bugün

entry'ler (64)

özgür özel in joe biden taraftarlığı

Özgür Özel dediğiniz şerefsiz Şehit Cenazesinde Kıskıs Gülerken ki o hallerini Unutmadık Unutmadık.

Özgür Özel, FETÖ'cü hainlere cemaat deyip sahip çıktığı videolar aklıma geldikçe En büyük fetöcülerin hangi partide yer aldığınıda es geçmemek lazım.

Kandile Metiyeler dokuyan sevgi sözleri paylaşan Özgür neye kime hizmet ediyor belli değil.

Bu dallama değil mi geçenlerde Erdoğana ve Devlet memurlarına FETÖ ağzıyla tehditler savuran, Darbe imasında bulunan.

lan Özgür Süleyman soyluya bile atar yapıyosun kim var arkanda yemini arpanı suyunu kim veriyor merak ediyorum.

Bu herif DHPK-C yi savunan bir sürü sözleri ve videoları var neden halen Görevden alınmıyor?

Bu adamın olması gereken parti ve olması gereken yer bellidir , Partisi HDP olması gereken yerde Silivri de Selo'nun yanı.

La bunu adam yerine koyup entry bile girilmez de karı kılıklı , kalkmış fahrettin altuna laf yapıyor , ağız topluyor.

CHP'nin tasmalı köpeği görevini özgür özele mi devrettiler ?

Bu millet Başkanımız Fahrettin Altun’a alaycı bir üslup ve çirkin yakıştırmalarla saldıran milletvekillerini elbette unutmayacak.

Özgür Özel iyi partiye transfer olurken seçilmiş miydi ? atanmışmıydı ? yoksa satılmış mıydı ? Merak ettim

slot

5 lira ile bile oynanabilen, hem kazanabileceğiniz hemde eğlenebileceğiniz tek kişilik oyun. En çok kazandıran slot oyunları için tıklayabilirsiniz 

siyaset ahlakı

önemlidir olması gerekir. ama ne yazık ki bazı siyasetçilerin bu kavrama sahip olmadığı gibi gazeteciler de işin iyice suyunu çıkardı. en çirkini en ahlaksızcası da son dönemin modası olan fetöcü olmakla tehdit. gazetecilik birilerinin ellerinde can çekişiyor!!!
http://www.kentgazetesi.c...B1%20%C3%A7%C4%B1karanlar

şantajcı gazeteler

iş adamlarının şikayetleriyle yeni bir operasyon düzenlenen işini kötüye kullanan gazeteler.

mercedes benz o 321

Ülkemizin önemli otomotiv ve otobüs sanayii merkezlerinden Bursa’da 36 yıl sonra Türkiye’nin ilk ve tek usta klasik otobüs tamirhanesi Canbazlar Karoser tarafından yeniden tüm hakikiliği ile inşâ edilen otobüs, eski günleri yolcuları ile tekrar yaşamak için gün sayıyor.

tayt giyen kız vs dar tişört giyen kaslı erkek

yadırgadıgın noktayı anlayamadım arkadaşım bunlar dogada yer edinmiş sıradan şeyler artık :/

mühendislik okuyan öğrenci profili

aynaya baktığımda ne yazık ki gördüğüm profil :(

üniversitelerde kapatılması gereken bölümler

çoğu üniversitenin bölümü dışında komple kapanması gerekiyor. anlayan anladı.

engelli vatandaşlara 1 günlük askerlik uygulaması

bursa kent konseyi engelliler meclisi zihinsel ve fiziksel engelleri dolayısıyla yaşıtları gibi askere gidemeyen engelli bireylerin vatani görevlerini yerine getirebilmeleri için başlatılan 1 günlük askerlik uygulamasından yararlanan 142 engelli genç ve yaşlılar için kına gecesi asker uğurlaması vb. düzenlenen etkinlikler.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

aslında sıkıcı bir maçtı, ama olsun derbi nihayetinde. çocuklar sevinmiştir.

