bugün

Kktc'yi tanımayan bir milletin benim kardeşim olmaması durumudur.
kktc'yi tanımaması için sebepleri olan millettir. türkiye de hocalı'yı tanımıyor ona kalırsa.

edit: eksileyen arkadaşım, gerçekler bunlar.
kardeşi ermeniler olan yazar (yazar bile değil aslında ya) sıçmığı olan cümle yığını.
anasını babam sikmediyse muhtemelen benim kardeşim değildir.

rahmetli harama uçkur çözmemiştir.
Şükür ki öyledir. Azeriler bizim ksrdesimizdirler. Bu baglamda bi kansizla kardes olmak istemeyiz.
hakikaten, siyasal gerçeklerden "bihaber" olan birinin argümanı.
(bkz: entry ve nick uyumu)
Benim de değildir! Hepsi kendi milletine bakmadan başka milletlere laf atan kendi beğenmiş egolu psikopatlardır!
Azerbaycan türkleri zaten kırmalarla kardeş olamazlar. Türklerle olurlar.

Tanım: doğru önerme.
kesinlikle doğrudur hiçbir türkün kardeşi değildir azeriler çünkü azeriler türkçe konuşan farslardır.
Azerbaycanda fars dilli Ailesinden olan talışlar , tatlar , padarlar vardır doğru. ve bazıları türkleşmiş ve akraba ilişkiləri vardır burda yaşayan türklerle yani karışmışdır.
2.Azerbaycan da lezgiler ve avarlar da vardır ve onlarla asırlar boyu kız alıb kız vermişlər burda yaşayan türklere
3. Azerbaycan da 26 Alban tayfası ( hapitler, xınalıqlılar, qruzlular, saxurlar, inqloylar udinler ve b.) tarih boyunca türkleşmiş ve çok az kalmışdır onlar da akrabalık ilişkiləri var türklerle ( hatırlatım ki bu tayfaların her birinin kendi dili var ve kullanmakdadırlar)
4) Azerbaycanda 7 ci 9 cu asırlarda 2000 arab köçürülmüş ve onlar da zamanla çoğalmış ve türkleşmişdir.
5) ahıska türkleri, mexseti türkleri bunlarla az da olsa akrabalık ilişkiləri var
6) Burada daha önceden yaşamış neredeyse otokton halk olan hazar türkleri de vardır ki onları da şimdi ayı ramazan karışmışlar ( not hazar türkleri oğuz boyuna aid deyil)
7) cenubi azerbaycandan gəlmiş oğuz türkleri
8) 7 ci asırda gəlmiş skit sak tayfaları onlar da türk
9 ) özbekler ve qazakıstandan gəlmiş türkler
bu kadar yani senin anlayacağın karmakarışık .indi buna fars kökenlimi türk kökenlimi alban kökenlimi dersin onu bilmem ama ben kendimi Azərbaycan türkü biliyorum ama sizin kadar türkçülük fanatizmi olmayıb müselmanlar menim qardaşımdır deyirem bu da o demek türkler qardaşımız bu kadar hem de farslar yalnız müselmanlar . Allah nasıl buyurdisa
Sen ermeni olduğun için olması gereken. bilmeden hemen bişey duyarak hoplayan yazar beyanı.
Tabiki biz Azerbaycan Türkleri senin gibi ermenilerin ve kürtlerin kardesi olmaz. Olamaz. Cunku biz itlerle kardeslik etmeyiz. Kurtlarla ederiz. Bozkurtlarla..
Tabi sen dagda mal otardigin icin kafan basmaz.
boş beleş bir yazarın boş beleş bir beyanıdır. azerbay'can'dır.
bax azərbaycandan gəlip səni s*qərəm....
azeri türkleri türkiye'yi çok sever.
trollere bakmayın.
Bir. azeri değil Azerbaycanlı.
iki. Kendini bile temsil etmekten aciz bir mezhepçi it, Azerbaycan Türklerini temsil edemez.
Arap konuştu. Bunu bir türk söylemez.
Ben de bu kişneyen salağın azerbaycan ı temsil ettiğini düşünmüyorum, sonuçta her yerde çürük elmalar vardır. Eğer dünya da hiçbi çıkarı olmadan, şahs i menfaat gütmeden, sırf sevdiği için türkiye yi destekleyecek bi ülke varsa o da azerbaycan dır. Bu dostumuza sahip çıkalım.
Azeriler bir zamanlar haydutluk ve yağmacılık yapmıştır. Bir haydut benim kardeşim olamaz.
(bkz: bunu bunu alın buradan)
yazun'un bıraktığı kuyruk acısından heralde, yazık kimin çocuğuysa.
resimdeki arkadaşın tıpkı bizim çomar dediğimiz kitle gibi olduğunu fark etmez hiç zor değil. aynı şeyi bizim mezhepçi ümmetçiler de azerilere söylüyor zaten amk. çomarlar sadece bizde var falan mı sanıyorsunuz?

edit: azerilere de güvenmeyecekseniz başka dostunuz kalmaz. bence fazla kaşınmayın.
ben hiç tanimayrum.
türkiye'de hiç yaşanmayan rüşvet ve adam kayırma, kardeş azerbaycan'da varmış. başında recep tayyip erdoğan'ın bulunduğu bir ülkenin vatandaşı olarak, yurtta kaldığı bir azerbaycan türk'ünden bu çıkarımı yapması ilginç.

biz çok iyiyiz çok da güzeliz taaam mı.
bu konuyla ilgili ozan arif ve cemal safinin çok güzel çıkarımları var ama buradan yazmayayım.

şöyle söyleyeyim, seninle de zaten kimse kardeş olmak istemez delikanlı..