bugün

türkiye'de yaklaşık 35 şubeye sahip sağlık ve spor merkezinin adı.sadece 30 dakikanızı ayırarak fazla kilolarınızdan kurtulmayı sağlayan,sıkılaşmanıza ve incelmenize yardımcı olan, sağlıklı yaşamı hedef almış olan sadece bayanlara yönelik hizmet veren bir merkez..
bugün gidip kaydolduğum, sürekli spor yaptığım halde ilginç sisteminden ötürü yarım saatte canımı çıkartan merkez.
yarım saatte bütün vücudu presden geçiren bir sistemleri olan sağlık sistemi.
kafaya takanı 6 ayda adam etmemesi imkansız. bi de altın günü gibi içerisi ama olsun. eğlenceli.
gerçekten işe yarayıp yaramadığını merak ettiğim istasyon sistemidir.
Haftanın altı günü sabah 08.30 akşam 20.00 saatleri arasında hizmet veren sadece bayanların faydalandığı spor merkezi.
Sistem şöyle dokuz alet dokuz platform var. Esneme ve ısınma hareketleriyle bir saati buluyor. Eğer zayıflamak istiyorsanız diyetle birlikte çok güzel sonuç alırsınız. Tabi spora gelip hunharca yemek yemeye devam ederseniz ancak incelme yaşarsınız o da bir ihtimal.
Ayrıca hocanız durumunuza ve isteğinize göre size ek egzersizler veriyor. Ben Adıyaman şubesine gittim ramazan ayı boyunca çok da memnun kaldım.
Ayrıca diyelim bir arkadaşınız sizin önerinizle kayıt yaptırdığında size ek seans hediye ediliyor.
Evet ortamı kadınlar hamamı tarzında ama en azından bir bayan olarak daha rahat spor yaptığımı söyleyebilirim.
Shapes'e göre yer hareketleri daha az. Bu yüzden b fit mi shapes mi derseniz shapes derim. Hocadan hocaya da değişebilir bu durum.
Sizinle ilgilenmesi açısından ama ne Ankara'da ne Adıyaman'da ikisi hakkında kötü bir şey duymadım.
Gönül rahatlığıyla gidilip spor yapılabilir. Vaktim yok deyip spora gitmeyenler artık giderler sanırım.