çocukların gözünden derbi resim yarışması

bizim tosuna söyledim, resmen bir anda resim sanatına ilgi duymaya başladı. işin ucunda fener maçı var ya ondan.

chp neden sürekli aynı oyu alıyor

Chp kendini bir çizgiye koymuş ondan fazlasını istemeyen bir garip parti. Kendilerini batırmak için oy almamak için inatla her seçim yalan söylüyorlar. Bunu cidden bu amaçla yapıyorlar. Oradaki yeri koruyup ceplerini rahat ettirecekler yıllar boyu. Gerçekten ülkeyi düşünmek gibi bir hareketleri yok bunların.

referandum anketi

Halkın %60ından fazlasının başkanlık istediği anketler.

kemal kılıçdaroğlu nun istifa etmesi

Mazotun parasını bile bilmiyor bu adam. Ülke hakkında ne bilebilir ? Böyle birini önümüze koyup takip etmemiz istenemez. istifa etmeli.

bunlara kemalist yerine inönist diyelim

Doğru başlık. Atatürkçülük adı altında inönistlik aşılanmış bu zihniyete. Devletin yaptığ her işe karşı çıkıyorlar. Amaçları demokrasi değil, kıskançlık ego tatmini. Bu yüzden hayır diyorlar.

başkanlık sistemi

Ülkemiz adına alınabilecek olumlu kararları hızla yürürlüğe sokmamızı sağlayan sistem. Eski sistemde günlerce haftalarca bürokrasi yalanına takılıyorduk.

umursamazliginasaleti

Benim efsane hesabım.
Geri verin lan hesabımı! Süslü cümlelerimi, sinemasal eleştirilerimi, sosyo- kültürel saptamalarımı, psikolojiye dayalı fikriyatımı, entelektüel cümlelerimi bu sosyal platformdan kaçırmayın.

Mal değnekleri sizi.

kemalist çomarlar

Geri zekalı insan modelleridir.

gördüğünüz yerde üzerlerine kusun.

kemalist çomarlar

Midemi bulandıran, en az aktroller kadar vasat insan güruhu.

Uludağ sözlük moderatörleri de bu gruba dahildir. Umursamazliginasaletiyim evet.

Bunlar atalarına hakaret etmeden, saygı çerçevesinde yapılan yorumları dahi çekemezler. O vasat bünyeleri bu entelektüel sohbetleri kaldırmaz. ilkokullarından itibaren başlayan atatürk ve devletçilik aşkını körükleyen sürecin kurbanı olmuş, farklı düşüncelere açılan kapıları kapamış bu tipler, reisçidir. Evet, aynen öyle. Ak çomarlar neyse bunlar da odur. Kemal atatürk dövmesi yaptırıp ortamlarda prim yapmaya kalkışır, kitap nedir bilmez koduğum. ingmar bergman dersin suratına mal mal bakar. Bach dinletirsin bu ne amk 10. Yıl marşı çal der sokuk. Tabiki abartıyorum ancak gerçekten cahil sürüsüdür bunlar. Atatürkçü olarak aydın sıfatını hak ettiğini düşünür geri zekalılar.

Mal değnekleri sizi. Haydi profil fotoğrafınızı atatürk yapın, 29 ekim' de atatürk resmi paylaşın, 30 ağustos' ta zafer mastürbasyonu çekin de, ülkeyi tayyip' ten kurtarıp, sahte aydın insan kimliğine bürünün.

2500 entryli yazarı gerekçe göstermeden silmek

Attığı her entryde formatı gözeten, silik hiçbir entrysi olmayan, sinemadan tut animeye, şiirden tut romana birçok özgün entrye sahip olan, trollüğü sistematik bir çerçevede; insanların düşüncelerini hür bir şekilde yazıya dökme özgürlüğünü varsayarak yazan 2500 entry sahibi ve bu sözlüğe saatlerini vermiş umursamazliginasaleti adlı sözlük yazarını, yani beni silmektir.

Geri zekalı tipler sizi. Bari bana açıkça söyleyin; " kardeşim biz seni bu sözlükte istemiyoruz. Yazdıkların bizi sinir ediyor, salyalarımızı akıttırıyor, dayanamıyoruz. " diye belirtin. Ben de tamam öyleyse diye kabulleneyim. Nedir bu dalavereli yollardan silik atmak?