bugün

70-80 takım elbiseli , güneş gözlüklü adamın ve yanlarındaki ba(ğ)zı kadınların akp mitingindeki türbanlı bacıyı örtüsünü aça aça, yaka paça alandan uzaklaştırmasıdır. ayıptır günahtır akpliler, ne etti bu başörtülüler size.
bir ak trollün diğer ak troller tarafından darp edilmesidir. üzüldüm mü, hayır.
başörtüsü takmış bir chp'li teyzedir. ya da cemaatcidir. o da olmadı yosshi kohen'dir. kesinlikle aydınlanmış bir ak Partili değildir. cahil bir chplidir kesin o. 15 yılda ülkeyi dünyada en birinci yapan bir iktidarı protesto etmeyi bırak, eleştirmek bile nankörlüktür, günahtır. hele ki kadın haklarına bu kadar önem vermiş bir partiyi, bir kadının eleştiriyor olması akla izana aykiridir. ak parti kadınlara, hamileyken bile kocasının arabasında dışarı cikabilme özgürlüğü vermedi mi sorarım size?

tehlikeli bir ajana karşı yapılmış yerinde mudahaledir. chp mitinginde olsa, bir de üstüne işerlerdi.
akp nin din düşmanı bir parti olduğunu gösteren saldırı. zaten davutoğlu diye müslüman soy ismi mi olur.
Oh iyi olmuş demiyorum ama haddini aşmamak gerek!
Allah, başımı kapatıyorum derken beynini kapatanlardan korusun..
başörtülü kürt kökenli bir kadın olablir. doğu da hdp akp gerilimi seçim dönemlerinde artar.
kim bilir kimin türbanlı bacısı olan kadına saldırıdır. yav bu türbanlı bacılar size ne etti gardeşim.