bugün

yadsınamayan gerçektir. kız evlat başka bir şeydir. son nefesine kadar ne kusur işlerse işlesin çok seveceğini bilirsin. mutluluğudur tek arzun. çünkü senden bir parçadır. onu üzecek insanı öldürmekten çekinmeyeceğinden eminsindir.
yoo.babalar oğullarını sever kızlar zaten kendini sevdirir.
Doğrudur.
Çok sevmeyi geçtim aşıklar bence ya. Adamın mobil bankacılık hesabında küçüklük fotom vardı bunun başka açıklaması olamaz. Cnm babam.
analar da oğullarını.
Mini minnacık bir kızım olursa benim eşgal;
Babamı kaybettikten sonra, telefonunda ki banka app lerinden borcu harcı vs var mı diye bakmamız gerekti.. tabi bunu akıl edecek süre dolana kadar telefonun şarji bitmiş ve kapanmış.. şifrelerinin hepsini telefonunun notlar kısmına yazdığını biliyoruz ama pin kodunu bilmiyoruz.

Neyse bu yüzden pin kodunu bilmemiz gerekiyor, şansımızda az olunca başladık düşünmeye.. (başka bi hat takarak ya da hatsız açabilirdik şuan aklıma geldi, ama belki kişisel bi borcu vardır diye telefonunu uzun süre kapatmadık zaten..) Birkaç gün sonra (erkek) kardeşim telefonu getirdi abla açtım diye. Açıkçası bi düzenbazlık yaparak açtı diye düşündüm ama sadece doğum günümü 4 haneli olarak denemiş. Yazık yavrum, zaten benimki 4lü yazılamazdı ki diyo..

Yani evet babalar kızlarını, kızlarda babalarını çok sever. Toprağını bile..
Pek belli etmese de sevdiği kesin. Ama anlamaya çalıştığı pek söylenemez.
Çok iyi Babalar var ama durumu her baba için romantize etmeye gerek yok bence. 7 kat yabancıların yapmayacağı kötülükleri yapan babalar hiç az değil bu toplumda. Döven söven zorla evlendiren malı mülkü oğluna nasıl geçireceğini hesaplayan...
güncel Önemli Başlıklar