bugün

insanın moralini yerle bir eden durumdur.Büyük ümitlerle açılan başlığın başında saatlerce entry girilmesini beklersin fakat bir türlü giren olmaz ve en sonunda silsem mi silmesem mi düşüncesiyle oturur düşünürsün.
doğru ve güzel bir şey yazdığına delalettir. uludağ sözlük burası. boşverin güzel şeylere söylemek konusunda ısrarcı olun. çünkü genelin her beğendiği doğru değil.
Vasat yazarların genellikle yaşadığı durumdur.
sırf bu yüzden başlık açmıyorum .
korkanın çocuğu olmaz yaz gitsin dedirtir.
Boynu bükük kalan başlığın üzücü durumudur. Yazık la, 3-5 demeyelim entry girelim. Hadi arkadaşlar, Pamuk eller klavyelere.
Açılan başlığın kalitesiz olduğunu gösterir.
üzücü bir durumdur. aklınıza birşey gelir. pek tabiki ilk önce arama yaparsınız her mantıklı yazarın yapması gerektiği gibi. baktınız başlık yok lan bi sevinirsiniz eyoo felan bu başlık burda yürür gider dersiniz. ilk entry de çakarsınız aslanlar gibi. lan dersin ben bugün 2010 daki entry i okuyorum 2025 de benim entry de burada duracak felan diye triplere girersiniz.
beş dakika sonra bi bakmışsınız başlığınızda siz, entryniz ve götünüz kalmış afedersin. başkada kimse yok.
sonrada gider osurduktan sonra kız kardeşinin götünü koklayan erkek kardeş başlığındaki entry leri okursunuz. yapacak bişey yoktur.
(bkz: o zaman dans)