bugün

kıskançlık duygusunun belirtisidir.
bahar aylarından kaynaklanan durumdur geçicidir telaşa mahal yoktur.
(bkz: fuzuli)
(bkz: #850561)
iki kişinin aşkına aşık olmak da olabilir.etkili bir aşk filmini izlerken kendinizde bunu gözlemleyebilirsiniz.benim bildiğim bir tane var.üstüne tanımam onun.
(bkz: from moon till three) *
güzeldir yahu bu duygu. hayatınızda sürekli biri varmış gibi olursunuz bazen çok mutlu bazense sanki sevgilinizle kavga etmiş gibi moraliniz bozuk olur.*
(bkz: yalama olmak)
asik olunan bireyi anlamsiz kilmaktir.
içmeden sarhoş olmak gibi bir duygu olsa gerek. *
bu alışkanlığa sahip olan bünye ya melankoliktir ya da mazoşist.
(bkz: züğürt tesellisi)
-abi kıza teklif ettim kabul etmedi
-hade ya üzüldüm
-aslında aşık değildim sadece ona olan duyduğum aşka aşık olmuşum
-[hade lan ordan pis kedi]
"insan bir kez aşık olur ondan sonra hep aşka aşıktır" sözü vardır.ne kadar doğrudur tartışılır ama; aşka aşık olmak zor iştir hep bi melankoli hali hep bi hüzün...
kendini sindire sindire zehirlemeyi kafasına koymuş bünyenin davranışıdır.
ben seni sevmedim, seni sevmiş olma ihtimalini sevdim mantığındaki insanlardır..
aslında sevgilisini değil onu sevmiş olmaları o kadar da saçma değildir, düşünün bir kere, gitseniz olmuyor kalsanız olmuyorsa..
(bkz: love to love you baby)
(bkz: David Vendetta)
(bkz: adrenalin bağımlısı)
tıpta adı olan bi sendromdur.. insanın sadece adrenaline sadık kalması durumudur..
aşka aşığım ben leylaya değil.
entellektüel ya da aşırı filozofik bir ruhun dışa vurulmuş aşk tanımı.
(bkz: aşka aşık olmak)
birisini sevmek değil de onu sevmeyi sevmek gibi bir şey..
(bkz: don juan tenorio)
kafada kahramanlar yaratıp onlara aşık olmaktır aslında. platonik aşkta bunun örneklerindendir. (bkz: platonik aşk sıçmaz)
alengirli bir iş. gözümü kapadım yapmaya çalıştım osuruğum geldi. tam denk gelmesi şaşırttı açıkçası.
Him biriyle ciddi bir ilişki yaşamamak ve sürekli baskalarını severek kendini mutlu etmektir.
Artık aşkla ilgili en ufak bir söz bile yazmak istemiyorum.
(bkz: kelime oyunu yapmayın)