bugün

erkeğin saçma sapan davranışlarının başında gelen örneklerden biridir.

erkekler aşkları uğruna genel anlamda kendilerinden geçici bir nitelikte hayatlarını idame ettirirler. bunun başında da sevgiliye, eşe olan sadakat gelir. ancak bu sadakat genellikle evlilikle birlikte son bulur. ondan sonra da "her gün yeşil zeytin yenmez" diyerek gözünü dışarıya kaydırır.

bundan kelli sorun, evlenilen dişi bireyin bakire olmamasıdır. dikkat edin, aldatan erkekler bakire olmayan bir kadınla evlendiklerinde eşlerini aldatırlar. bakire biriyle evlenen erkekler eşlerine sadık olur. dolayısıyla patlak karı almanın evlilikler için tehlike oluşturduğu bir gerçektir.
tanım yapmak gerekirse bir erkeğin bakire olmayan bayanı bakire kız üzerine eş olarak seçmesidir. sevişme konusunda daha tecrübeli bir eş isteyen erkek bakire kız ile evlenmemeyi tercih edebilir.

çok pis bakire kızları da gördük zamanında. ne kadar alakasız diye düşündüm birden; kız bakire olduğu için aslında daha çok aldatılacaktır diye düşündüğüm olay. Nasıl olsa bu evlenen erkek için zar çok önemliyse ve kızın namuslu ve saf olduğunu biliyorsa aldatmayacak mı? yemeyin beni.
he meryem anayla evlenmiş he fahişeyle nişanlanmış, istedikten sonra aldatır erkek.

(bkz: kime göre neye göre)
(bkz: bakire kızı yüceltip bakire olmayanı küçümsemek)
"al görmüşün kızını tutsun dolana dolana, al görmemişin kızını tutsun ilene ilene."
O...çocukları -Altan Erkekli-
işi bilmeyen delikanllı sendromudur. "0" ı varken otoban olmuşuna binilirmi .

*otoban= üzerinden geçmeyen kalmamış.
zarı diktirip kendini bakire olarak kakalayan kızla evlenmekten daha iyi bir şeydir. en azından dürüst olmuştur.
Evlenmeyi sadece cinsel ilişki olarak bile değil sikmek olarak gören şahsiyetin bokudur.
(bkz: Başlık sıçmak)
bakire olmayana, yani kadın olana patlak karı diyen eklem bacaklının sabuklaması. be hey gafil sormazlar mı adama anan meryem ana mıydı diye.
hadi oradan, hadi oradan.
(bkz: tavada mısır yerine karı patlatan abaza ergen)
evleneceği kişi seçimi ile taşımacılık sektörüne atılacak birinin dizel panelvan seçimini birbirine karıştıranların yargısıdır.
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)
(bkz: üniversiteyi bakire bitirebilen kız)
Benimle evlen, senin için diktireyim.gece boz gündüz diktiririz.yırt,diktir, yırt diktir.böylece hep namuslu bir bakire olarak kalırım naneci.hymenoplasti denir adına.doyum olmaz tadına.

sen erkeksin ve buna dua etmelisin.çünkü $u anda benim altim-edevatım yok.i$te:bunun için dua etmelisin.sonradan diktirme $ansın da yoktu oysa.*
şu devirde bunu diyebilecek bir erkeğin herhangi bir kıza cinsel manada yarım metreden fazla yaklaşamadığına patlaklığım üzerine iddiaya girerim. üç kuruşluk aklınızla ne cümleler kuruyorsunuz yahu? benimle evlenecek adam senin normal hayatta suratına bakıp art arda iki anlamlı cümle kuramayacağın birisiyle evlenecek farkında mısın?
şişirip şişirip yeniden patlatmaktan hoşlanmaktır.
bu kadar aşağılayıcı bir yaklaşım olamaz,bunu gerçekten düşünmüş ve buraya yazmışsın ya, peki senin neyle karşılaşcağın belli mi acaba bu hayatta?

bir kadını her ne olursa olsun bu kadar aşağlama hakkını kendinde nasıl buluyosun, sen kendine ''patlamamış'' birisini bulursun alır baş tacın yaparsın ama dikkat et yamalı olmasın.
yine diyorum, kime ne. ne meraklı milletiz ya milletin zarının derdine düşmeye.
siz kadınları böyle sadece bir zara indirgediğiniz taktirde, kadınların size yapacağı herşey haktır.

kadın ne bir zar, ne bir mal, ne de bir eşyadır..
güncel Önemli Başlıklar