bugün

ve merakla beklenen karar sonunda geldi. aziz yıldırım, haftasonu yapılacak kongrede aday olacağını açıkladı.
geleneksel aziz yıldırım görevi bırakma şölenlerinin bir tanesini daha gerçekleştirdikten sonra geri dönerek tüm lig takımlarını üzmüş karardır.
Onurlu bi adam sözünün arkasında durur ve dediğini yapar sözüne ters düşen olaydır**
gerçek fenerli olduğunu kanıtlamıştır. *
"5 sene üst üste şampiyon olup bu süre zarfında avrupada bir kupa alacağız" sözlerini tutamamasından sonra onurlu bir insan gibi istifa eden daha sonra yavşak bir insan gibi * tekrar başkanlığa aday olan aziz yıldırım'ın bence yanlış kararıdır...

(bkz: soz vermek g t vermeye benzemez)
(bkz: tükürdüğünü yalamak)
(bkz: aziz yildirim in bumerangsal davranisi) * *
(bkz: ah azize vah azize) *
(bkz: uludag sozluk spor servisi)
fenerbahçenin 24-25 hazirandaki kongresinde gerçekleşecek olay.
http://www.hurriyet.com.t...dakika/4610040.asp?gid=71
takip edildiği ve sözlükteki anti-fenerbahçe cephesinin yazdıklarına bakıldığında bu kararın fenerbahçelilerden ziyade büzük kardeşliği oluşumunu daha fazla etkilediği görülmektedir... hayır inanın üzülmeyin.. bu aziz yıldırım dönek olabilir aziz yıldırım fenerbahçeli olabilir, fenerbahçe 50 tane başka değiştirebilir ama sonuç değişmez... inan bana

düzen değişir * ama düzülen değişmez.. *

seni sevmek, senden kopamamak varsın olsun döneklik olsun kanaryam
önemli olan delik olmamak...

bilmem anlatabildim mi
anlatamadıysam ya da sen anlamadıysan yani doyumsuzsan bekle anacım kadıköydekileri maçları.. inan bu sefer acıtmıcaz

detay için

(bkz: vazelin)
bir galatasaraylı olarak sevindiğim olaydir. zira sadettin saran gelse halimiz nice olur diye kara kara dusunmekteydim.*
yurdumdaki milyonlarca insanın ben demiştim demesine ve hiç şaşırmamasına sebep olacak davranıştır.doğruluğu yahut yanlışlığı aziz yıldırım ı ilgilendirir fakat galatasaray ın şampiyonluk kutlamalarının gündemdeki yerini azaltabilmek için istifa etmesi son derece onursuz bir davranıştı.yeniden göreve dönmeye aday olması sebebiyle bu davranışlarını gözden geçirmesi tavsiye olunur.
(bkz: fenerbahceyi kurtaran adam) *
(bkz: sen imkansızsın)
(bkz: ali sen in aziz yıldırım dan makas alması)
sevindirici bir haberdir
tek anlatamadığım nokta fenerbahçe taraftarınının geri dönsün istediğidir. yöneticiler için işin parasal kısmı önemlidir, onları anlayabiliyorum. zamanında aziz yıldıvıma sırtlarını dayayarak yaptılar transferlerini, başarısızlıkta sorumlu olmadılar. lakin bu taraftarın isteği niyedir; harcanan trilyonlara rağmen vasat bir başarı, ki bu başarılar daha az harcamayla da pekala yapılabilirdi * , başından beri bu teknik direktörle olmaz söylemlerine rağmen ve görünen köy kılavuz istemezken bu ısrarcılık, o hocanın genç yetenekleri harcaması * (bkz: daha gider bu) sadece stadyum inşaatı, ki onun da arazi konusunda bazı sakıncaları ve kural dışılıkları olduğu söylenmekte! peki bu sevda niye; zenginiz diye geçinen, sevinen fenerbahçe taraftarı niye daha sağlam bir yönetici istemez de bu dönme dolap gibi kıvrak adamı ister? son sene yaşanılanları hiç açmayayım hatta, hayırlı olsun!

son olarak (bkz: mevdiven değil merdiven)!
(bkz: deja vu)
hem galatasaraylıları hem de fenerbahçelileri sevindiren az haberden biridir.
diğer takımlar için hayırlı bir olay olması bakımından pek de kurcalanmaması gereken hadise. *
tüm fenerbahçelileri sevindirmeyen beklenen son.
beklenen son.eger yarın birdaha istifa kararı alırsa bu şahıs oda beklenen bir haraket olur.obursu gun cinsiyet degistirmeye kalkarsa bu sahıs hiiiiiç şaşmayın cunku o haraketinide 4gözle bekleyenler vardır.
zıctıgını kasıklamak olsa gerek aziz yıldırımın yaptıgı
- aziz başkan'ım bu kaçıncı adaylık oldu
+ ne bilim aq saymadım ki hiç ota b.ka istifa ediyovum sonva gevi geliyovum
- ehe çok piçsin lan
+ ne? lan mı? istifa kavavı aldım tekvav
- başkanım özür dilerim lafın gelişi şey etmiştim
+ ehe yine başkan adayıyım
aziz yildirim sahsiyetinin cinsiyetini, ve bununla beraber nufus kimligi renginide aciklamasidir.soz agizdan cikmistir zira,girse girse ancak popoya * girer.nufus kagidi pembe,adida azize olarak degistirilerek, popoya giren iyice ittirilmelidir.