bugün

Her daim istatistikler arasında yer almayı beceren, okuduklarının etkisini olumlu ya da olumsuz bildirmek maksatlı beğeni derecesini göstermeyi sorumluluk gören başarılı yazar arkadaş... *
farkının, farkında olmadığını sanan yazar, aşk her çiçekten polen toplamaksa, sıçayım einsteinin arılar yok olursa, kıyamet yaklaşmıştır teorisine.
herşey içinden gelen duygunun içinde, başkasının tek gecelik duygusuyla içinden geleni söylediği şeylere bakma.
senin farkında olmayan herkesin, o kendi ayıbıdır.
adam gibi adam.
yazdıklarından, kendime çok yakın hissettiğim yazar. nedendir bilmem, tanışmak istedim.
(bkz: #4264655) ve (bkz: #4503785) numaralı entryleri ile yeni nesil iliskilerini iyi özetleyen yazar.

bir de (bkz: usengeclik/#4289843) beni epey bir kopartmış yazardır. *

ilkbahar ayında da kitap projesi olan ve blogunda pek ala güzel konulara yer veren güzel insan.

adres: http://aytugakdogan.blogspot.com/ *
iyiniyetli, içinden geldiği gibi yazan, okuması keyifli, hiç bir tanışıklığımız olmamasına rağmen sevdiğim yazar.( yanlız sinemadan hiç anlamadığını düşünüyorum. kelebek etkisi 2'nin nesini beğendin be birader. )
sihirli bir başlığı olan uuser. buraya entry girdikten sonra iyi oylanan entrylerimde parabolik bir artış görülmüştür. kendisinin yaptığı bir olay ise teşekkürlerimi sunuyorum. değilse yine de teşekkürlerimi sunuyorum, onun sayesinde oldu.
(bkz: #4503002) yılbaşına evde taklalar atarak girmiş marjinal yazar. *
güzel bir blog'a sahip yazar kişisi.

edit: ay anam yaşlanmışık biz '92 doğumluymuuşş.
5. nesillerin şahı. karmadan belli yahu.
ilkbaharda çıkaracağı kitap için imge ve cinius yayınevleriyle görüşme halindeki uuserdir.
şimdiden imzasını ve şahsi eşyalarından alıp geleceğe dönük yatırım yapacağım yazardır ayrıca. *

edit: öyle bir editlemek ki entry tamamen değişmek. pazar günü devrelerin yanması akabinde geronimo olmak.
1992 doğumlu, 5. nesil yazardır. anlamıştım. nerden mi?

yaşına rağmen çok güzel işler çıkartan okur aynı zamanda da yazar. *
entryleri sık sık dikkatimi çeken, bugün yaşını öğrendiğim ve gerçekten çok şaşırdığım, sözlükte ya da değil ama yazarlığından çok söz ettireceğe benzer nesildaş.
yazar olmasının yanında sözlükte az sayıda bulunan okurlardan biridir. selam olsun.
şahsımın uzun zamandır tanıdığı, büyük işler çıkartmış ve çıkartmaya devam eden uludağ sözlük yazarı.*
sözlükte paylaştığı bazı denemeleriyle göz dolduran okur/yazar.
5 günlüğüne sözlükte ve hayatta kafa iznine çıkacak yazardır.
Küçük bedeninde büyük bir ruh taşıyan yazar. Yazar ama ciddi anlamda bu işi yapan yazar. Hatta kendisi facebook gibi bir ortamda bile yüzlerce hayrana sahip Türkiye'nin En Genç Yazarı.

