bugün

iticilikte nirvanaya ulaşmış erkektir.
Benim bu ben.

Yersen.
yemem ki.
Asla çekemeyeceğim erkek tipidir. O ne öyle yılış yılış her dakika yani ara sıra olursa tadından yenmez.
ağzının ortasına vurulasıdır.

maço severim ben.
vıcık vıcık erkektir. kendinden tiksindirir.
Agzinin ortasina vurulasidir. Ben de maco severim.

-bak aykut sana orkide aldim
+kamil siktir git. Lutfen.
Romatik film falan da severler. Magazin haberlerine ilgi duyarlar.
Kimi kıza fazla gelir. ya bu romantikliğin altında bir şey ararlar şüphelenirler, ya da sıkılırlar.
Light erkek denir ona.
Ormantik olmamak yeterlidir.
romantik erkek nedir yya? maco olmasi lazim bi erkegin karı kız icin kendini ne rezil edcen.
mide bulandırır.
(bkz: ağzına kürekle vurulası insan)
maço erkeklerden sevgi ve romantizm bekleyen bayanların kürekle ağzına vurmak istediği erkektir.

(bkz: ne ya*ağa ne de küreğe gelmemek)
31 çekmeye mahkumdur. her olayı dramatikleştirir aşık olduğu kadınlara açılmayı beklerken her gece başkaları o kadınları pompalar.
ev hanımıdır, mantı yaptırılmalıdır.

erkek ?
romantizmi sevmeyen bir kadın olarak, evet evet "romantizm"-"kadın" ve "sevmemek" kelimlerini aynı cümlede sarfettim, aşırısı karşısında felç olduğum hadisedir.

fi tarihinde, annesi çocukken ölen bir sevgilim vardı ve anneler gününde iş yerime çiçek göndermişti, notta;

"çıkarsız sevginin mimarı sadece anneler değilmiş, bana öğrettiğin binlerce şeyden biri"

ve altında sevgi sözcüklerinin devamı vardı. şimdi "övülürken sövmek, söverken övmek" karmaşasının en ait olduğu anlardan biri idi çicek elimde mimiklerim donuk kalmışken.

yapmayın şu kadar kompleks işler, erkeksiniz siz, düz canlılarsıniz, ayarlarımı bozmiin rica edicim.