bugün

zaten bende seni aldatıyordum.
(bkz: ben başkasıyla nişanlandım)

ben bunu yaşadım, 4 yıllık bir ilişkimin ardından bu cümleyi duydum. evet! iliklerime kadar yaşadım o acıyı.
sen aynı ona benziyosun, sırf benzediğin içindi bütün bunlar ama artık benzemen yetmiyor, bana o lazım, sen değil.

edit: lan bunu birine demiştim. o an ki surat ifadesi hala gözümün önünde. galiba sadistim lan ben.*
konuşmak istemiyorum.
bu son mesaj.

(bkz: bsg)
laaaps diye oturur içine:

"beni kimse senin kadar sevemez, bende kimseyi senin gibi sevemem."
bence artık sen de herkes gibisin.
(bkz: allahtan tek kızla çıkmıyormuşum)
- buse ben ayrılmak istiyorum.
- ne busesi aşkım ya ben sinem.
- bak seni yanlış tanımışım işte adını bile karıştırıyorum, ayrılmak istiyorum artık.
- hala seni seviyorum ama.
- sen de beni halanla karıştırıyosun işte gördün mü bak, bu ilişkiden bi hayır gelmez, ben buseye sen de halana kavuş.
Gereksiz söylenmemesi gereken sözler sarfetmenin hiç bir anlamı yok. bırakın gitsin mutluluklar dileğin. söylediklerinizden ötürü pişman olacak taraf sizsiniz.
-şimdi sana benzeyen birini bulmak zor olucak.. ama vazgeçmiycem aramaktan..
kendine iyi bak... *
Seni tanıdığım güne lanet olsun, Allah belanı versin gibi uzayıp gider.
pişman olacaksın.**
"hicbir seye degmezmissin." demek agir olurdu.
ayrıldıktan sonra hiç bir önemi olmayan ifadedir.
alem oyuncu olmuş,
sokaklar sahne,
sevdiğim bir kız vardı,
olmuş bir kahpe.
hatun kişiye; seni ağabeyin ile aldattım demek olabilir. bunalıma girer lan.*
onu hala ne çok sevdiğini söylemekten daha acısı olamaz.
'beni hiç hatırlama. git. ama bir gün, acı çek bir sebepten. o gittiğinden, karından, çocuğundan, ailenden... işte o acıyı çekerken hatırla beni. bunun dışında, hatırlama hiç. beni mutlu ettin sen, bunlaırn karşılığını alacaksın, ama canımı da yaktın, elbet karşılığını alırsın, işte o zaman anımsa.'

dedim.

büyüdü göz bebekleri, şaşırdı, ağzından şu cümleler fırladı 'benim seni hatırlamama gerek yok. unutmuyorum zaten, unutmadım'

he ama bir ay olmuşken ayrılalı, hemen onun yanında, onunla şimdi. bana mı ona mı kendine mi yalan söyledi... ne güzel şey merak...

içeriği önemli olamayn sözlerdir. ne olursa olsun, acıtır.
bana ne verdiysen aynısını geri alırsın inşallah.
Ağzın çok kokuyordu ve öpüşürken nefesimi tutmak zorunda kalıyordum.
beni unut.
" aslında seni hiç sevmemiştim . "
- ayrılsak mı necla?
- mahalleye gelelim ayrılırız hilmi.
- !!!yine anlamadı.
''ben üzülmem sen merak etme. beni düşünme. benim zaten hayatta neyim oldu ki, sen benim olacaksın diye bekleyeyim. ben hep namusumla yaşadım, çalıştım, çabaladım ama olmadı. şimdi seni de kaybediyorum. ben alışığım, sen üzülme.''

sadri alışık'tan geliyor;

http://video.mynet.com/fo...i-gol-degil-hakim/290394/
seni seviyorum.