bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

dünyanın çeşitli ülkelerinden; gözde tatil mekanlarında, ülkemizin güzide penislerinden faydalanmak üzere tatil beldelerimize akın eden azgın turist bayanların, yüzde doksan oranında kürt erkekleri için memleketimizi seçtikleri gerçeğidir.

kusura bakmayın ama great hauberk dalgalı, iri tamtam hudava gel gömeyim bedava tarzında sikişleriyle meşhur olan kürtler; esasında ülkemizin turizm nimetidir. özellikle yaz aylarında antalya'ya gelen beyaz tenli, iri göğüslü, her an kucakta hoplamaya müsait çok sayıda slav turist kürt erkeklerinin şanını, yiğitliğini, pete kuzak kaslarının methini duyduktan sonra geliyormuş. mesela marco polo'da a la carte restorantta tanışıp kral dairelerinde az bağırtmazdık ecbeni karılarını, hiç öyle fck me harder filan da demelerine gerek kalmazdı. öyle yayılırdı methimiz, kapı altından mektup atarlardı oda numaralarını. kocaları bara vodka içmeye gidince taş kağıt makas oynardık da kazanan giderdi gümletmeye. ülke ekonomisini ayakta tutan kürtlerdir o yüzden, hiçkimse kalkıp öyle doğal güzellikler için geliyorlar demesin.

irademdir;
bundan böyle her tatil beldesüne kürtler alına,
nizam-ı alem içün ecnebilerü kaldıra...
doğru. doğu illerine yılda 1 milyar turist geliyor. hepside çirkin kürt erkeği arıyoruz diye ilan veriyor. (yani illaki ırkcılık yapacam(
olayın tamamen her turistin sanki güzelmiş gibi algılanmasına bağlanacağı durum. aslında çoğusu güzel değildir ve kendi ayarlarında adamlarla birlikte olurlar. nasıl buradan erasmusa ya da herhangi şekilde yurtdışına giden kızın oradaki sivilceli kırmızı suratlı ingilizle bile fotoğrafları oluyor çok büyük bir başarıymış gibi. bu da aynı şey.
azgın yerine ölümüne aç turistler dersek daha isabetli olur. düşünürken bile hemcinslerimden iğrendim. ama zevk tercih meselesi işte. ıyk.
(bkz: tatil beldelerinde özgüveni patlayan kürt gençleri) (#20295945)
(bkz: bekar anneler sik arıyor)
evet bir iki turistle konuştum sizin ülkede kekocanlar varmış onlara hastayız kendimizi sktrmeye gelcez diyorlardı.
varya elinizden gelse dünyayı kürtler kurmuş onlar olmasaydı, biz uzay boşluğunda yaşardık dersiniz.
besle kargayı, soksun dalgayı.
doğudan göç eden kürt vatandaşların tatil yerlerinde çalışıp yabancı dili geliştirmesiyle mümkün olan durumdur.

sizinle küçük bir anektod paylaşayım.

Birgün marmariste lüks bir gece kulübünün önünde arkadaşlarımı beklerken mekan önüne temmuz ayında yünlü bir kırmızı kazak giymiş kıllı mı kıllı kapkara biri geldi. sanırsam kürttü. Bu adam ortamda takılan sarışın bir kızın yanına gidip hem çat pat ingilizcesiyle konuştu hemde içkisini ısmarlattı. Sonra da koluna girip becermeye götürdü.

Yani kısacası tipten ziyade dil önemli.

Rus kızlar fuck you diyene vermiyor. Do you have sex falan asla !
(bkz: bekar anneler sik arıyor)
Aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış dedirten entry.güldürdünüz çok yaşayınız...
kürtler mastürbasyonu ne zaman bırakmışta sevişmeye başlamış halbuki daha fallik devreden yeni çıkmışlardı.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı kürtler)
kürtler de bunların sayesinde ingilizce öğreniyor.
(bkz: haydee)
Bir rivayete göre ülkemize gelen rus turistlerin cogu "Rusya"da ki genc nufusun azlıgından dolayı yaz aylarında çiftleşmeye gelip ülkelerinde dogum yapıyorlarmış.
kürt kızlarını kendilerine fuck budy yapmak için gelen turistlerdirler.
lan oğlum bu kürtlerdeki hayal gücü beni bitiriyor yav,

yok turistler onlarla sevişmeye geliyor,
yok kürdistan kurulacak,
yok sivas kadar onların,

abi süper ya.
azgın zenciler, kürt kızlarına kaymak için geliyorlar anlaşılan. ben de diyorum ne işleri var bu zencilerin ülkede.
(bkz: tatil beldelerinde özgüveni patlayan kürt gençleri)
zevk meselesi olan bir tercih. sonuçta elin avrupalısı, ölmeden yapılacaklar listesi yapıyor. ölmeden önce ya da ölmeye yakın zamanlarda da türkiye'ye gelip güzelim kürt gençlerini tecrübe ediyorlar.
(bkz: are you disco) (bkz: are you cola) (bkz: e what are you) en bilineni de (bkz: are you sex). yoksa ne işi olur elin taş gibi hatununun bu tip cümleler kuran barzosuyla?
yalan haberdir. yazlik yerleri kurtler parselledigi icin oyledir. bu yaz bodrumda yaptigim tatilde 4 turiste atlamam bunun zittini gosterir. hatunlar gelip erkek bulamiyorki.

ama turklerin hakli gucunu gosterdm emin olabilirsiniz.
zencilerin ülkeye gelme sebebinin izahıdır. hani var ya sağda solda eskiden kürtlerin bişeyler sattığı köşelerde saat, tahta filan satan iri yarı zenciler. hah işte demek ki gay kürtlerle sevişmek için geliyorlarmış. ya da gay olmayanları gay yapmak için. tuhaf, yazık.
"sözlük ben yeni üyelik alana kadar ne hale gelmiş lan" tepkisini doğuran başlık.
(bkz: yok ebesinin amı)
Burada trolleme olsa da cidden böyle düşünenler var.

Ülkemize nitelikli turistin gelmemesinin en net sebebi. Gelenlerde çoğunlukla bir daha uğramıyor zaten normalde olarak. Elin hatunun 5000 km yolu sırf senin ufaklığın için geldiğine inanmak nasıl bir kafa anlamadım.