bugün

Dünyanın en eski mesleğini modernize etmiş dişi.
Türkiye de böyle işte. Ya böyle değişikler baş olur ya da bilmem kaç cipsi birbirine katan youtuber lar gözde olur. Ayhan tarakçı gibi üstadların da kıymeti bilinmez.
Dünyanın en gereksiz gündem olan insanı. Şarkı yaptı iğrenç, demeçleri iğrenç.
Yarışmaya katıldı aptallığın nasıl bir şey olduğunu herkese öğretti. Şimdi binlerce takipçisi var ve kendine elitizm adlı bir instagram üzerinden ulaşım sağlanıyor. Enes Batur adlı youtuber ile aynı sinemada denk gelerek fotoğraf çekilmiş. Sanırım Bahar bu durumu Enes benle çekilmek istedi tarzında yorumlamış. Buna bağlı olarakta Enes o gün sinemaya giden aklıma sokayım tarzında bir paylaşım yapmış. Neden bunları yazıyorum bilmiyorum ama senden nefret ediyorum Bahar Candan.
ciddi bir entry girecekken karşımda bulduğum bayandır.
https://www.youtube.com/watch?v=IvcjHGHkQnQ
en sevdiğim rapcı rapcı.
Ben Fero ve Ezhel'den iyi şarkıları, en azından insanın beyninde dönüp duruyor.
Bu kız hukukçu olamaz ya...olmamalı.
Elitizmmmmm. Hayranıyız.
Ateşe işeyip çarpılmış gibi konuşan buydu değil mi ?

Neyse dalga geçmeyelim sakat galiba
Yazık kimin çocuğuysa..
tam bir libido killer . iyyy o tip bende olsa boğazlarim kendimi. eved.
Çok zeki aslında.
Bu sebepten çok iyi salak yapıp, insanları analiz ediyor ve nasıl yedi ama mal diyerek içten içten gülüp eğleniyordur.
Peki güzel mi?
Bence hayır.
Fiziği güzel mi? Oyş dermiyim?
Evet.
Doğruya doğru.
hakaret yok tespit var, gerizekalı bir türkiye cumhuriyeti vatandaşı.
Televizyonda gördükçe yükseldiğim, sonra da kötü düşüncelerle instagram hesabına girince kadınlardan soğumama yol açan, hayallerimde ise bana köpek gibi orgazmlar yaşatıp kölesi yapan kadın kişisi.

Merak ediyorum acaba aynı odaya kilitleseler ne olacak...
şekilden şekile giren çok itici birisi.
Tamam abi kararımı verdim ben, bana gönderin bunu, kırbaçlaya kırbaçlaya öğretirim konuşmayı falan.
Zamanında beykent hukuk’a kayıt yaptırmama sebebim teşekkürler süpermen.
Döl israfı.
Beni gör kanalina katilmis. Yaptiklariyla soyledikleri uyusmuyor... tamamen ilgi delisi.
Youtube'daki armağan çağlayan röportajının yorumlarına bakarsanız Türkiye'yi net görürsünüz. Yorumlarda çok zeki kadın, hepimizi trollüyor falan diyen ruh hastaları var aq. La yarram, trol bile olsa bu nasıl bi zekilik oluyor sayın amınakodumun malı sorabilir miyim? Bizi trolleyip para kazanıyormuş o yüzden çok zekiymiş. Hay paranızı sikiyim para kazanan zeki oluyor ülkede aq nasıl kazandığının bi önemi yok. Aq salakları ya.
rte den sonra akabenin başına geçmesi gereken kişi

bu bir şaka değildir.
telefonun haberler sekmesinde karşıma çıktı. ''dolarla bir şey almayın, türk malı alın, ithal ürünlerden uzak durun çünkü onların fiyatları şişiriliyor. bir ürünün nerede nasıl yapıldığını araştırıp elinin altındaki malzemeleri idareli kullanacak. ben asgari ücretin ne kadar olduğunu bilmiyorum. yerli malı yurdun malıdır.'' demiş bir programda.

gerçi şimdi gördüm moderatör nihat doğan'mış.

bazıları hayatımızı sikti, geleceğimizi kararttı umrumda değil de. bu tipler zengin ya benim kanıma o dokunuyor. şimdi ne desem avukat tutup dava açacaklar, yine para kazanacaklar, o yüzden demiyorum daha fazlasını.
ülkenin aydın yüzlerinden yalnızca biri. yeni türkiye'de bahar candan ve ciciş kardeşler gibi entelektüel kişileri daha çok ekranda istiyoruz.
bu sabah dayak yemesiyle aklıma gelen bir kişi. ünlüler de dayak yiyebiliyor.
hesabındaki parayı paylaşmış.
https://www.ensonhaber.co...sabindaki-parayi-paylasti
ne iş yapıyor lan bu kadın.
"Dubai'ye benimle gelecek arkadaş arıyorum. 18-23 yaş, 1.70 cm ve üzeri, 56-60 kilo görünüşündeki kızlar. 7 yıldızlı otel, benimle business class uçma ayrıcalığı. Her gün 300 dolar, toplam 6 gün. Hemen başvurun." sözleriyle gündem olan Bahar Candan...

Ne iş yaptığı belli değil mi?