Hakkındaki 5 sayfa girdiyi görünce fark ettim ve şu linke rastladım;

http://www.facebook.com/p...En-Genc-Yazar/45373063286

Bir de şu yazısına;

'' Bir kitap okuyucu ve yazar arasında karşılıklı bir sohbet tarzında mı olmalı yoksa her satırında yeni bir bilgi mi içermeli bilmiyorum fakat elimden gelen her şey bu sayfalara yazıldı.
Ben Ahmet Altan gibi nice aşk yitirmedim ya da bu satırlar her gece başka birisinin koynunda yattığım için ortaya çıkmadı sadece iyi bir izleyici oldum, bütün yaşananları bir tiyatro bütün insanları da oyuncu yerine koyup izledim ve hayallerimle süsledim yaşantılarını.
Beni sizin o anki psikolojinize ya da bakış açınıza göre okuduğunuz bir yazımdan ötürü şerefsiz yerine koymayın.
Zamanın neler göstereceği gerçekten belli olmuyor.
Eskiden size çok absürt gelen bir olay yıllar sonra size zevk verebiliyor ya da bir düşünce akımını yıllar sonra benimseyebiliyorsunuz. Hatta sırf bu yüzden siyasi gazetelerin hepsini okur, bütün yorumlardan faydalanmaya çalışırım. Tek taraflı olmam çünkü insanoğlunun görüş açıları sıkça değişebilir.
16 gerçekten ince bir yaş.
insan kendini tanır, yani belirli bir suratı ve fiziği vardır fakat ben her aynaya baktığımda farklı birisini görüyorum. Çoğu kez de bu değişimlere ısınamayacağımı bildiğim için geçiştiriyorum aynaya yabancılaşmaları.
Aynı anda bütün Dünya'ya bir şey söyleme yetkim olsaydı haykırarak ''Birbirinizi sevin!'' derdim. Çünkü en iyi ben bilirim özünde herkesin çok iyi insanlar olduğunu.
Katillerin nice pişmanlıklarına ve kalpleri sıkışana kadar ağlamalarına da şahit olduğum en acımasız adamlarında bir tavşan edasında korktukları ve tanrıya sığındıkları ana da.
Bu yüzden kafamdaki tanrı profili kötü insanları kaynar kazanlarda yakıp cezalandıracak kadar acımasız değil. O sizin nice masumluklarınızı herkesten daha iyi biliyor.
Yazdıklarımı okuduktan sonra kafanızda oluşabilmesi muhtemel Aytuğ profilinin aksine ne iyi bir aile çocuğuyumdur, ne derslerim çok iyidir ne de masalarda en çok espri yapıp insanları kahkahalara boğan kişi benimdir.
Yazdıklarımı yapın ama yaptıklarımı yapmayın diyenlerdenim ve kendimi asla bir yazar olarak görmem.
Uğraşılan meslek kısmına yazar yazmak zordur, şereftir ve ben kendimi yazamaz olarak görürüm öyle ki günlerce bir cümle kurup da yazabilmek için kıvrandığım da olmuştur yaşanılan ya da hayal edilen bir olaydan sonra su gibi yazdığım yazılar da. ''

Başarılarının ve yazılarının devamını dileyip, mart sonunda çıkacak kitabını da merakla beklediğimi de ekleyip alnından öptüğüm kardeşimiz. *
zamaninda benden yazarlik tavsiyesi almis yetenekli abazan. basarisindaki en buyuk etken benim lan. *
lem-an-yak dergisinin arka kapağındaki ezik şarkıcıdır.
facebook'ta arkadaşım olan lakin bunun farkına bugün vardığım yazar. sahiden yahu, nereden ekledik ki birbirimizi?
beşinci neslin guler yuzlu yazarı. yazdıgı seylerden mutluluk akıyor, bazense keder. gerci kederi mutluluk içine de gizleyip veriyor okuyucuları üzülmesin diye.
ask uzerine ettigi kelamlar cok yerinde olan, sozlukte yasamsal tespitleri, okurken insani baymayacak kadar makul uzunluktaki yazilari ve esprileriyle okumaktan keyif alinan yazar.
iyi ki gelmişlerdendir.
akp'ye muhalif, bu vatanın gelecegi hakkında umut kesmememizi, zira arkadan gelenlerin de kuvvetli oldugunu bize hissettiren az sayıdaki yazarlardandır. bagımsız dusunen yazardır. bu da guclu kisiligi oldugunu bize tokat gibi gosterir. helaldir.
güncel Önemli Başlıklar