bugün

kendine aşık olunduğunu hisseden kızın gelecek ilgi itiraf ve tekliflere yol açması durumudur.
kızı ayarlayamadıktan sonra işe yaramayacak olan durumdur. faaliyeti görelim.
eğer bu bir platonik aşksa hep beklenen andır.sevgilisi olduğundaki sıkıntı yerini daha büyük bir sıkıntıya bırakır?nasıl söyleyeceğim bunu ona?hemde yeni bir sevgili bulmasına fırsat vermeden?
merakla beklenen, beklediğim andır. aslında böyle bir şeyi istemekten de utanmıyor değilim ama elimde değil...
(bkz: ergen laflar mı ediyorum yine ne)
bayadır bakmıyordum profiline facebook'tan. her baktığımda canım biraz daha yanıyor ellerim uyuşuyor, ayaklarım buz kesiyordu. aşık olduğum kişi başkasıyla birlikteydi yaşamayan bilmez ne kadar berbat bir durum olduğunu. dedim ya baya bakmıyordum profiline ne olduysa az önce oldu ulan dur bi bakayım ne var ne yok diye sevgilisinden ayrıldığını öğrendim öğrendin e ne boka yarayacak diyenler elbette olacaktır ben bile ne olacak diyorum elime ne geçti hiç bir şey. belki bencilce bir hareket ama benimle birlikte olmayacaksa başkasıyla da olmasın arkadaş dercesine bir isyan başladı kırık kalbimde.

çok özledim sesini, gözlerini, adımla hitap etmesini vs. vs.

hayat ne kadar garip kimi insanlar başkasının mutsuzluğuyla veya felaketiyle mutlu olabiliyorlar ama yine de güzel gözlüm umarım çok üzülmemişsindir o elemandan ayrılınca. karmaşık duygular içerisinde yazılmış bir entrydir mazur gör beni be usta 1 senedir bu anı bekliyordum belkide.
(bkz: boyfriend destroyer)
harekete geçiren enerji içeceği tadında haberdir.
Sen onun için ağlarken, o ayrıldığı sevgilisi için ağlıyacaktır belkide. Boşuna dememiş ceyhun yılmaz 'herkes sevdiğinin peşinde boşuna koşmak yerine, kendisini sevene evet dese; bitecek bu film...' diye.
--spoiler--
hele o çıkışın yok mu kapıdan
o allahın belâsı herifle
başkasının olmayı bir türlü beceremiyordun
millet arkandan gülüyordu
düştüğün hale.
--spoiler--
aşık erkeği başkasının mutsuzluğundan mutlu olmaya mecbur bırakacak durumdur.