bugün

evet efendim...

biliyorsunuz ben soluk penizli bir insanım. yani ben biraz kansız bir insanım. annem sürekli pekmez falan içirir ama gene de fayda etmiyor. çünkü kansızlık ta içime işlemiş yani tıbbi adıyla anemi olarak geçiyor literatürde. mesela ben yazın dahi öyle bacaklarımı açıp şortlarla sokağa çıkamam kaşar bayanlar gibi. veya memelerim açık erkeklere iş atıp sokakta dondurma yiyemem mesela. çünkü kanım çekilir gibi olur parmak uçlarım donar hep. hele kışın hiç çekilmiyor bu kansızlık.

neyse ben her ak partili gibi dürüst, namuslu, şerefli, nur yüzlü aydın bir dede mizaclı olduğum için bu hafif kaşar bayanlara çok kızıyorum mesela. neden çünkü ulan allah'ın emri olan örtünmeyi yapmıyor, sokaklarda sürtük gibi geziyor, utanmadan pantolon giyenler var hadi onu geçtim dilim varmıyor o külod iç çamaşırı olan kumaş parçalarının üstüne bir şey giymeden sahillerde s.k kaldıran görevi görüyorlar. allah bin belasını versin üstsüz güneşlenenler var yani sırf memeyle.

şimdi bu tip giyinen bileğinde halhal, burnunda hızma, üstünde sütyen, altında tangalı külot giyen bir kızın, ak parti gibi uluslararası arenada ülkemizi temsil eden gayet kahramanvari, kukuleta suratlı, nurluluk abidesi olan ulu önderimiz tayyip erdoğan'ı ve şüphesiz ki onun yarattığı ak parti'yi eleştirmeye hakkı yoktur. çünkü önce allah'ın emirlerine uyacaksın, ak partili gibi yaşayacaksın, ondan sonra eleştireceksin.

kusura bakma kızım meme uçlarına selobant yapıştırıp gömleklerle sokağa çıkıp efendime söylüyüm sersem puşt appiah knorank dalgalarını süzerken ak parti'yi eleştiremezsin. adamı ülkeden s.ktir etmiyorsak her şeyin bir sırası vardır.

bikini giyen her bayanda sanki biraz şey demicem ya neyse.
aklı fikri olmayan, ağzından dışkısını çıkarabilen insanlar muhalefet partileri hakkında konuşabiliyorken, o kızın akp hakkında konuşması kadar doğal bir şey yoktur.
küçümsenmeye çalışılmış bir kızdır. kimin ne olacağını ancak Allah bileceğinden 'kaşar maşar' gibi kötü sözlerin edilmemesi gerektiği kızcağızdır. birilerinden duyduğuna inanmış bir kız olsa da itibarsızlaştırılmaması gereken kızdır.
açık saçık giyinen akp lilerin de var olduğunu göstermiş ilginç kızdır. biz siz hepiniz türbanlısınız sanıyorduk meğer akpliler de açık saçık bikinili, boxerlı gezebiliyormuşş. günahtır yavrum yapmayın benden uyarması çarpılmayın sonra.
akp yi kuran kadar kutsal gören,şakirt sözü.
durmak yok çalışmaya devam diyip, bi ske yaramayıp, çene dövüp, tikelcek köşe arayan sk kılının kız kardeşidir.
Kaşar diye ne giyip ne giymediğine kadar verip veriştiriyosun. O akpye laf söyledi mi olmuyo öyle mi ? Akpye laf söylemek icin giyim tarzına, cinsel hayatına mı dikkat edicekti yani nasıl bi kargaşa halindesin kendi iç dünyanda..
genelleme yapılmaması gerek konudur. Her açık bayanın akp'ye laf atıyor durumu yoktur.
hangi partiye oy verdiği direk tahmin edilir. cinsel bakışlı ve tehditkar göğüslüdür.
Başlığı açıp ilk entry'i giren arkadaş dinin önemine değinmiş ama dinimizce insanlara hakaret edilemeyeceğini unutmuş sanırım.

