bugün

ben bunu birkac defa yaptım. gercekten igrencti.
fuzulu. luzumsuz. ne gerek vardı olarak. hatırlamak bile istemem.
Sevişmek için duygu şart gerçekten yoksa diğer türlü tadı çıkmıyor, keyif alınmıyor. Harbiden lüzumsuz hissediyor insan.
cinsellikte önemli olan deşarj olup karşılıklı tutkuya ulaşmaktır. iki insanın cinsel deşarja ulaşması için birbirini tanıması gerekmez. tanışırsın, sohbet edersin, sevişirsin, eve gider seks yaparsın sonra herkes yoluna gider.
kuzenim bana bunun amerika birleşik devletlerinde çok yaygın olduğunu söylemişti. çünkü adamlar cinselliği saçma biçimde tabu olarak görmüyor, tadını çıkartıyor.
zaten orada olup burada bulunmayan ve can sıkan çok şey var da neyse...
Güzel bır kızla yapılınca çok zevklidir.
sevişmek keyif alıp deşarj olma amacını taşıdığından zerre kadar sorun teşkil etmeyen durum.
bu konuyla alakalı olması gereken yakışıklı/ güzel biriyle seks yapıp yapmadığındır. çünkü gerçek seksin tadına ancak öyle ulaşılır.
dünya tarihindeki sevişmelerin takribi %99,9998’ine tekabül ediyor olsa gerek.

ya tamam, önüne gelenle rastgele yatmanın ruhsal yıpranması vs diyoruz da, aşk dediğin de kimyasal bir takım etkileşimlerin neticesinde ortaya çıkan bir arzu oluyor.

her canlının ölümü tadışı gibi, her insan da birinin arzu nesnesi olma vazifesinden azlolunacaktır.

Onu ilk şekliyle korumak doğası gereği namümkün amma çeşitlendirip yeni tezahürleriyle can vermek mümkün.

şimdi bunu açardım ama buradaki sığırlara laf anlatasım yok.
gerçek romantizm tip mip dinlemez, daha doğrusu dinlememelidir ama günümüz erkek ve kadınları için dış görünüşün çekici olması ve gülüp güldürülmek olmazsa olmazdır. kafa uyumunu çok az insan arıyor.
ancak cinsellikte kafa uyumuna ihtiyaç yoktur. çünkü cinsellik deşarj ve tutkunun zirvesine güzelliği tadarak ulaşma fırsatını sunar. herhangi bir bağ gerektirmez.
dolayısıyla herhangi bir problem ifade etmeyen durumdur.
eğer bir robot ve ros sistemine sahip değilseniz (ros - Robotic Operating System) insan olarak psikolojik ve fizyolojik ihtiyaçlarınız için sevişmeniz bir zorunluluktur.
sevişmeniz için aşık olmanız şartta değil gereklilikte değil.
birine "aşık olmadan sevişiyor bu hayvan" demek ya da "seks bağımlısı" görmek veya "ruhsuz gibi" demek cehalettir.
ya da hastasınız...
frijit konusuna girmiyorum, anlayanlar anlamayana anlatsın.
neyse, konuya devam edelim, tabi ki sevişme ile seks yapma arasında ki farka değinmiyorum ki konuyu +18 olarak gören embesillerin abdestini mübarek pazar gecesi bozmayalım.
olur ya belki sabah ayine gidecekler olabilir.

neyse, ister seks olsun ister sevişme olsun insanın aşık olmadan da fizyolojik ve psikolojik ihtiyaçları için yapması gereken bir eylemdir.
burada bir kadın bir erkek (ya da kadın kadına-erkek erkeğe, zevkler renkler tartışılmaz) bir birini tanımasa bile, adını bilmese bile, ilk defa karşılaşmış olsa bile öpüşürken okşarken kılcal damarlar, pompalanan kan, cilt üzerinde faydaya, psikolojik olarak arzulanma beğenilmenin getirdiği özgüven vs vs vs sevişmenin faydaları-gerekliliklerine değinmeye ahkam kesmeye gerek yok.

bunun için kalkıp aptallık seviyesinde saçmalamayın.
malumunuz insan vücudu c vitamini üretemiyor. vücutta kemik, kıkırdak, kas ve kan damarları ile bağışlılık sistemi için olmaz ise olmaz olan c vitamini alımı için canım istemiyor, istemeden lahana yemem demek gibi...
5 kilo portakalda olan c vitamini 1 kilo lahanada bulunur, aynı zamanda 200 gram kırmızı biberde 5 kilo portakalda olan c vitamini vardır.
sizin canınız lahana istemeyebilir, mide sorunu yaşayıp asit yüzünden veya şeker hastalığı yüzünden portakal meyve de tüketemeyebilirsiniz ama c vitamini doğal yollardan almak isteyebilirsiniz.
bunun için canınız çekmese sevmeseniz aşık olmasanız da lahanaya kaşık sallamak zorunda kalırsınız.

zaten sevmek aşık olmak için neden aranmaz.
sevişmeye de aşık olmak-neden aranmaz.

edibüdü: yanlış anlaşılma olmasın, çok defa sabah uyandığımızda kahvaltı ederken "isminiz ne?" diye sorduğum çok kadın oldu da (bekarlıkta) ondan yazmıyorum.
neyse, iyi ki hatun uludağ da yazdığımı bilmiyor. sadece ekşi sözlüğü biliyor.
amaç cinsel zevki paylaşarak zirveye ulaşmak olduğundan herhangi bir sorun teşkil etmeyen gelişme. birini görürsün, beğenirsin, yakınlaşırsın, sevişirsin, herkes kendi yoluna gider. bir aşamadık şu gereksizlikleri.
aşı olmadan sevişmek kadar tehlikelidir.
Çok yersiz bir eylemdir.
erkekler sorun etmediğini söyler ama yarısı için aslında sorundur..
kadınlar asla yapamayacaklarını söyler ama yarısı aslında hiç umursamaz..
dış görünüşünü beğeniyorsam sevişirim.

-birbirimizi darlamadan,sevgili modunda olmadan,libido yükseldikçe sevişmeye gayet okeyim. yarın öbür gün karşıma biri çıkar da aşık olursam görüşmeyi keserim. basit.
Ooo sevişmek için aşık olmayı beklersek yara yeriz.
Aşk yoksa...Doğan, şahin, serçe, anadol arabaya binmek gibi bir şey. Oysa aşık olduğunla sevişmek bmv, Mercedes, audiye binmek gibi...hatta hatta uçakta vip Seyehat etmek gibi...
aşık olmadan sevişmeM aga nitekim sevişmiyorumda..