bugün

ve bununla milyarder havalarına giren kızdır. egosu tavan yapmıştır. gördüğünüz andan itibaren oradan uzaklaşmaya bakın.
Okuyorum lan ben tabi ki baba parası yiyeceğim. işe bir başlayalım hele sıra kendi parama gelir o zaman.
afiyet olsun.
Hep özenmişimdir amk.
Ek gelir olarak sevgili parası yiyen kızdır.

Sonuç baba parası kenarda zor günler için durur.

Zor gün dediysem çanta, makyaj malzemesi, bot falan indirime girerse diye bekler*
afedersiniz bizim babalarımızın parasını siz mi yiyecektiniz de zorunuza gitti ?
Sevgili parası yiyen kızdan daha onurludur.
Para babanin kiz babanin ama derdi arkadasin belliki. Zenginin mali zugurdun cenesi desem simdi cikar "ben alin terimle calisip kazaniyorum ayda 17 bin tl" der. O tip var nikinde. Neyse.

Normal olan kizdir. Baba evlat getirirken sorumluluk almistir. Bir babayi yavrularini beslemek gururlandirir helal para gecirmek evlatlarinin bogazindan onurlandirir. Kimseye muhtac etmemek kaygisiyla calisir didinir. Hakkini helal etsindir. Elbette cocugunun kendi parasini kazanmasini ister. Bizde de biraz ar varsa sartlar uygunsa babanin eline bakmayiz. Kimse baskasinin eline bakmak zorunda degil.
zenginin parası züğürdün çenesi.
Bir baba parasi yiyen erkek olamaz. Ben bu olayı yaşıyorum işte. Ulan Zall bana bir iş bulamadın be. Napacam ben yav. Al geldi gene bunalım.
daha koca parası tatmamış kızdır.