bugün

her zaman kadınlardır.
genellikle sanıldığı kadar kompleks değillerdir. zamanla sıradanlaşan duygular sebep olur çoğunlukla. bazen en kötü değişiklik bile alışmışlıktan iyi gelir insana.
Araya giren insanlardır.
kuzey' den leh ordusu gelirken sevgiliyle tartışmak ve sevgilinin ordusunu alıp kırım' a kaçması. bu nedenle viyana' yı alamamak.
bir bayansam ve sevgilim bana ''asqhıım npysn? cnm çk sklıyo.s.s'' diye mesaj atıyorsa, bu kesinlikle ayrılık sebebidir.
21. ve dönüşü mümkün olmayan sebep: azrail ve ölüm gerçeği.
ölümcül tripler.
Kızların psikolojik danışmanlık yapan kız arkadaş grubudur. Hepimiz ilişki uzmanıyız güya.
-Ilişkimizin geleceğini göremiyorum.
(bkz: sekste sikin kirilmasi)
(bkz: sikin ama kusmesi)
(bkz: amin baby face sik bulmasi)
(bkz: sikin avrupa turnesine cikmasi)
(bkz: sikin kondoma alerjisinin olmasi)
(bkz: sikin karanlik sokaklardan korkmasi)
(bkz: sikin inzivaya cekilmesi)
(bkz: amin bir sike yaramamasi)
(bkz: amin farkli sikletlerde boy gostermesi)
(bkz: sikin sik oldugundan suphe etmesi)
(bkz: duygusal sik)
(bkz: siki valtinatore kaptirmak)
(bkz: sikini kiyma yaptirip cocuklarina goturen fakir adam)
kızın babasının para teklif etmesi.
Güvensizlik.
benim bencil olmam. ama tabi benim sevgimi hakediyo muydu diye sorun asla etmiyodu.
bazen aşık olmaktır. birine deli gibi aşıksın ama amk mörfisi gelip seni bulur. ve hayatın sikilmeye başlar...
çok iyi birisi olmamış vallahi bunu duydum sözlük.
kız için bu problem olmuş (başka bahanemi bulamadın sokuk)

napsaydım acaba sülalesini gözünün önünde yatırıp sıradan mı geçirseydim bilemedim.
telefon ve msn gibi sanal hesapları kontrol etmesine izin vermemek ayrılıkların en büyük sebebidir.*
aldatmadır . birbirinizi seviyorsanız nie ayrılıyorsunuz ki . bunun dısında ayrılanlarda zaten gevşek, sevme sevilme olayını sıradan hale getiren kişiler.
bunu birşeylerle bahane üretip yapanlar da var. sadece ayrılığı ve durumu biraz süslü püslü gösterirler tek farkı bu.
(bkz: turşu suyu)
Grup sekse dışardan adam çağırmak.
ilişkide ileriyi görememek, saygısızlık, uzak mesafelerdir. aşka engel değildir oysa uzak mesafeler fakat gönül başkasına konarsa olay biter.
ayrılıkların %90'ının sebebini söylüyorum şimdi sıkı durun...

bir tarafın sıkılması.
Eski sevgilisiden olanları yeni sevgilisi bulamama ve eski sevgiliye dönemin ilk adımı. Sonra eski sevgiliye dönüp herkesten bir parça aldım ama kimse senin gibi tatlı değil...
şüphesiz sevgilinin evlenmeden olmaz demesidir. oracıkta bitirilmelidir.
Boş kola kutusunu tezgahın üzerine bırakmak!