entry'ler (113)

cardinal

it ürür kervan yürür diyen yazar.

bütün kızların vurdurduğu gerçeği

Evliyse mecbur olacağı durumdur. Fazla kasmamak lazım.

en sadık kadın burcu

En sadık olan kadın burcu hangisidir bilinmez ama terazi olmadığı kesindir.

adam olmayan yazarlar bana selam vermesin

Kadınları " patlak " ve " patlak olmayan " diye sınıflandıran, onları mal gözüyle gören, kendisinin yemediği halt kalmayıp " erkektir yapar " başlığı altında acizliğini gizleyen, dışarda 5 para etmeyip burda klavye erkekliği yapan erkeklerin ona selam vermesini istemeyen yazardır.
(bkz: siz adamlığı unutmuşsunuz beyler)

bakireliğe takılan erkeklerin beyninin olmaması

ikinci el arabaya binmeyi reddedip " ikinci el kadın " diye tabir ettikleri kadınların kulu kölesi olan tiplerin beyninin olmadığının açık göstergesidir. Kalkıp kız kardeşinin yada sevgilisinin olmadığını ima edenlere de bir soru sorulmalıdır : Annen de mi yok?
Edit : Bizi rencide etmeye calışmadan önce beyninin sana yetip yetmediğini hesapla.

Marketteki malzemelerle kadını kıyaslayan erkek müsvettelerinin takıntısıdır. Önüne gelen her kadınla yatıp bakire kız istemek gafletine de düşerler. O kadınlar olmasa birbirinizi ....

Sürekli bakire olmayan kadınlar şuna benzer, bakire olmayan kadınlar buna benzer diyen kişilerdir. Oysaki eline geçse soluksuz ..... Kızlık zarı (hymen) sadece insanda bulunmaz hayvanlarda da bulunur ve koruyucu bir özelliğe sahip olmakla beraber ergenlikte önemini kaybeder ve işe yaramaz bir doku haline gelir. Burdan o tür erkeklere seslenmek istiyorum : Kadınların zarını bırak beynini kullanmaya bak.

adam olmayan burçlar

Burcun sahibi olan kişilerin yavşaklık dereceleridir. Yay diye burç mu olur arkadaşım hepsi laylaylom hepsi şeyimden aşağı kasımpaşa havasında.

esmer beyaz tenli kıza en çok yakışan renk

Kan kırmızısıdır.
Edit : Esmer ve hoşum şu anda boşum.

en güzel azerice şarkılar

Sevda Yahyayeva - Unut. Azerice dinlediğim ilk şarkıdır. Hareketlidir. Dinlemeniz tavsiye edilir.

şişmanın zayıfı eziklemesi

Genelde şişman kadınların hasetlerinden dolayı zayıflara karşı yaptıkları eleştirilerdir. Ya arkadaşım olmuşsun 1000 kilo hani tamam onu anladıkta bu kıskançlık nedir ya? Zayıfız, fitiz bizden de güzeli yok hani. Niye kalkıp Ayy canım üflesem uçacaksın, sana evde yemek vermiyorlar mı diyorsun. Vermiyorlar! Senin gibiler yüzünden açlık başladı.

sözlük kızlarının kullandığı ateşli silahlar

Tabiki kişilik.

akla cinsellik getiren cinsellik içermeyen kelime

unisextir.

kürtleri alevileri rizelileri ülkemde istemiyorum

Beyni olmayıp fikri olan, derhal protez beyin takması gereken bir yazarın açmış olduğu başlıktır.
Edit : yiyorsa eğer burda yazdıklarını birebir yüzlerine söyle. Burda klavye erkekliği yapmaya gerek yok yobaz beyin.

evlenilecek kız vs eğlenilecek kız

Kadınları ikiye ayıran durumdur. Bir bayan terbiyeyi, ahlakı, saygıyı biliyorsa; ev işleri yapabiliyor, gezmeyi sevmiyorsa o kız eğlenilecek kızdan 274940163518 adım öndedir.
Edit : Sayıyı okumadan atladınız biliyorum.

liselileri ve 11 nesillleri ezme çabası

Boş çabadır. Liseli yada on birinci nesil olmak bir suç veya tercih meselesi değildir.

aşk mı gurur mu sorunsalı

Genelde çiftlerin kavga ettikleri zaman ikilemde kaldıkları durumdur. Aşkta gurur olmaz lafını kim diyorsa halt etmistir. Aşkta gurur olur efendim. Hatta gurur aşktan önce gelir.

yazarların kullandıkları şampuan markaları

Pantene.

eski sevgilisini kankasına öneren erkek

Genişliğin türevini alıp, integraliyle çarpmış erkektir. Bu erkekteki genişlik Konya ovasında yoktur. Allah böyleleriyle karşılaştırmasın kızlar çok acıyorum bize.

enteresan wifi isimleri

Ola da yiyesin. Artık burda ne anlatmak istiyor bilemiyoruz.