bugün

vatanını seven 70 80 yıl önce ülkede neler döndüğünü çok çok iyi bilen malum zihniyetin cami kapatması türbanlı kızların başını açmaya zorlaması eğitim haklarının ellerinden alınmasını hala unutmayan işi gücü islam dinine küfür eden zihniyetin bu ülkeye bir tane bile çivi çakmadığını bilen sıradan bi vatandaşın islam dininin kıytırık tiplerin elinde oyuncak olmaması ülkenin yeniden kıtlık açlık çekmemesi için her şeyi göze alan açlıktan ölse de oyunu akp den başka partiye vermek istemeyen adammmm gibi adamın manifesto sözleridir. evet hatta net ötesi..
görsel

Konuş konuş dinliyoruz biz.
Bir kör bile günümüzde artık işlerin bozulduğunu görebilir. Lakin heyhat! Siz illede akebe diyorsunuz. Daima akp savunucusu olan babam bile verdiğim oydan pişmanlık duyuyorum diyor. Yazık
Fena gülmelik lakırdılar.

Siz ki nereye çekseler oraya gidenlerdensiniz. Birilerinin Kulluğunda bir numarasınız. Yarın öbür gün başkası gelse iktidara bu sefer onu yalar yutarsınız (!) ...

Geç bu işleri. Samimiyetsizlik ve de akkoyunluluk diz boyu. Swh.
açlığın ne demek olduğunu bilmeyen aktrollerin yine boş bir goygoyudur.
görsel
sapına kadar yalandır amk.

düne kadar fetö yü yalaya yalaya basur ettiler.

fatih tezcan mesela. 20 saat vaaz dinlermiş. şimid küfrediyor.

rte dönemi bitsin . hepsi fetö nün götünü yalayacaktır. yere göğe sığdıramaycaklardır.

bugün bakanları olan adamları geçmişte rte yi israil projesi olmakla itham etmiştir.

akp nin alayı rüzgar gülüdür. kemik nereye. bunlar oraya.
Alt tabakanin yardim muslugunu en ust tabakanin da balli ihalelerini kes bak bakalim neler oluyor.
“Sikilmiş sıpa” deyimindeki sıpa bile bundan akıllı...
Ölmeniz dileğiyle...
davasına sadık kişi sözleridir. net..
Ülkenin dış güçlerin eline geçmektense böyle daha iyidir diye düşünüyorum. Kaldı ki aç kalma ihitmalimiz düşük. Çok merak ediyorum akp dışın da hangi partiye oy vereceksiniz kime çok güveniyorsunuz çook merak ediyorum bana mesaj atın lütfen.
Açlıktan ölünen seneler akıllarına gelmiş birilerinin. Merak etmeyin chp kadar olamaz. Belki Aç kalırız ama ölecek kadar değil.
Oğlum nasıl bir cehaletin içindesiniz siz?
Bu at gözlüğünü de geçti.
Asıl bilinçlilik körü körüne bağlanmak değil, hangi parti ya da kişi olursa olsun ki hainler hariç düşünerek hareket etmektir.
Köprü ve otoyollarin betonu hepinizi doyurur.
Yazım yanlışından belli ediyor her şeyi. Umarım açlıktan ölmezsin, sürünürsün.
Beslenme, çocukluğun her aşamasında, beynin gelişiminde önemli bir rol oynar. Hayatın ilk yıllarında beyin en hızlı gelişimini gösterse de, ergenlik boyunca gelişmeye devam eder. Yani, çocukların yeterli beyin gelişimini sağlamak için tüm yaşlarda yüksek besin değeri olan gıdalar tüketmesi çok önemlidir.

insanın sağlıklı bir beyin yapısı için beslenme çok önemlidir ve anne karnında başlar.
Doğum ile bu emzirme dediğimiz dönem ile devam eder.

Buna dikkat etmediğiniz zaman başlığı açan yazar gibi olursunuz ve sergilediğiniz görüntü tamamen halk arasında "makarnacı tayfa" olarak adlandırılan, aslında tıp dilinde bu olay nörolojik bir vaka olarak tanımlanır.

Bu insanlar (akp veya CHP, din ya da kimlik ideoloji vb değerler ile varlığını tanımlayan kişiler) toplum için çok tehlikelidir.
Bu insanların beyinleri tam gelişmemiş olduğu için insan olma erdemini belirten etik ve ahlâk kurallarını oluşturmamıştır.
Aslında zombi vampir filmlerinde doymak bilmeyen açlık ve ulaşılabilir olmayan gıda beslenme geri planda işlenir.
Uzun uzun anlatmaya gerek yok ki bu konuda "açlıktan ölmek üzere bulunan bir köpeği kurtarınız, sizi ısırmayacaktır. insan ile köpek arasında ki başlıca fark budur" diyen mark Twain yeterince açık olarak gerçeği ortaya koymuştur.
inşallah.
davasına sadık yıkılmaz akp li sözleridir.
ölün amk.
Geberin otostop çocukları dedirten laf.
"Çünkü dhkp-c ve pkk ile kol kola giren ouroboros çocukları da AKP'den nefret ediyor. Bir de terörist yüzlerini saklamak için sözde Atatürkçüymüş gibi davranırken, Atatürkçülüğü terörist yüzleri gözükmesin diye bir maske olarak takarken, Ulu Önder Atatürk'ümüzün izlerinin silindiği ve ilkelerinden koparılan CHP'sinin geldiği bu hale laf etmiyorlar." diye devam eden cümle.

Evet.
Te ayrı ve o te değil de.