bugün

kendi onla bunla sonra da neymis efendim evlencegim kiz bakire olsun. bi kiz yillarca namusunu korudukdan sonra oda namuslu erkek hak eder. namus korumak okadar kolay degil.

26- Kötü kadınlar, kötü erkeklere ve kötü erkekler, kötü kadınlara yakıştıkları gibi, temiz kadınlar, temiz erkeklere ve temiz erkekler, temiz kadınlara yakışırlar. Temizler, kötülerin kendilerine yönelik dedikodularından uzaktırlar. Bunları, Allah’ın bağışlayıcılığı ve onurlu rızık beklemektedir. annur suresi 26.ayet

-bakir olcakti pardon.
tabuları olan cahil insandır.
gün içerisinde alelade bir mevzuya değinircesine kadınları aşağılar.
(bkz: esra erol da ev kizi istiyorum diyen adam)
Dince de doğru olmayan davranışa sahip bünye.
erkek mi? bakire mi?
şaştım doğrusu.
Tanımı sona bırakmak istiyorum.

Geçen gün bir arkadaşımla oturduk konuşuyoruz. kadın erkek ilişkileri cinsellik vs açıldı konu. O kadar açık fikirlidir dediğim kızdan aldığım cevap şu oldu "ya erkek sonuçta yapar, her durumda kadınla erkek bir olmuyor ki."
evet her durumda kadınla erkek bir olmuyor sonuçta kadın erkek değil, hiç bir insan yaptığı şeyler olsun kabiliyetleri olsun eşit olamıyor. kadınla erkek olarak değil de insan olarak bakmak lazım. neyse demem o ki en açık fikirlidir dediğim insan bile kalkıp "ay erkek o yapar" diyorsa ve insan evladı erkek çocuğunu "erkeksin sen aslansın" diyip "kızına da bacak arana dikkat et" diye yetiştiriyorsa, tabi ki o adam gün gelr "ben erkeğim istediğimi yaparım ama benimle olacak kız bakire olacak!" diye tutturur.

Kalkıp bir kadın bile" erkek adam yapar" gibi cümleler sarfedip kendini yerlere düşürüyorsa, aferin o çocuğa. müstahak bu kafadaki insanlara.
düşük puanla en iyi üniversiteyi istemeye benzer.
Erkek değildir. Bu mantıktaki kimseye erkek demem ben. zor bulur.
kendisi zihnen patlak olmasına rağmen diğer cinslerine ''patlak olmayan kız'' olarak bakan erkektir.
günümüzde nerdeyse büyük bir kısım bakire olsada bakire değil o yüzden kafamızı yormayalım .