bugün

(bkz: yaprak dökümü nün de kitabı çıkacakmış dediler)
benimde geçen benzer bir cümle kurmuşluğum vardır.
alacakaranlık filminin kitabı da çıkmış dedim.
ama ben haklıydım cidden filminin kitabı çıkmıştı.bildiğimiz film karakterleri fln vardı.çekimler v.s. bilirsiniz...
D&R'da bi kızdan duyulmuş. orada olsam yemin ediyorum girişirdim kıza. çok ciddiyim.
ne işi varsa böyle insanların d&r'da.
(bkz: varoş) (bkz: ghetto)
dizi tuttu ya hemencik kitabını yaz yazmışlar diyen moron ötesi kişiliktir.
erkekse dizideki manitaların resimleri var ümidi ile haykırmış olabilitesi yüksek,kız ise muhtemel behlül resimlerinin hikayeli bir biçimde var olduğunu düşlemiş insan modelleri olması olasılığı yüksektir.
roman da dahil olmak üzere ders dışı konularda okuma yapmanın çocukların tahsilini engellediği gerekçesiyle birçok aile tarafından yasaklanıp aşağılanan bir etkinlik olarak algılandığı bir ülkede her yerde bolca bulunması çok doğal olan bir mal türüdür.
birkaç defa rafine edilmiş süzüm süzüm süzülmüş öküzümtrak şahsiyettir. biblosu yapılacak vitrinleri süslemesi yagane insandır.
"halid ziya uşaklıgil neden imza günü düzenlemiyooo?" sorusunu sorabilir.
(bkz: yalican onu)
edebiyat bilgisinden yoksun maldır.
bsgaq diye karşılık verilir.dizisi neki kitabı ne olsun mınako.
- aşk-ı memnu'nun kitabı çıkmış. ay çok güldüm yhaaa.
+ niye kieee?
- kısaaam, saten dizide ne olduuunu biliyos. kitabını niye okuyalım kieee o saman?
+ chok haklısın cnm. gerçekten chok salak bunnar.
(bkz: artık sövmeyeceğim)
(bkz: cahillik diz boyu hacı)
(bkz: loser)
tikican diye tabir ettiğimiz toplumumuz gelenek görenek ve kültüründen izole yetişmiş insansı tiplerin bizden ne kadar ayrı dünyada yaşadıklarını gösterir örnek.yerçekimi farklı olduğundan göt yerde değil tavandadır.farklı dünya ,farklı doğa kanunu....
olası tiki muhabbetidir.
edebiyattan bihaber olan maldır.
her an yüzüklerin efendisinin kitabı mı çıkmış diye sorabilme ihtimali olan maldır.
böyle gençlerin olduğuna inanmıyorum ben. ütopik birşey gibi geliyor bunun söylenebilmesi. en kötüsünden lise müfredatında zaten öğretiliyor aşk-ı memnu. haydi hepsini geçtim "halid ziya uşaklıgil'in ölümsüz eserinden.." deniyor zaten her fragman sonunda. eh yani hertürlü biliyor olması lazım.
evinde reyting ölçüm cihazından 1 adet bulunası kişiliktir.zira bütün gün televizyon izlemek dışında bir şey yapmaz söz konusu kişi.
popüler kültürlüdür.
(bkz: osmanlı imparatorluğu çökmööş dün kitapta gördööm)
(bkz: Benjamin Buttom) tadında bir hayat yaşıyordur.
bu konuda zülfü livaneli'nin yazısı için link
http://haber.gazetevatan....mp;categoryid=4&wid=5