bugün

28 yıl sonra daha bir hüzünlü bir şekilde söyleyeceğim cümledir maalesef. 'huzur içinde uyu...'
trajik bir durumdur.*
paramparçanın unutulmaz dizeleri.
15 yıl sonra daha bir hüzünlü bir şekilde söyleyeceğim cümledir maalesef. 'huzur içinde uyu...'
giderek daha da benziyorum sana yıllar geçtikçe ve bir 27 yıl daha sen olmak için...huzur içinde uyu...
24 yıl sonra bir bar taburesinde söylenebilecek cümle.
Yıllar ilerleyip hafızalar köreldikçe seni zihnimde taze tutmak için hep o şarkıyı dinliyorum. Bir sen olabilmek için 26 yıl daha... huzur içinde uyu...
Yıllar geçtikçe yokluğunu daha da hissediyoruz. Aramıza yeni katılanların sana dede diyememesi ne kadar acı. Sen olabilmek için bir 25 yıl daha... Huzur içinde uyu...
bundan tam 19 yıl önce kanatlanıp uçup gitmiştin cennete, yıllar geçtikten sonra bile ismini hayırla yâd eden yüzlerce kişiyi görünce, senin gibi bir babaya sahip olmanın mutluluğunu yaşıyorum. bir 24 yıl daha sen olmak için... huzur içinde uyu...
Sensiz geçen 20 yılın tarifi imkansız, kederimiz geçip giden yıllar gibi artıyor. Bir sen olmak için 23 yıl daha... huzur içinde uyubaba...
Gozlerim doluyor, daha da daha da ozluyorum seni... tanimasam da, hayal meyal hatirlasam da ve hatta birlikte gecirdigimiz surenin 7 kati kadari ayri kalsak da... biliyorum cennettesin, dunya gozuyle goremedigin oglunla bulusacagin gunu iple cekiyorsun.
bir sen olmak icin 22 yil daha... huzur icinde uyu baba
Babasını kaybetmeyenlerin anlayamayacağı cümle.
Nizamiyeden çıkış yaptığımda senin orada olmayacağını bildiğim hâlde gözlerim seni aradi. Gulumsedim. Artik ölüm yıldönümünde annemde buruk bir sevinç olacak. Evet baba, bugün terhis oldum..
Bir sen olmak için 21 yıl daha... Huzur içinde uyu.
sevdiklerimizin öldükleri yaş kadar sevdiklerimizin yaşamlarına yaşam eklensin dualarıyla.
sensiz gecen koskoca 23 yil... bugün dugunume tam 100 gun kaldi baba.bu heyecanlı gunlerde mutlulugumu seninle paylasmak ve yanimda destegini hissetmek varken birlikte olamamak...
bir sen olmak icin 20 yil daha...huzur icinde uyu..
Ömrün yetseydi mutluluğuma şahit olacaktın. Herkes yanımdayken, senin olmaman, olamaman... Evet baba evlendim.

bir sen olmak için 19 yıl daha... huzur içinde uyu...
sensizliğe çeyrek asır sığdırdık, bugün yirmibeşinci seney-i devriyen. her nerede isen çok sevildiğini ve özlendiğini bil!

bir sen olmak için 18 yıl daha... huzur için uyu babam!
Hem sarhoşum ,hem yastayım, bir bar taburesi üstünde ..
yirmi altı yıl önce bugün kanatlanıp uçtun aramızdan. istirahat ettiğin o soğuk yere ilk defa cesaret edip gidebildim. sıcacık gözyaşımı bıraktım toprağına. öptüm mezar taşını, sarıldım ruhuna sıkı sıkı. iliklerime kadar yaşadım maneviyatını, konuşup dertleştim seninle. biliyorum yalnız değilsin bizimlesin her zaman, seninle birlikte ebediyete göç edenlerle sevdiklerine kavuşacağın günü bekliyorsun. bir gün o da olacak, her geçen gün sana kavuşacağım an yaklaşıyor. fakat o zamana kadar hasretin sızı olacak kalbimde...

bir sen olmak için 17 yıl daha... huzur içinde uyu babam...
Bugün mahallende arkadaşlarınla, komşularınla ve yüzlerce insanla seni andık. Aradan onca yıllar geçse de hala gönüllerdesin. Dokunduğun herkeste güzel izler bırakmışsın. Tanıyamasam da hatıralarda yaşatıyorum seni…

Bir sen olmak için 16 yıl daha… huzur içinde uyu babam!
19 yaşında körpecik bir gençken ilk defa bu başlığa entry’mi girmiştim. Şimdi ise 30’ların ortasına doğru hızla ilerlerken buluyorum kendimi. Her sene yaş aldıkça daha da derinleşiyor sana karşı özlemim. 3.5 yaşındayken kaybettiğim, hayal meyal anımsadığım, insanların hatıralarında tanıdığım babamın ellerimizden kayıp Cennet’e kanatlanmasının üzerinden 28 yıl geçmiş… Seni çok ama çok seviyorum, yakın bir gelecekte görüşmek üzere.

bir sen olmak için 15 yıl daha… huzur içinde uyu babam!
ya bırak . ben babamdan önce ölürüm amk.