Hani ya dindar ol millete "kaşar" deme, ya da din önemlidir diye dolaşma ortalarda.
bu sözlükte bu tip başlıklar görmek kadar acı bir durum olmadığı gerçeğinin farkına vardıran durumdur. O s*k her olur olmaz şeye kalkıyorsa, bir saç gördüğünde bir insan tarik oluyorsa bu devirde kadınların yapabileceği çokta bir şey yoktur, sadece bu tip düşünen insanlara acınır. Adama sormazlar mı o s*kin neden olur olmaz her şeye kalkıyor diye. Annenin evde saçı açıldığında da mı kalkıyor? Kız kardeşin, kuzenin, annen yok mu? sorarlar adama allah herkese karakter, şeref ve beyin vermişken bu tip adamları niye boş geçmiş diye? Hala bu tip insanların yaşadığı bir dönemdeysen utanıp geçersin.
bende bunlara sinir oluyorum efendim. böyle yapanları da mevcut, buyrunuz.

http://galeri3.uludagsozl...mayan-cahiller_188585.jpg
http://galeri.uludagsozlu...ere-olan-ilgisi_77905.jpg
http://galeri.uludagsozlu...C4%B1-k%C4%B1zlar-197732/
http://www.itusozluk.com/image/turbanli-kiz_3962.jpg
http://www.itusozluk.com/...n-tanga-acilimi_63664.jpg
açık saçık giyinmesi kişisel tercihidir ancak akp hakkında veya herhangi başka bir konu hakkında konuşması hür ve özgür iradesidir hakkıdır sonuna kadar. giyim kuşamla düşünce özgürlüğünü aynı sepete atmadan yolunuza devam edin zira çok büyük ziyana uğrar kul hakkına girmiş olursunuz.
yerine "cuk" diye oturmuş, otururken çıkardığı "cuk" sesi kutuplardan duyulmuş medyatik bayan tanımıdır.

bir tanım, bir insanı ancak bu kadar net anlatabilirdi: nagehan alçı. altı çizili olarak nagehan alçı. na-ge-han al-çı.

of yau tam doksana giden müthiş bir şuttu. hiçbir kaleci çıkaramazdı zaten bu şutu.
mantığımın almadığı, hafsalamın zorlandığı, zihnimi allak bullak eden kızdır. nasıl olur da sen hem açık saçık giyinirsin, hem de akp hakkında konuşursun güzel kızım?
insanların nasıl giyindiği onun bilgisi olduğu her türlü konuda fikir beyan etmesine engel değildir.
türbanı siyasi amaçla takınan kızdan daha delikanlıdır. ya da şu kızdan;

''kafamda türban var islamcıyım, ramazan ayında elimde su şişesi ile dolaşırım.''
konuşma akepeyi över nitelikte ise kesinlikle doğru tesbittir.
oysaki onun ne haddine. allah taş eder alimallah.
kaşar kız kıymetli kızdır. (bkz: akp döneminde artan kaşar fiyatları)
(bkz: açık saçık)
(bkz: akp)
(bkz: kaşar kız)

hiçbir olur yanı olmayan önerme.

Edit: hbbia mış lan başlık açan. Eheheh. tamam hacı dağılabiliriz.
nereli olduğu alenen bellidir. saat olmuş 5.30 6 ya geliyor hala sokakta bazı kadınlar.
sözlükte de defalarca ikaz edilmesine karşın barınabilen bayandır.
--spoiler--
kızıam çok fena günner geliyo biliyo musuan! Gecen gün tunçberk le merve parkta yiyisirken akepeli olduğu tahmin edilen 3-5 kişi yanlarından geçerken öksürmüş felan. Uff hep bi mahalle baskısı kurmak istiyolar üzerimisde. Bak görürsün yakında öğrenci bekar evlerine felan kamera koycaklarmis.

Zaten heryerde de bunnar var gecen doktora gittim şakirt midir nedir başım ağrıyo arada böle göğsüm sıkışıyoo dedim bi mememi bile ellemedi hee.
--spoiler--
adı hilal olabilir.
Başını kapatıp yüreğinin zarini deldirenden daha sağlamdır. Bu başlıkta dini siyasetle karıştıran yobaz zihniyet basligidir. Net