bugün

Muhtemelen kafası kıyak takılıyorlardı.
bütün bu olanları sadece 2 ağaçtan ibaret sanan gerizekalı söylemidir. o ağaç bardağı taşıran son damlaydı sadece o insanlar 2 ayyaş için, reyhanlıyla uluderede yapılan katliamlar için, kutlayamadıkları bayramları, kürt- türk diye bölmeye çalıştıkları insanlar için Taksimdeler.
filistin için götünü yırtanlar kendi halkları için neredeler diye cevaplanacak laftır.
mavi marmara'dakiler filistin'e ne taşıyordu ki sorusunu sordurur illa ki bize? be hamına koyduğum ülkeni kurtar da filistin'e bakarsın sonra!
bitsin artık şu ağaç muhabbeti ya. *
baştan beri ağaçlar kimsenin umrunda değildi. amaçları belliydi. bu kadar saf olmayın. kemal kılıçdaroğlu'nun da bugün mitingi varmış. ne tesadüf değil mi?
Nerede olacak tayyip in karsidinda olanin yanindayi.
Mavi marmarada siyonistti bu guruh suriye meselesinde esadci.
Onlar icin yeter ki tayyip biseye evet desin. Ardindan hemen hayir derler bunlar. Neye hayir dediklerini bilmedikleri halde hemde.
aynı yerdeydi, bir çoğu en azından.

peki akp'liler neredydi yalandan van minıt çekip, israil ile kardeşliğe devam ediyorlardı.
beni ilgilendirmeyen bir gemidekileri kursunlarken umrumda degildi. ha ama ben sorarim simdi mavi marmaradakiler madem tarafsiz aktivist ise taksimde neredeler ? mina kodum sakallilari isine gelen seylerde tuy gibi bitiverirler oyle yerlerde.
peki mavi marmaradakiler biz onlarca şehit verirken neredeydi? filistin bayraklarıyla hepimiz filistinliyiz diye takılıyordu. hiÇbir ülkenin iÇişlerine karışmak kimsenin haddine değildir o yüzden orada olmamış olmaları doğal karşılanabilir peki siz neredeydiniz? filistindeki direnişe destek verip kendi insanına plastik mermi sıkıp canına okuyan zihniyeti vicdansızlığı anlamak mümkün değildir ayrıca olay ağaÇtan Çıkalı Çok oldu.