bugün

eski karısının pardon kocasının mekanına gidip ali taran'ın gelin topuzunu bozmuştur. camları da taşlamış..
türkiye cumhuriyetinden bir anda yok olsa yokluğunu kimsenin farketmeyeceği, boş işler müdürü. iticiliğin uç sınırlarında gezen, şımarık default türk kızı.
http://www.facebook.com/a...l/posts/10150819111226540
Posta gazetesinin haberine göre, Sabah yazarı Ayşe Özyılmazel, "Hayatımı mahvettin" diye bağırıp boşandığı eşi Ali Taran'ın camlarını taşladı.

Ali Taran 21 yıllık eşi, oğlunun annesi Selam Ann Desmond’dan 14 Haziran 2011’de boşanmış, 1 Temmuz 2011’de Ayşe Özyılmazel ile evlenmişti.

Kanser hastası Selma Ann Desmond 23 Kasım’da ölmüştü. Ayşe Özyılmazel ile Ali Taran 27 Nisan 2012’de boşandı.

Ayşe Özyılmazel ayrılığın ardından çok mutlu olduğunu söylüyordu. Hafta sonu gittiği Çeşme’de pek keyifliydi. Ancak dün 16.00’da her şey bir anda kabusa döndü.

KÜFÜR ETTi, CAMA TAŞ ATTI

Ayşe Özyılmazel, istanbul’a gelir gelmez reklamcı Ali Taran’ın Levent’teki ofisini bastı. Ali Taran’ın üzerine yürüdü ve "Hayatımı mahvettin" diye bağırıp, küfür etti. iddiaya göre, ofisin camlarına dışarıdan taş bile attı. Ali Taran geçen hafta gazetecilere "Mutsuzdum, boşandım ve rahatladım. Ayrılmış olmayı o kadar da dert etmiyorum. Keyfim yerinde" demişti.
çakma şarkıcılığından değil çok kibirli olduğunu düşündüğümden hiç sevemediğim itici bir şahış.
(bkz: beni çekemeyen anten taksın)
bunun güzel olduğuna emin misiniz yoksa ben bir göz doktoruna mı görüneyim?

bakımlı olabilir ama bildiğin çirkin bu hatun...
bütün insanlığın kendisini mutlu etmek için yaratıldığını sanan kadın.
evliliği gibi ayrılığı da reklam unsuru olarak kullanan ve hayatının her alanında ''reklamın iyisi kötüsü olmaz'' anlayışını başarı ile uygulayıp bu işten hem para hemde şöhret kazanan antipatik şahsiyettir..

günahım kadar sevmem..ama bu kadın bir şeytan kadar zeki..

şu ayrılık olayı bile bir reklamdır ve birkaç ay sonra çıkacak albümüne zemin hazırlamaktadır..

özetle bu kadın evlilik ve ayrılık gibi olayları dahi paraya çevirmeyi bilen bir kurnazdır..
görsel
taş devrindeki barninin karısı suratlı mal dişi insanı . yaptığı şarkıdan belli .
oldukça seksi olan gerçek bir türk kızıdır. güzel değildir ama üzerinde iş görmesi çok zevklidir. böyle gıcık tipler cinsel konsantrasyonunu arttırıyor insanın.
soyadı '' özhakikiturkcell '' i çağırıştıran.
isminin güzelliği yüzüne ve kişiliğine yansımamış günümüz sözde sanatçılarından.
bu ülkede aptal insanların sansasyon yaparak mehşur olduğunu anlayan hiçbir yeteneği olmadan bile para kazanıldığını kanıtlayan ne olduğu belirsiz her telden oynayan şahıs.
Babası yaşında adamla evlenip "çok sıkıcı, evden dışarı çıkmıyor. Hiç beraber bir şeyler yapmıyoruz." bahanesiyle ayrılan, beyninin çalışma sistemini çözemediğim insan. Bir de sözlerinden biri "seninki yaptı bana alerji" olan bir şarkısı vardır bu şahısın. Hatırladıkça gülüyorum.
alişan'la birlikte sabah programı yapacak kadar kötü durumdadır.
(bkz: ayda gört gün)
değişik bi seksapeli olan kadın. ciddi ciddi sevişmek istediğim bi ünlüdür kendisi. evet.
yazmayı bıraksa vatan için hayırlı bir adım atacak yazar. yazar demek bu ülkede adam gibi yazılar yazanlara hakaret oluyor ama başka türlü tanım yaparsamda hem ağzımı bozarım hem sözlükten atılırım. çünkü bu kadar boş insanların aptal yazılarına büyük gazetelerde yer vereninde aklını seveyim aklını! yazıktır, günahtır bu kadar saçmalamak için ekstra mı çalışıyor bu mübarek anlamak çok ama çok zor. madonna konserine giderken ne giyilir yazması yetmedi çocuk gibi bu bundan özür dilesin diye yazı yazmış bugünde, gerçi bizde de hata var okuyoruz ama napalım gazeteye para veriyoruz bari ziyan olmasın.
ahkam kesme mercii. her bir boku çok bilenler dernek başkanı.
fotoğraflarını çekmem için teklif aldığım ancak fotoğraflarını çekmediğim ünlü kişilik. medyanın dandik isimlerine hizmet vermiyoruz efendim.

ayşe ve menajeri eksiledi. ingiltere kraliçesi olsan yine çekmeyeceğim fotoğraflarını ayşe kabullen bu gerçeği.
alişan ile birlikte star'da sabah programı sunacak kadın.
Şarkı söylemeyi derhal bırakması gereken kişidir. O nedir ablacım ya. (bkz: Suu gibii geeaaallh)
yazı yazmayı da derhal bırakması gerekendir. hatta her şeyi bırakıp sadece neco'nun kızı olsa yeridir. başka bir vasfı yok zaten.