bugün

an itibariyle karşısında sağlam bir sunucunun olmasını çok isterdim. mesela jülide ateş...

referans: http://youtu.be/lQsgrEmGhUg
vidvan'ın sayın dilmen'in kankasıdır. şaka gibi lan, adam şike yaptı yelkenli, masa tenisi filan diyerek programı bitirdi, güntekin'in yerinde olunsa programa götle gülünmesi gerekir. aha şimdi de aziz yıldıvım devletten destek istedi. aziz şike işi noldu diyen yok, neyse sayın dilmen, vidvancım yakın zamanda fenerde hatırı sayılır bir göreve getirilirsin sen.
fenerbahçe başkanıdır.kulübün tesisleşme hamlesindeki rolüyle efsaneleşmiştir.

ayrıca çok sözü edilen ataşehirdeki arazi de fenerbahçeye bedavaya tahsis edilmemiştir. bizzat fenerbahçe spor kulübü 55 trilyonu ödeyerek araziyi satın almıştır.salonuda fenerbahçenin sponsoru ülker firması yapmıştır.

devlet desteği naraları atan ezikler önce devlet desteği ne demektir öğrenmeli ondan sonra komplekslerini kusmalılar.

fenerbahçe sahip olduğu her tesisi kendi imkanlarıyla yapmıştır.bazı ezikler kendi kulüpleriyle bir tutmasınlar fenerbahçeyi.
topuk yaylası ve ülker arena için devletten maddi destek aldıklarını itiraf etmiştir.

"aslantepe'ye devlet yardım etti böhhhğğüü" diye ağlayan şikebahçelilere selam olsun.

edit: tt arena'yı devletin yaptığını sanan hıyarların da var olduğunu göstermiştir. bre bu kadar mi mort olmaya meyillisin? eren talu, stadın büyük bir kısmını devletle alakası yokken kazandığı ihale sonucu yapmış, ancak battığı için stadyum inşası tıkanmıştır. sonrasında devlet ali sami yen arazisine göz dikip karşılığında tt arena'nın tamamlanmasında maddi olarak imkan sağlamıştır. bir nevi stadı toki adı altında bitirmiştir. yani sıfırdan tamamıyla devlet tarafından yapılan bir stadyum yoktur. var olanı, şikebahçelilerin uydurmasıdır.
nihayet konuyu şike ye getirmiştir. biraz daha devam etseydi şike yapmadığına inandıracaktı milleti.
aslantepe'yi devlet yapmıştır,ülker arena destek ile yapılmıştır. işte bu aziz yıldırım 2 sinin farkını bilmeden bok atanları göt eden şahıstır.

edit: şükür ki her şeyi kendi imkanlarımızla yaptık. akp yalakası olmamak böyle bir şey.

(bkz: 20 milyon Galatasaray taraftarı AK Parti'ye oy verdi by ünal aysal)
başbakan'a tekrar teşekkür eden zat.

neden teşekkür etti?

6222 sayılı yasada cezaları indirdiler dedi.

sen içeridesin ve sen içerideyken senin ceza alacağın kanundaki ceza süreleri indiriliyor, tabiki teşekkür edeceksin. *
an itibariyle ntv sporda bulunan ve nasreddin hocayı aratmayan insan.
cas davasını hem türkiye hem de fenerbahçenin menfaati için geriye çektiklerini açıkladı. nasıl bir menfaat sorusuna cevap vermedi.

hepimiz tatmin olduk(!)
izledikçe beni futboldan soğutan şarlatan.

her cümlesinin sonunda "yaparım, ederim, asarım, keserim, alırım, satarım vs." şeklinde tehditkar konuşuyor. sanırsın hayatı boyunca hiç hata yapmamış, yanlış yapmamış, hep tuzağa düşmüş amk.

futbolun içine sıçmış, hala akıllanmamış. demiyor ki "ya futbolun anasını ağlattık, artık temiz olalım, insanlara baskı yapmayalım, şiddeti körüklemeyelim, centilmen olalım vs".

ama ne gezer. hala "konuşursam ortalığı yıkarım" diyor. lan 1 senedir bir yıkamadın ortalığı. hay sokayım.

azalarak değil, bir anda bit aziz.
sermayenin içinden çıkabilecek en harbi, en mert adamdır. açık ve net. bu kadar boktan adamın kendisine kin kusması da bunun hikmetidir.

bu adama doğrudan düşmanlık yapabilen adamlar erman toroğlu ve kalibresindekiler ve herkes tarafından bilinen bindirilmiş, aşağılık hiziptir.

başarılı bir başkandır değildir, ayrı mevzu.
aziz yıldırım demek, türk sporu demektir.
ülker arena ihalesinin nasıl yapıldığını bilmeyen kuşların desteklediği şikeci zat.
bu kadar saçma savunma yapan bir insan görülmemiştir. an itibariyle kendi kendini batırmaktadır.

