bugün

şimdiye kadar en az 100 farklı erkekle yattığını düşündüğüm, libidosunun yüksek olduğu her halinden belli hatun.
Biraz Nesrin Cavadzade'yi andıran kadın:

görsel
Nah benziyor efso şarap aq.
görsel
cok tatli bir kadin ten rengi falan cok iyi.
nesrinle kiyaslamiyorum nesrinin varos bir surati var.

yine fotoyu magara duvarindan yuklemissiniz.
4.elementtir kendisi

Ateş su hava tahta.
Nesrin Cavadzade'ye aşırı benzettiğim ve "Katakulli" şarkısına bayıldığım kadındır. Onur ile düeti de hiç fena değildi. Anlamlandıramadığım bir havası var. Sanırım son şarkısı da Fikri Karayel'e ait.
Böyle hatunum olsa ne derdim kalırdı ne stresim öyle bir hatun kendisi.
beyaz atletli prens

klibinde cok super seviyorum bu kadini.
o siyah elbiseyi cok begendim.

tanrim ne kadinlar var.
Neredeyse yirmi yılı aşkın bir süredir normal üstü bir güzelliğe sahip eski model, iyi şarkıları olan kötü şarkıcı, istanbul eğlence hayatı sathında bilinen adıyla hatun, nam-ı diğer ahö.
kendisini canlı gördüm. tabiri caizse at gibidir.
Güm güm şarkısı efsodur.
annesi 75 yaşında vefat etmiş.
43 yaşında olmasına rağmen hala çekici ve taş gibi olan hatun. sesi de güzel ayrıca.
kıskandığım hatun. onun yasında öyle olayım başka bişey istemem.
Çok alımlı, çok seksi bir kadın.
Kendine has, çok güzel bir tarzı var.

Ciddi anlamda beğendiğim ve yıllardır takip ettiğim biri.
şarkıları ve sözleri hoşuma giden daha da devam ettirmesini dilediğim güzel kadındır btw.
devran ve çak bir selam dışındaki şarkıları çöptür.
Sebepsizdir hak ettiği bu değildir. Türkiye’de en iyilerden hem de güzel.
En son efsane diye bir şarkısı vardı...
Türkiye de en beğendiğim kadın olabilir çünkü taş ve çogzel.
Yıllar önce bir davette tanışma fırsatım olmuştu. Gayet hoş sohbet ve entelektüel bir kadın. Ayrıca oldukça da güzel.
şarkılarını sevdiğim bir şarkıcıdır. 5. sınıftan beri tanıyorum.
Kışın müzikleri açılmıyor, Youtube, "yaz gelmediği için bu videoya erişilemiyor, lütfen yaz gelince tekrar deneyin" hatası veriyor.
yerli olga kurylenko.
Eskinin mankeni şimdinin şarkıcısı. Bence Ayşe Hatun Önal'ın en efsanevi şarkısı (bkz: olay)dır. Gayet de güzel ve kaliteli müzikler yapan tatlı, hoş ve akıllı bir kadın. Başarılarının devamını dilerim ama kendisi son zamanlarda ortada görünmemektedir, nerelere kayboldu acep?
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel