bugün

kuşkusuz ki ilk kez aşık olunan zamandır.

hayallerin kurulduğu, ilk umutların yeşerdiği (benim için lise) zamanlardır. bakmaya kıyamadığın, onun için bütün cinsel düşüncelerinden feragat ettiğin, resimlerine bakıp tertemiz hayaller kurduğun zamanlardır yani. çünkü aşk gerçekten tecrübesizken güzel yaşanıyor, pisliğe bulanmamış, utangaç bir kişi olunan zamanlarda. çünkü ileride anlıyorsun gerçeklerin hayaller kadar güzel olamayacağını, o kadar temiz kalamayacağını.

en güzel yaşanan aşk, en uzak yaşanan aşktır. çünkü en uzak aşk, en temiz aşktır.
adının konulamadığı zamandır.
yanında uyanıp sevgili kokusunun huzur verdiği zamanlardır.
güven duyulan güvenli olunan zamanlardır. sonra fosssss .
çıkarların devreye girmediği anlardır.
güvenin de tam olduğu zamanlardır zira zaman geçtikçe b*ka saran bir durum oluyor.
hesap kitap yapmadığınız zamanlardır. onun yanında kendinizi tamamen güvende hissettiğiniz, sanki onla olunca her şey hep güzel olacak, sizi her şeyden koruyabilecekmiş gibi hissettiğiniz zamanlardır, sonra kendinden koruyamaz o ayrı.
çıkmaya başlamadan önce ki zamanlardır. kimse birbirini kırmaz kusurlar görmezden gelinir. en güzel dönemlerdir yani sonra çıkmaya başlanır ve erkek her geçen gün öküze bağlar.
o masumca günaydın ve iyi geceler mesajları alındığı atıldığı andır.
teknolojinin olmadigi zamanlardir herhalde, mektup, ozlemek, camdan bakismalar falan...
karşılıklı olduğu zaman. ve ilk başlarında.
saçma sapan bir şey derim de yanlış anlar diye konuşmaya çekinilen dönemdir.

telefonun mesaj sesine uçarcasına gidildiği zamandır.

en gerizekalı aşk şarkılarında bile insanın içinin kıpırdadığı dönemdir.

aşk filmlerindeki karakterleri ona benzettiğin zamandır.

sonra ilişki başlıyor her şey bozuluyor anasını satiyim.

çok seviyorsanız söylemeyin ya sonra karşıdaki de sizi seviyor ne aşk kalıyor zamanla ne de o heyecanlar. içinizde yaşayın...
her şeyin ilk olduğu zamanlar.
güzel olmadığı zaman aşk değildir o .
güzel olmadığı zaman meşk değildir o.
karşılık beklemeden önceki halidir.
sonrasında boka sarar.
aşk mazoşizmdir.
Yağmurda birlikte ıslandığın zamanlardır.
güzelliğinden bir şey anlamadığım zaman, çılgınlıkların üstesinden gelip, çok doğal olduğu zamandır.
20 li yaşların başlarıdır.
Kız var ama atacak evin olmadığı zamanlar.
gerçekten sevildiğini anladığın zamanlardır.
hoşlandığın kişi bir anda karşına oturduğu zamandır. ne yapacağını bilemezsin, kalbin yerinden çıkacak gibi atar, yüzün kızarır. Valla ilk kez böyle hissetmiş sonra da oradan kaçmıştım. Benim için en güzel zamanı o zamandı.
60li - 70li yillar. Keske o zaman genc olsaydim.
Yaşı ve zamanı yoktur.
şiir yazmaktan uzak olduğum zamanlardır.