bugün

(bkz: Büyük eşittir)
Başlangıç için olmayabilir ama devamı için olabilir.
Biz aşıklar ona tutku diyoruz.
Seks ve şehvetle tutkuyu birbirine karıştıran ve hatta belki bilmeyen kişi sorusudur.
bazı kızlara göre sapıklıktır.
bence hayır. Seks = evrim. Gorilleşme.
Bu devirde seks>aşk tır hatta.
Tipini sevdiğim.
Eşit değildir ama en geniş alt kümelerinden biridir.
aşk eşittir canım ona zarar gelmesin diye ondan vazgeçmektir. *
aslına bakarsanız öyledir. çekici bulmadığınız birine aşık olmanız biraz istisnai bir durumdur. en azından ben rastlamadım.
aşk sekse eşit değildir. aşk seksi kapsar.
hayır.
aşk = erkek / fedakarlık+acı+ zaman+ilgi+para+araba+ev+kıskançlık'tır.
bi düşün derim .)
insan aşık olduğu insanla seks yapmalıdır. bu yüzden aşk eşittir seks diyebilirmiyiz yok ulan diyemeyiz dur; erkek için aşk olmadanda seks olur bazı kadınlar içinde. ee öyleyse öyle olmuyor dur ya kendimle çelişiyorum amk başlığının.
Değildir.
Aşk yalanı uğruna nece genç kızları bozup attılar. Buna göre aşk seksin yanında bir bok değildir.
aşk ne la ?
olmamalıdır.
Aşk güzellik aracılığıyla çoğalma arzusudur.
Montaigne denemeler

Yani evet seks demekmiş fakat keyif için yapılan değil tutkuyla aşkla sevgiyle sadece tenlerin değil ruhlarında birbirine temas ettiği seks demektir.
aşk insan gibi sevmektir. seks hayvan gibi sikmektir.
Eşittirden sonra yazılacak bir sürü şeyden biridir sex.
Elbette seks sevdiğinle yaşamak istediğin ve tamamlandığını hissettiğindir. Ama, her şey değildir.

Gerçekten aşık olup sevdiğinle, seks yapmadan da yaşayabilir insan.

Örnek: diyelim ki, sevdiğin, aşık olduğun felç oldu, yatalak, seks için ondan vazgeçebilir mi insan?
Evet. Cevap solda.
Sorunun yanıtı, büyüyünce evet oluyor.
Aşk sekse eşit olmasa bile aşk bir iki aylık bir şeydir o bir iki aydan sonra aşkı yaşatacak olan ise sextir.
erkekler herzaman bu konuda yanılırlar. evlilikleri de aşk evliliği olmaz genellikle seks evliliği olur. tabi istisnalar vardır ama genellikle türkiye de bu durum böyledir.