bugün

Mantıklı gelen hede.

Dert tasa yoktur.

Sınırlar çizilmiştir.

Aşk yalan, saygı sevgi hoşgörü esastır.

Swh....
Entrikaları severim.
Yahu tabi ki bu olması gerekendir. Ben deneyimim ile bunu anladım. Yok aşık oldum ettim seviyorum dedikte ne oldu ha. Yıllarca yalan söylenildi, cinsellik ve duygusal olarak kullanıldık, en buhranlı döneminde yanında olmaya çalıştım, gelecek planları yaptım. Ama aşk işte tek taraflı yaşayınca ilişkide karşındaki ilk fırsatta "özgür" olmak için seni terk eder. Tabi bu karakter meselesi de olabilir bilinmez.Bu dediklerim evlilik içinde geçerlidir diye düşünüyorum.

Alçalmış bir insan bir daha karşıma çıkmaz umarim *
görsel
Saçmalık.

Sevmediğim birine bir ömür katlanmayı mantıklı bulacak kadar aklımı yitirip ruhen alçalmam umarım.

Tutkulu ruhlar için kaldırıyorum kadehimi !*
Tercih meselesi. Ben de mesela zengin karı arıyorum ama yok.
para için sevişeceksem niye evlendim o zaman a ibine.

tayfun nerdesin işim var madem işin var vergi levhan nerde a ibine sahnesinden arakladım.

mantık evliliği maddi çıkar evliliğidir kimse kimseyi olduğu gibi kabul etmez.
Mantık değil de şöyle düzeltelim; evleneceğiniz kişiye aşık olmanızdan daha da önemlisi, huyu ve karakterinin güzel olması.

Huyu güzel olmayanla yola çıkılmaz.
Aşk bir yere kadar,mantık evliliği artık daha makul.ask karın doyurmuyor.
eskiden aşk aşk aşk diye gezerdim tamamen yalan olduğunu fark etmem birkaç yılımı aldı karşınızdakini tabii sevmeniz gerekiyor bi noktada mideniz almaz çünkü ama sırf aşıksınız diye tüm kusurlarını görmezden gelecek kadar aptal olmuyorsunuz en azından. tsk hayat yine agzıma s*ca s*ca doğru yolu gösterdin.
güncel Önemli Başlıklar