bugün

gazi üniversitesi eğitim fakültesi öğretim görevlisidir.odtü tarih bölümünü birincilikle bitirmiştir.öğrencilere yaklaşımı, ders anlatışı pek bir sevilen hocadır. türkiye nin bahri hoca gibilerine çok mu çok ihtiyacı var.şöyle ki üniversite temizlikçisi bile saat 8 de gelirken bahri hocamız her gün 7.30 da odasında bulunur. ve sınavları asla sınav olarak görmez sınavları kişilik olarak değerlendirir.örneğin; iki yıl önce sınavda, sınav katında bulunan tabloda ne anlatıldığını sormuştu.
herkesin sınavından yüksek not aldığı hoca.
öğrenci yandaşı olan hoca. öğrencileri için elinden gelen hiç bir yardımı esirgemez.

odtü tarih bölümünü 3.70 küsurluk bir ortalama ile bitirmiş muhtemelen kimse bir daha o notu yapamamıştır demiştir. boğaziçi tarih ve gazi tarih eğitimi yüksek lisansından aynı anda mezun olmuştur. gazi öğrencisi olmamasına rağmen gazi üniversitesine aşıktır. çünkü ona göre eğitim için önemli iş yapmış bütün adamlar bu okuldan çıkmıştır. sizin hiç ismini bilmediğiniz binlerce insan sayar sonunda da işte bu yüzden gazi en iyi eğitim fakültesi der ve noktayı koyar.

bu yıl gazi sosyal bilgiler öğretmenliği bölümünden gazi tarih öğretmenliği bölümüne geçmiştir. sosyal bilgileri öğrencilerini üzüntüye boğan bu eylem tarih öğretmenliği öğrencilerini mutluluğa boğmuştur.

herkes sınavından yüksek alır. bunun nedeni de şudur: öğrencinin bilgisini yarım saatlik 1 saatlik sınavla ölçemem ben bu haksızlık olur der. o yüzden hep sınıf listesinden 2 tane çıkartır. biri yoklama almak içindir (devamsızlığı çok zorda kalırsa bir araç olarak kullanır) biri de derstte sorduğu sorulara cevap verenleri puanlamak içindir. öğrenci zanneder ki hoca + - veriyor. ben bizzat o kağıtları iki kere gördüm. biri sunum yaparken idi. (90 vermiş daha önceden sonra 100 yaptı sağ olsun) biri de bana yardım eder misin şu notları bilgisayara gireyim dediğindeydi. bilgisayara girerken de verdiği notların üzerine 30 puan herkese ekletti. eğer sana sınıfta 40 vermişse notunu 70 50 vermişse 80 yaptı.

hakkında yazılacaklar asla bitmeyecek hocadır. candır canandır. hocaların hocasıdır.