ben şike yapmadım diyor 5 dakika sonra neler neler dönüyor bir ben sorgulanıyorum diyor. tüm can alıcı soruları bir konuşsam neler olur diyerek cevaplıyor.

güntekin soruyor medya üstünde hiç güç kullandınız mı diyor isim ver bana isim ver diyor. yok yani böyle bir iddia var diyor siz ne diyorsunuz diyor bana isim ver kimmiş o diyor.

aynı cem yılmazın aldatan erkek parodisine benzemektedir. yalan söyleyememektedir.
Eski Aziz yıldırım ile alakası olmayan aziz yıldırımdır..
umuyorum ki, bu takım için yaptıklarına teşekkür edilerek ayrılırsın camiadan...
Büyük başkandın,
artık yalnızca saygıdeğer bir başkansın..
Daha fazla zorlayıp saygınlığını da yitirmemelisin.
--spoiler--
güntekin onay: mehmet ali aydınlar iyi bir fenerbahçeli

aziz yıldırım: sana göre öyle
--spoiler--

adamın dibisin başgan. *
büyüksün...

---spoiler---
"Kendisinde ispat külfeti bulunmayanların, iddia'da bulunması en büyük günah'tır."
---spoiler---

3 temmuz sürecinde türeyen & iftiranameyi başucu kitabı yapan zavallılara gelsin bu söz, evet, zavallı!
(bkz: sikerim böyle fenerbahçe yi) lafını programda kullanamayan fenerbahçe spor kulübü başkanı..

not : bu arada rıdven dilmen "şike varsa aziz yıldırımla bir daha görüşmem, yorumculuğu bırakırım" diyordu.. şike onaylandı ama kendisi yorumculuğa devam edip aziz yıldırım'ı konuk olarak almış..

pes!
Emre'nin çirkefliklerine daha fazla dayanamayıp takımdan kovduğunu itiraf eden büyük başkan.

http://www.rsfmradio.com/...atla-dedim-aziz-yildirim/
mehmet ali aydınlar'ın en acı gününde yaptığını bir marifet gibi anlatarak övünen zavallı bir zattır.

turk futbolunun kanseridir.
kesinlikle çok önemli şeyler söyleyen fener başkanı.
kelimeler, cümleler üzerinde takılmayın. bazen kelimeleri yanlış seçiyor, doğru.
ama çok çok önemli şeyler söylüyor.
türk sporunun gelişmesinde çok önemli yere sahip başkandır .
o olmasa, ne bugünkü voleybol, ne de basketbol ligleri olurdu.
mesela baskette, hala efes, tofaş çekişmesini izliyor olurduk.
salonlarda seyircisi olmayan büyük derbiler!
türk sporuna ve amatör kulüplere büyük katkılar yapmış başkandır. bunu rakip takım taraftarları bile inkar edemez.
olimpiyatlara en çok oyuncu gönderen takımın fener olduğu gerçeği tesadüf değildir. aziz yıldırım'dır.
"stadımızın adını ne sponsorlar ne büyük paralarla almak istediler, ama biz stadımızın adını satmadık" diyen adamdır aynı zamanda. paranın herşey olmadığını da vurgulamıştır.

(bkz: türk telekom arena)
--spoiler--
aziz yıldırım: Avrupada en başarılı takım kim?
Güntekin onay: galatasaray.
Aziz yıldırım: hayır hayır, son 5 yılda.
Güntekin onay: beşiktaş.
--spoiler--
sürekli kurusıkı sallıyor, garibim fenerbahçe taraftarı da bu adama inanıyor.

neymiş, ana rahmindeki çocuğu fenerbahçeli yapacakmış, bunun için calışma yapması üzere arkadaşlarını görevlendirmiş. (ahahaha ben buna gülüyorum ya)

kulübe 1 milyon taraftarı üye yapacakmış, bu sayede fenerbahçe nin kasasına 1 milyar (evet 1 milyar) amerikan doları girecekmiş. (ahahaha buna daha çok gülüyorum)

bir de adını açıklayamayacağı dev proje varmış. kendisinin detayına girmeden anlattığına göre, stadın altında bilgisayarla bir şey yapıyorlarmış, bu sayede fenerbahçe her sene 200 milyon dolar kazanacakmış. (buna neremle gülsem bilemedim artık)

adam belli ki hapiste kafayı çizmiş, üstüne gitmemek lazım fazla.
yeni projesini ogredik

Dinlenmeyen GSM Sirketi FenerCell XLine..
gurur duyulan başkandır.
konuş başkan, sen yokken, son 1 yılda, cesaretsizler çok konuştu.
şimdi cesurların konuşma sırası.