bugün

aşk ve seksin karşılaştırması. örneğin aşk beyni ve kalbi çökertebilir, seksse ancak süresi abartıldığında vücudu yorar.
seks siker.
aşk erostur.. eros libidodur.. yani literatürde aşk = sekstir.. tabii bunun sosyal durumu analizi filan da var ama burası konuşmak için ne seviye ne de yaş ortalaması olarak uygun bi mekan..

o yüzden şöyle diyelim ortalama türk insanı için :

aşıksam sikemem abi =(( kerhaneye giderim.. çünkü ben sevdiğimi değil , orospuları sikerim.. çünkü sikim mantarlı =((((
sevdiğini sikmektir kısacası.

(bkz: acımasız gerçekler)
sekstir.
insan sevdigini siker mi? onu birak, insan insani siker mi lan? tovbe tovbe.
aşıkla seksi çağrıştıran başlık
askin ne oldugunu anlamak gerek oncelikle.

ben neden bir kol saatine, ya da neden bir masaya, mutfak robotuna veya florasana asik olmuyorum? cunku bu saydiklarimla seks yapma ihtimalim yok. ben neden bir erkege asik olmuyorum? cunku erkeklere karsi cinsel istek duymuyorum. peki, tume varim yapalim biraz. ben neden kadinlara asik olabiliyorum? cevap basit, cunku kadinlarla seks yapabiliyorum.

evet, ilk bakista hayvanlikla, aska meteryalist bir bakis acisiyla yaklastigimla falan itham edebilirsiniz beni, fakat birkac metre yuksekten bakildiginda bu oldukca gercekci bir tespittir.

simdi, seks ve ask basliklarini birlikte degerlendirelim.

oncelikle sunu belirtmek istiyorum, iki insanin gonul iliskisi, yani aralarindaki ask hep bir merdiven tirmanmaya benzer.

ilk basamak gozlerdeki birkac kacamak bakistir degil mi?
sonra yavas yavas daha bir istekli bakilir.
kurlar yapilir, ikna turlarina baslanir.
derken sevgili olursun, bak kacinci basamaktayiz bilmiyorum artik.
siradaki basamakta elini tutmak vardir, yavas yavas hosgeldin/yarin gorusuruz opucuklerinin disinda, gun icinde de opmeye baslarsin.
birkac basamak sonra, agzindan opersin degil mi? seni gidi seni.
basamak sayilari arttikca, erotizm artar.
sebep? askin dogasi budur.

biraz daha sosyolojik bir bakis acisiyla, muhafazakar toplumlardaki evlilik anlayisinin da bir basamak oldugunu soyleyebiliriz. evlilik muhafazakar toplumlar icin, askin seks basamagidir. onlar hanesi, yuzler basamagi falan. ilkokula gitti aklim bir an.

neyse, ask ve seks iste boyle icicedir.

sekssiz bir askin sonu bellidir. asksiz seksin de sonu bellidir.

ikisinde de cagan irmak gosteriyor sonucu: issiz adam.

yani seks icermeyen bir ilisiniz varsa, korkarim ki bir sure sonra, bu sizin beklentilerinizi ne kadar derine ittiginizle alakali bir suredir, issiz adama issiz kadina baglayacaksiniz.

ask icermeyen bir seks hayatiniz varsa, sol eliniz disinda, bu ya sol elinize, ya da partnerinize asik olmanizla ya da seks yapmaktan keyif alamamaniza varacaktir sonuc olarak.

ozet: sevismedikten sonra baslarim boyle askin izdirabina.
kimilerine göre;
(bkz: aşk olmadan seks olmaz)
aşk olmadan seks olur ama seks olmadan aşk olmaz.
seks aşkın lokomotifidir.
birbirini doğuran iki süreçtir. aslında kimse kabul etmek istemez ama aşk karşı cinsten biri ile birlikte olmak zorunda hissetmek gibi birşeydir.

düzeltme: özel bir kişi ile...
ikisi de diğeri olmadan büyül ölçüde eksiktir.
vs koymaya gerek yok. bence ikisi de birbirinin nedeni olabilir.
aşk vücut için gereklilik seks gereklilik için ihtiyaçtır.
(bkz: insan sevdiğini siker mi sorunsalı)
aşık olduğun kişiye seks düşüncesi ortadan kalkacağı için aşıkın kazanacağı müsabaka...
(bkz: siz aşık olmadınız mı)
seks siker.

ne dedim lan ben!?
Aslında 'sikmenin' karşındakine bir zarar vermek olduğunu düşünen hastalıklı yapı erkeğin düşüncelerini hastalıklaştırmaktadır.
karşılaştırılmaları yanlıştır. aşk sekse giden yoldur.
tek tek de yenir ama beraberse tadına doyulmaz.
aşk gibi güzel bir duyguyu maddeye bağlayıp sexle özdeşleştirmek çok ayıp olur.
bir bütündür ikiside bir birinden ayrı olarak yasanırsa ciddi tatmin problemleri ortaya cıkacaktır. ama bir arada olduklarında da insanın basına gelen en güzel şey oldugu düşüncesine kapılmamıza sebeb olur.
diğeri olmadığı sürece birinin tadı tam olarak çıkmayan ikili.
Aşk varsa sevişmenin ötesinde bir şey olmalıdır. eğer yapılasın şey sırf seksse aşk zaten yoktur.