bugün

ilk sıradaki belirtisi aşka aşık olmaktır.
bulaşıcı olmayan sadece kendi bünyene verdiğin zarardan oluşan bir hastalıktır, sende yaralar açıp kanatırken karşındakini çoğu zaman mutlu eden hastalıktır.
efenimmm,
belirtileri ellerde terleme, bacaklarda titreme, kalpte ritim bozukluğu, el kol kordinasyonunu kaybetme, kelime dağarcığının birden 5- 10 kelimeye düşmesi
*, gevrek gevrek gülmek, hastalığa sebebiyet veren MiKROP görüldüğü anda nefes almayı unutarak önce kırmızıya sonra mora çalan bir suratla etrafta dolaşmaktır. sizofren değilseniz bu hastalık sizi öldürmez en fazla süründürür. tedavisi aşkınıza karşılık bulduğuzda başlar gibi olur ama beraberinde başka hastalıkları körükler: kıskançlık sendromu.
Aşk ilaçtır. insanlar hastalık haline getirmişilerdir.
yüzde yüz doğru olan önerme.
hastalık bu hastalık. insan durup dururken bu çileyi çekmez. bu çileyi çekmenin tek bir nedeni olabilir; bu bir hastalık.
insanı bombok eden bir hastalık.
hastalıklı insan söylemi.
aşk bir tedavidir aslında. aşık ol hasta olmazsın.
love is a literal sickness!
öyle olmasa bile aşkın tamamen olağandışı bir duygu olduğu kesindir. gerçekleri görmenize engel olur.
geceleri uyuyamamayla kendini gösterir.
evet öyle bir hastaliktirki iki kisisyi birden yataga düsürür.
aşk ; bazen kötü huylu urdur, bazen iyi huylu. aşk, kalbin beyne hükmüdür.
evet bir hastalıktır ve çok acıdır ve acıtır.
zamanı geldiğinde iyileşeceğin.
aşka inanlar perilere hatta şirinlere bile inanan ruh hastaları gibi bi hastalığa yakalanmıştır geçmiş olsun.
(bkz: benim tatlı kanserim)
bir tür panik atak; kalp atak, beyin panik.
aşkı o kadar çok ucuz şeylerde kullanıyoruz ki artık bir önemi yokmuş hatta hastalıkmış gibi görüyoruz halbuki insanlar hayatları boyunca en fazla bir iki kez aşık olabilirler ama ilişkilerin tümünde aşk kelimesi geçiyor bir erkek evlenene kadar 30 kızla bir ilişki yaşıyorsa hemen hepsine aşkım dediğinden kelimenin anlamı yitiriliyor ya da aynı şekilde bir kızda aynı kelimeyi söylemekten çekinmiyor velhasıl kelam aşk bir hastalıkta değil önemsiz birşeyde değil değersizleştiren yine bizleriz o kadar saçma ilişkiler yumağında bazen aşık olduğumuz kızı göremiyoruz sonrada aşkın ne hastalıklı birşey olduğunu söylüyoruz hastalıklı olan birşey varsa o da tam olarak biziz.
evet hastalıktır tabi. insanı normalin dışına çıkaran ve kimyasını bozup bazılarını derin depresyonlara sürekleyen bu illetin kimse normal olduğunu söyleyemez ban.
aşk bir hastalıktır, öyle ki fazlası çileciliği bile doğurur.
doğrusu aşk bir psikolojik rahatsızlıktır olan önermedir. akıllı insan harbiden aşık olmaz. aşık olmak için aklın tutulması lazım. zaten o yüzden adı aşk ya.
evet aşık olanlar kafadan hastadır. aşk ne lan. uzay cagindayiz. kadınlar tek kullanımlık hale geldi kullan at başkasıyla hayvani duygularını tatmin et. aşık olarak kendinizi rezil etmeyin.
derlerdi inanmazdım, bende sevdim bir zamanlar. çok sevdim, memelerini avuçlamak istiyordum, ne biliyim öyle o yanımdan geçtiğinde bir an götüne kitlenip saatlerce çözülemediğim oluyordu. hep onu düşünüyordum, onu aygır gibi hunharca sikip ardından komidinin üstüne 2 lira bırakıp umursamazca gitmek istiyordum. çok sevdim anlıyor musun? ama o lanet olası küçük fahişe bunu kabul etmedi. duygularımla oynadı, gösterdi, elletti hatta verdi de ama bu bana yetmedi. onu parçalarcasına seviyordum. ulaşabileceğim en derine kadar ona ulaşmak için çabalıyordum.
aşk hastalık değildir. çünkü aşk diye bir şey yoktur.

hayran olmak vardır sadece.

insan güzel bulduğu insana hayranlık duyar. devamlı onu görmek ister, onu görünce heyecanlanır, göremeyince üzülür, kimseyle paylaşmak istemez.

aşk diye bir şey yoktur kısacası. aşk hastalık dahi olamayacak bir yokluktur.
burada yaşayan burada nefes alan burada yazarlık yapan hiç kimseye bulaşmamış hastalık.

emin olun sizin aşk dediğiniz şey gerçek aşkla alakası yok, ben zaten daha önce hiç aşık olmadım aşkın ne manada olduğunu gayet iyi bildiğim için.

severim, değer veririm mutlu ederim vs bunlar aşk değil. siz de bunların ötesine geçemezsiniz.

bana aşk nedir o zaman diye sormayın, onu nesv edecek vaktim yok, siz de de anlayacak dimağ yok.

say bye.
aslında tam tersidir, dedirtir bu başlık. aşk hastalık değil aslında, biz onu hastalıkmış gibi taşıyoruz. üstümüze sinsin, bize karışsın istemiyoruz. bizi yoran da bu. aşkı yakında kurtulmayı umduğumuz bir hastalık gibi değil de bize ait bir parça olarak görsek sanki daha iyi. o zaman belki sevebiliriz. hem de kimseye zarar vermeden.