bugün

yıllardır dillendirilen, dillendirenleri dilleme isteği uyandıran anlamsız önermedir.

affedersin senin ağzından konuşacağım da, ulan 31 çekerken kucağında başka karıyı düşünürsen, sevgiline sevgiden nasıl bahsedebilirsin? sevgilini düşünmen niye sevgisizlik olsun ya da? ulan şefkat olsun tamam da, "otuzbir"de onu düşünmek sevgisizlik, şefkatsizlik mi oluyor?

hassktr ordan.

edit: başlık başıma.
bunlar evlendikten sonra da başkalarını s.kerler.
- beni seviyor musun?
* evet.
- ne kadar?
* pipim kalkmayacak kadar.
- !!!???
* seni düşününce içine kaçıyor. öyle aşığım ben sana...
adamsa sevdiğinden başkasına kalkmaz.
sadece seks olmaz evet ama sevdiğin insanı da arzulamıyor isen yanlış durumdur. sen sevdiğini arzulamazsan gidip başkasını arzularsan o senin adiliğindir dostum.
(bkz: aramaya inanmak)

(bkz: aşık olan erkeğin maşukaya karşı şehvet duymaması)

tabi pipili mipili açınca ilgi çekiyor. o da var.
kızın,

masum kızı oynamanın bokunu çıkarması ve kadınsılığın içine sıçması sonucu

gerçekleşen olaydır. Kadınsılığın yanına bile uğramadığı bir kız duru bir güzelliğe bile sahip olsa beş para etmez.
(bkz: tuğba ekincinin tuğba ünsaldan çok seksi olması)
(bkz: nah)
çok yanlış bir tespit; (bkz: yok öyle bir şey)

(bkz: buralar eskiden dutluktu)*
(bkz: sevgiliye kalkan pipi taş olur) *
En cok o kiza kalkar cok sahit oldum.
(bkz: yine de şahlanıyor aman)
başkasına aşık olan erkeğin, sevgilisine pipisi kalkmaz efendim doğrudur. ha yok doğrudan aşık olduğu kişi ile beraber olacak kadar şanslı olan bir erkeğin pipisi sevgilisine kalkmıyorsa, o kolpadan erkeklik gururunu bi kenara bırakıp, bi zahmet poposunu kaldırıp doktora başvursun! ***
kalkmaz , kalksada akmaz , aksada çoçuk olmaz , olsada .iker öldürürüz.
*
kimse kusura bakmasin ama asik oldugum hatuna da kalkmayacaksa kapatip gidelim dukkani yani.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar