorunlar yaşayacağız. o da sonunda pes edecek, bir yere kadar sabredebilir tabii, çok normal…

neden böyle oldu bilmiyorum, esasında birkac kez bırakmayı denedim, ama olmadı ne yapabilirim.. çünkü seviyordum. her şeye rağmen yaşanması gereken bir yol olduğunu sezdigim icin geldim. ama bitecek biliyorum… yani bir yerde patlak vereceğini ve sonunda pes edip onu bırakacağımı bile bile yapıyorum bunu.

çok yazık…
2021 yılında hala bekaret düşünen köylü başlığı.
Son derece normal olan durum.
Karakter ve insaniyet gibi kavramlara sahip olan kadın/erkek günümüzde az malesef.

Bakire olup bunlara sahip olmayan kadınlara denk geldiğinizi düşünsenize, twitter vs. ifşa videolarında eşinizin videoları dönüyor.

Ne acı...
tebrikler yılın gavatı ödülünü kazandınız.
Bahse konu birey icin elbette namussuz denemez, kendi tercihidir… hem hangi devirde yaşıyoruz… bir kadını salt bu sebepten yargılamak çok yanlıştır. (bakire olsun veya olmasın) çok iyi bir insan ve çok sadık bir eş olabilir. her şey tamam, ama şu var;

hem ilk iliskisini evlenmeyeceği biriyle yaşayarak pekcok açıdan toplumsal normları çiğniyor ve sonra başka bir erkekle bir şekilde evlilik yoluna giriyor ve de bu aşamada ;

vay efendim şu kadar altin takılacak,
şunları erkek tarafı şunları kız tarafı alacak
kına gecesi
çeyiz
el açtırmama
kırmızı kurdela
O saçma salak düğün telaşı
Ve bilumum adetler…
almışken her şeyim cok iyi olsun, ömürlük olsun....
bilmem ne bilmem ne…

iste bu aşamalarda nasıl bir tezatlık taşıdığı ortaya çıkar ve soğutur kendinden...

Yani sen böylesi büyük bir dogmayı kendi içinde aşabilmişsin, lakin mevzu ciddileştiginde vay efendim adet, töre, gelenek görenek…
Kendi bakir olmayıp da bakire kız isteyenlere in şal lah sürtüne sürtüne ilişkiye girmekten bi hal olmuş kukuletalar nasip olur. Amin.

O taptığınız ince zar varya , dürüstlük turnusolu değil. Zarı bırakıp her haltı yiyenler varken bakire olmayan kadınlara sallarsanız ben de böyle beddua ederim.

Ha bir de şey var , kızlık zarı dikimi.
Yapacağımdır. Bakire olmayan kızlar faw pls.
Gayet normaldir. Sevgiliyken her fırsatta sikiş arayanlar gelmiş burda bakire muhabbeti yapıyor aq.
çok merak ediyorum bakire bir kadınla evlenmek isteyen kaç erkek bakir?.
değişik tiplerin tercihidir, aynısı erkek için de geçerlidir. demem o ki bakire olmayan hatun ne ise bakir olmayan erkek de odur, ikisinden de uzak durulmalıdır. bunlardan herşey beklenir, bunlardan ne ana ne baba olur demedi demeyin.
hz peygamberin yaptığı eylem.
bakire olsa ne olur ruhu folloş olduktan sonra. ruhu güzel ama bakire degilse düşünürüm baya ama yine de yapamam hacı o iş olmaz yani. ha öyle ha bire kadın kovalayıp sonra bakire arayanlardan degilim bu arada.
Evlenmeyin arkdaşlar ömür boyu sevgili edinin ve tadını çıkartııın evlilik pişmanlıktır .
hepimizin başına gelecek talihsiz durumdur. he yok çirkin bir kızla evlenirseniz belki bir şansınız olur ama ona da bir ömür katlanılmaz. en iyisi bakire çirkin kızla evlenip onu her fırsatta aldatmak. hem karımı daha önce inlettiler diye bir derdiniz olmaz hemde güzel kızlarla sevişebilirsiniz.
Şu ölümlü dünyada bekaretten başka bir şey yok mu?ye iç seviş hayat kısa.
ilk defa evleniyorsa bakire olmayanla kesinlikle evlenmem.
Dul olanla çocuğu yoksa çok seversem evlenirim.
Çocuklu dul kadınla çok zorda kalırsam evlenirim.
biz erkekler gittikçe yavşaklaşıyoruz. ulan kadınla beraber olunca övünüyorsun hele bir kızı kadın yaptıysan kahramansın amk ama iş evlenmeye gelince bakine olsun. he yavrum he
Kız oğlan kız boncuk gibi Bakireler önünüzde resmi geçit düzenleyecekler merak etmeyin siz hiç, olur mu?!..
Bana bu işler çok bos geliyor. Iki taraf da mutluysa ve başka kimseyi düşünmüyorsa hicbir şeyine bakmam.
nostalji başlığı. hadi kapışın da eğlence cıksın :D

tanım:daha önce dibini dövdürmüş kadınla evlenmektir. günahtır.
“milli olmak” için keraneye giden erkekle bile evlenilebiliniyorsa, sevdiği adamla ilk cinsel deneyimini yaşamıs kadınla evlenilir.