bugün

yıllardır dillendirilen, dillendirenleri dilleme isteği uyandıran anlamsız önermedir.

affedersin senin ağzından konuşacağım da, ulan 31 çekerken kucağında başka karıyı düşünürsen, sevgiline sevgiden nasıl bahsedebilirsin? sevgilini düşünmen niye sevgisizlik olsun ya da? ulan şefkat olsun tamam da, "otuzbir"de onu düşünmek sevgisizlik, şefkatsizlik mi oluyor?

hassktr ordan.

edit: başlık başıma.
bunlar evlendikten sonra da başkalarını s.kerler.
(bkz: nah)
kızın,

masum kızı oynamanın bokunu çıkarması ve kadınsılığın içine sıçması sonucu

gerçekleşen olaydır. Kadınsılığın yanına bile uğramadığı bir kız duru bir güzelliğe bile sahip olsa beş para etmez.
(bkz: tuğba ekincinin tuğba ünsaldan çok seksi olması)
(bkz: deli yürek)
çok yanlış bir tespit; (bkz: yok öyle bir şey)

(bkz: buralar eskiden dutluktu)*
sadece seks olmaz evet ama sevdiğin insanı da arzulamıyor isen yanlış durumdur. sen sevdiğini arzulamazsan gidip başkasını arzularsan o senin adiliğindir dostum.
adamsa sevdiğinden başkasına kalkmaz.
başkasına aşık olan erkeğin, sevgilisine pipisi kalkmaz efendim doğrudur. ha yok doğrudan aşık olduğu kişi ile beraber olacak kadar şanslı olan bir erkeğin pipisi sevgilisine kalkmıyorsa, o kolpadan erkeklik gururunu bi kenara bırakıp, bi zahmet poposunu kaldırıp doktora başvursun! ***
(bkz: aramaya inanmak)

(bkz: aşık olan erkeğin maşukaya karşı şehvet duymaması)

tabi pipili mipili açınca ilgi çekiyor. o da var.
sevgili de bu kuşu kalkmazı derk eder sonra. kızlar aman ziki kalkmasın da yanaşmasın bana diye tedirginlik içinde sanki, yanıyor millet söndürmeyen itfaiyecinin hortumunu zikanzi...
(bkz: dostum kalkmaz demişsin ama kalkıyormuş)
gerçekten "aşk" ın tadıldığı bir anda kolayca çürütülebilecek önerme benzeri birşeydir. "pipi kaldırmak" tan kasıt cinsellik olduğu için ve en akılda kalan biçiminde de "gerçek sevgi * " anında olacağı için sözkonusu zamanda kişiler kalkmanında ötesinde şahlanacaktır.
(bkz: cinselliğin kötü olduğunu sanmak)

seven insan aseksüel olur gibi bişey olsa gerek.

-hacı benim aklıma kötü bişey gelmiyor onunla ilgili.
-e normal güzel kardeşim sevdiğine neden kötü düşünesin?
bir nihat doğan söylemidir.
tam tersi olması daha muhtemeldir.
(bkz: sevgiliye kalkan pipi taş olur) *
kalkmaz , kalksada akmaz , aksada çoçuk olmaz , olsada .iker öldürürüz.
*
seksin bir sevgi gösterisi değil de cezalandırma yöntemi olduğuna inandırılmış 7. dünya ülkelerinin düşük tabakalarında hakim olan görüş.
zaten böyle düşünen er kişi sevişmez.*
bu tarz dogmalarla büyütülmüş kadınlar sayesinde de türkiye, hala vaginismus'un görüldüğü sayılı ülkeler arasındadır.
halk arasında söylenegelen, herhangi bir bilimsel dayanağı olmayan, ergen aldatıcı safsata. ergen birey, yaşça büyük bir arkadaşına, akrabasına vs. gelir ve bir kıza aşık olduğunu söyler. kendinden büyük, tecrubeli hahambaşı, yılların verdiği özgüvenle şöyle bir açılım yapar, "kızı görünce sikin kalkıyor mu? kalkıyorsa aşık değilsin, kalkmıyorsa aşıksın." istatistik tutmuş sanki bezevenk, hangisine kalkıyor, hangisine kalkmıyor diye. lan ben kız mesaj atınca boşalan nice mecnunlar gördüm, kızı yatağa atmak için nalburdan aldığı mumlarla oda donatan nice beyzadeler behlüller tanıdım.
(bkz: fazla naz pipi usandırır)
(bkz: yavaş kalkmaz amk) *
- beni seviyor musun?
* evet.
- ne kadar?
* pipim kalkmayacak kadar.
- !!!???
* seni düşününce içine kaçıyor. öyle aşığım ben sana...
doğru tespit. pipi dediğin kalkmaz zaten. pipi, çiş gelince kalkar sadece. o kalkan, başka bir şey. adı neydi ya? dilimin ucunda.
sevişmeyi sikmek olarak gören kişi söylemi.