bugün

2 cumartesi şarabanı geçer moruk. ama kokun gitmez şarapçılar zaten aşk kokar...
(bkz: bir aşk oyunudur bu)
biz atlattık darısı başınıza.
hic birseyle gecmez efenim eskisi kadar duygularin yogun olmaz ama kalbinde hala bi izi kalir nasil ki civiyi sokup tahtada biraktigi bosluk gibi .
nefret edin.
Bizde bu yollardan geçtik günlerce bir şey yemedik , halsiz kaldım ama değdi tecrübe edindim , şunu anladım hayatta çoğu boş verip anı yaşayacaksın , aşk acısı nasıl geçer sorusuna gelecek olursak .
, komik filmler izleyn arkadaslarinizla gezin tozun eğlenin , ailenizle vakit geçirin , yalnız kalmayın.

Geçmişin en güzel tarafı gecmis olmasidir , her sey bir tecrube olur, siz ilk baslarda üzülsenizde ilerki yillarda aklınıza geldiginde tebessüm edip " ne günlerdi " dersiniz .
Mutlaka herkes 1 kere aşk acısı çekmiştir. Zaten insanlar aşk acısı çekmeseler herkes ilk aşık olduğu kişiyle evlenirdi ama değilmi. Bu konulardaki yazılara göz atmakta fayda var bakınız https://www.istanbul.net/blog/ask-acisi-nasil-gecer/
geçmez dediğim durumdur.
sadece alışma sürecidir.
bilimsel olarakta psikolojide unutmak yoktur. daha az hatırlamak vardır.
o yüzden diğer acılar gibi aşk acısı da nefret ettiğimiz zamanla alışarak daha az hissedilmesi sağlanır.
aynı anda bir kaç tane arnavut biberi çiğneyerek. aşk acısı çeken kişinin hayata bakış açısı değişmezse gelsin beni bulsun.
Kabullenerek.

"Hayat bir kadının sizi sevmesidir, saçlarınız arasından esen rüzgar, yüzünüze vuran güneş, bir arkadaşınız ile çakır keyif olmaktır. Hayat, aynı zamanda bir kadının sizi terketmesi, yağmurlu bir gün ve bir arkadaşın ihanetidir de." Piergiorgio Welby
Bol bol acı tüketirseniz, bir nebze de olsa üstesinden gelirsiniz.
zaman en iyi ilaçtır. sabırla günlerin, ayların, yılların geçmesini beklemek gerekir....
Ask acisi zamanla gecer.
Zamanla unutulur hatiralar
Alisilir yokluguna.
başka bir kızı severek.
Bunun formülünü bulan olsaydı yeryüzünde aşk acısı çeken tek bir canlı kalmazdı...
Ardı ardına yenilen 3 bol acılı çiğköfteyle.
NOT: yemesi kolay çıkması zor amman dikkat!
Çekersin geçer.
Resmen ders gibi. Helal yazar!!!!
(bkz: Tutorial)
onu hatırlatacak şeylerden uzak durursanız geçecektir.

(bkz: her şey fani allah baki)
üfle geçer.
Onun kotu yanlarini dusunun aman oyle mutluyduk degil boyle de rezil bir insandi diyerek.
Başka birini bul.
1 adet tabanca ve 1 adet mermi ediniyorsunuz. sonra şarjörü çıkarıp mermiyi yerleştirip şarjörü yeniden silaha takıp silahı kuruyorsunuz.eğer emniyet kapalı ise açın.Artık silah ateşlenmeye hazır artık kafanıza mı sıkarsınız hitler gibi ağzınıza mı bilemem.
görsel
en az 6 ay lazım deneyimlerime göre.
seks işçileriyle düzenli cinsel ilişki.