bugün

Suratında balı, yapış yapış gezen ve tiksinmeyen babayiğit.
1990 ve üstü doğumlu olan her yazarın mutlaka en az bir defa izlemiş olduğu çizgi film. Türkçe seslendirmesi (bkz: gazanfer ozcan) tarafından yapılmıştır. Acıktıkça pikniğe giden halkın piknik sepetini çalan karakterdir.
efsane çizgi film kahramanı.

türkçe seslendirmesinde cümlelerini hep efendim'in kısaltılmışı olan "efem" ile bitirirdi.
aslinda o ayi yogi degil, ayi yayadir. hirsizda degil ehli mumin bir hayvancagizdir.

amerika onu turkiyeye karsi itiraflarda bulunmak icin zorluyor, daha dogrusu iftiralarda. yok oyle bal calmak, bal tutan parmagini yalar filan gibi seyler
"Haydi bobo. " ..insan sever ayıcık.
Değisik çizgi flimlerde boy gösteren karakter.
uçan gemisi ile birlikte oradan bıraya gelip giden, bunu yaparken yaşadığı maceralarla levent kırca'ya nazire yaparcasına yoğun mesajlar vermeye çalışan çizgi karakter.
(bkz: yogi bear)
anneme göre ayı yogeydir, sofra adabına uymayan herkes ayı yogeydir.
türkçe seslendirmesini erol günaydın'ın yapmış olduğu çizgi ayı.
ortalama bir ayıdan daha zekidir efem...

(bkz: ayı yogi de kendini bulmak)
Çizgi film karakteri ayıdır. En çok "yıh yıh" diye gülmesini severim.
fragmanını beğenip izlediğim ama fragmanı kadar güzel olmayan film, bana sorarsanız özenilmemiş filmi için sanki birinin aklına bir anda gelmiş abi hangi çizgi karakterin animasyonu yapılmadı aa! ayı yogi.
(bkz: #11032246)
kardeşi de alıp seke seke gidilmesi gereken film.*
--spoiler--
turta çok güzelmiş bobo. *
--spoiler--
*
o değilde bir ayı yogi vardı ne oldu ona efeeem.
filmi çıkacak olan ayıdır.heyecanla bekliyorum,kimse bana yok efem o çocuk filmi filan demesin,filmi izledikten sonra da beğeniceğime eminim.**
çok yakında beyaz perdede karşımıza çıkacak olan çocukluk anılarımızın tatlı hatıralarından biri.
--spoiler--
http://www.imdb.com/title/tt1302067/
--spoiler--
bu sempatik ayıcığın türkçe seslendirilmesi ayrı harikaydı.
ekürisi vardı bunun bir de bobo şeker diye, papyonlu şirin küçük ayı.

(bkz: 90 larda çocuk olmak)
yellowstone milliparkında yaşayan ayı, en yakın arkadaşı da bobo'dur.
yoga sever ayı.
eskiden coook eskiden, bu kadar tv kanali, bu kadar cok film, cizgi film yok iken biz cocuk idik. siyah beyaz televizyon ekranindaki eglencemizdi o yanindaki minik ayi ile dolasan yogi ayisi. cok duygulandim simdi, ne buyuk ve muhim yerin varmis ruhumda yogilerin ayisi. ruhum ruhum yapma ya elin ayisi iste, sanki malatya'dan kayisi.
yogayı hayat felsefesi yapmış ayıdır.