mumkun olmayan durumdur.
değişik bir durum olabilir tabi, neden olmasın insan bazen bozulan bir makinadır, çok değişik durumlar gösterebilir.
neyine asik oldun la o zaman diye dusundurur adami.
aşık olduktan sonra her ilişkide olduğu gibi sevgilinin çirkin gelmesiyle başlayan süreçtir.

sivilce
kıllar
ben

gibi kusurları gözünüzde büyümeye başlar. seks yapmak istemezsiniz.
yasadigim durumdur. aslinda hic sevmiyorum kendisini boyle dikkatli dikkatli bakiyorum ona her bokuna bi kusur buluyorum sevemiyorum iste amk. asik olmak denmez aslinda buna sadece aliskanlik denilebilir sonucta onunla belli bir vakit geciyor insan. yani anladiniz siz onu...
kesinlikle mümkün olan durumdur.

aşk ve sevgi birbirinden farklıdır. aşk, içinde tutkuyu barındırır. aklınızı yerinden oynatır, hayatınızı darmaduman eder. eğlenceli olan tarafı ise delice olmasıdır. sevgi ise içinde saygı duyma, değer verme ve önemsemeyi barındırır. üzerine titrersiniz sevdiğinizin, yeri gelir taviz verir, yeri gelir alttan alır ve kaybetme korkusunu delicesine yaşarsınız.

ilerleyen yıllarda aşk bitse ve sevgi kalsa, muhteşem bir uyumla ilişki hayat boyu sürer. ancak sevgi biter ve sadece aşk kalırsa, boktan olaylar zinciri başlar ve günümüz ilişkilerinin çabucak bitme sebeplerinden biri budur.

herkese aşkı ve sevgiyi hiçbir kayıp olmaksızın sonsuza dek hissetmeyi diliyorum. ah o ne güzel duygudur.*
sizi neyle besliyolar? bu ne çelişki?
olur öyle arada çok şey yapmamak lazım.
(bkz: bu nasıl iştir yahu ben anlamadım)
ergenlerin anlayamayacağı durumdur ve ayrıca hiç paradoksal değildir. yaşasaydınız anlardınız ama aşklarınızda, sevgilerinizde 10 dakikalık yatak macerasından ibaret olduğu için bilemezsiniz tabi...
ikisinin farkı çok basit, bizi üzen adamlara aşık oluruz, saçma sapan insanlara aşık oluruz, ister düğmeyi açar ister kapatırız, sevdiğimiz kişiyle belki de maksimum 5 kere aynı ortamda falan bulunmuşuzdur, ha bir de şey, sevdiğimiz kişi genelde bizi sevmez, ama ondan asla vazgeçmeyiz.