bugün

(bkz: ben bilmem beyime sorun)
bitin azdığı yerdir.
sevilen kişinin isminin görüldüğü an, artık bir şey ifade etmediğini hissettiğiniz yerdir.
aşkın bitme noktası kademe kademedir şüphesiz.

- ayrı şehirlerde ikamet ediyorsanız zaten 1-0 hatta bol gollü bir mağlubiyetle başlamışsınız demektir aşka. galibiyete döndürmek istersiniz kuşkusuz ama iş yaşamınız sizi birbirinizden uzak kalmaya mahkum eder. böylelikle aşk kısa bir süreliğine 2. plana itilir. hemde çok severken, göz göre göre.

- dedim ya uzak aşkın içine eden kavram diye. zaten 2. plana itilmiş aşk, arkadaş, aile vs. sebeplerden dolayı 3. plana itilir. internette bile görüşmeniz mümkün olamamaktadır bu yüzden. arkadaşlar bekler çünkü. sonra aile kavramı var. ona da gereken ilgiyi göstermek lazım. peki sevgili ne olacak? zaten uzakta. varlığı yokluğu belli değil, görmüyorum ya...dursun bir kenarda. fırsatım olunca bir ara ilgilenirim ben onunla. gönlünü de iyi alırım hani.

sonucunda aşk itelene itelene bitme noktasına gelir hemde göz göre göre.
sevdiğin kız sana birşey derken, senin yeni aşık olduğun öbür kızı düşünmen aşkın bittiği anı yeterli kıvamda açıklar.
eğer aynı şehirler de ikamet ediyosanız hatta aynı okulda okuyor, gununuz geceniz ayrı gecmiyorsa, onun her şeyini biliyorsanız, hep iyiliğini istiyor ve ne zaman yatağınıza uzansanız içinde onun olduğu düşler kuruyorsanız... işte bütün bunları artık yapmamaya başladıysanız, artık çok da cekici gelmiyorsa onunla geçirdiğniz vakit, hatta artık düşlerinizde de artık 'biz' olmaktan cıkıp 'ben' olmaya başladıysanız, aşkın bittiği yerdesiniz!
(bkz: ask gemisi)
kalbinin atmayı bıraktığı yer.
(bkz: yeni aşk)
karşındakinin yaptığı her hareketin sana batmaya başlamasıyla siyallerini verir.
yalanın başladığı, güvenin ve saygının bittiği yerdir..
(bkz: Rusya) yada (bkz: Breziya)
artık yüzüne bakmaya bile tahammül edememek her baktığında nefretle dolmak nedeni bilinmeyen bir nefretle dolmak aslında bilinmeyen demek doğru olmaz yaptığı her hatayı göz ardı ederek en sonda patlamak aşkın bittiği son nokta...
Karşı taraf üzüldüğünüzü bile bile aynı hareketleri tekrar ediyorsa her şey biter. Saygı yoksa sevgi de biter, bitmeli.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar