bugün

Ertesi gün olabilir.hayat kısa.
hemen yeni manita ararım wifi gibiyim bağlantı kopunca hemen yenisini ağ bulundu.
Yeni ilişki süresi,
Öpüşme sevişme süresi..

Bu kadar kalıplara neden bağlıyız ki?

Buradan hemen gidin bir sevgili bulun demiyorum.
Ama illa birisi olmalı mı yani hemen? Hemen bunun derdine mi düşeceksiniz?

Beklersin.
Her güzel bulduğuna sırf tipi için koşmazsın.

Tanırsın, zaman geçirirsin.
Bakarsın ki her şeyi unutturuyor, anlaşabiliyorsun, karşılıklı saygı ve sevgi oluşmuş. Sevgili olursun.

Ama şu ilişki kavramının belirli kalıplarla, basite indirgeyerek içini boşaltmayın.

Başlığa geri döner isek şu süreden sonra illa hemen biri olsun diyemem ama en azından 6 ay boyunca kesin olarak biri olmasın mesela.
bazı kahpeler için(evet sen, kendini biliyorsun) 1 aydır.

bende belki aylar belki de seneler sürebiliyor. bir erkek asla kısa bir sürede aynı dozda aynı seviyede birine değer verip sevmez. öyle sandıklarınız da ya dostça bir ilişki kurmuştur ya da aniden oluşan gönül yalnızlığını birkaç kadınla doldurmaya çalışıyordur.

ama kadınlar öyle mi.. daha bir ay geçmeden "ayhh ben aşık oldum yeaaa" moduna geçerler.

böyle bir kahpeyi birinci elden tecrübe ettim. birinden gidip bir başka kişiye aşık olan ve ondan yüz bulamayınca benimle aylarca aşk yaşayan ve beni terk edip 1 ay sonra bir başkasıyla yeni bir ilişkiye başlayan. ve benim bu olanları ayrıldıktan 3 ay sonra öğrenmem..

kadınların sevgisine güvenmeyin. çünkü kadınlar erkekler gibi derinden sevmez, sadece seçim yaparlar. doğada bile bu böyledir. en güçlüsü, en doğurtan olanı seçer dişi. kadın da daha iyisini(ona göre en iyisi) bulunca gider. bugün sizi severken 3 gün sonra birine şiirler yazabilir. defalarca tecrübe ettim bunu. kimse aksini iddia etmesin yemin ediyorum gömerim.
benim için oldukça kısa tutulması gereken süredir. biten şeylerin arkasından bakmamayı çoktan öğrendik, biri gider biri gelir. bu frekanstan devam.
şöyle ki çoğu ilişkide kişiler kendini sağlama almadan ayrılmazlar şu zamanda aldatmayan, ilişkisi varken başkasıyla olmayan çok az kişi vardır. bundan dolayı ayrıldıktan hemen sonra bile yeni bir ilişkiye başlayabilir taraflar. üzücü.
kişiye göre değişkenlik gösteriri bazıları için 1-2 sene bazıları için senelerce bazıları için 1 ay, karakter ve duygu meselesi.
Bazen bir gün bazen bir ömür. Bir hafta oldu hala melis yok...
bazen çok kısa gibi gelir ama aslında gereğinden uzundur. artık her an hazırım ama bu sefer sıradan biri olmamalı.
Hazir olma suresi diye birsey yoktur. insanoglu 7/24 is basindadir.
golden santraya kadar geçen süre.
acı eşiğine göre değişir. bir ayrılığın acısını ne hızla unutursa diğerine başlaması o kadar hızlıdır. acı eşiği yüksek olan insanlarda bu hazırlık süresi azalır.
yaşanan şokun derecesine göre, 15 dakika ile 1,5 saat arasında bir süredir. bu zaman dilimi her iki cins için de aynıdır. eski sevgiliyi unutmanın tek yolu, bir başka bedene temas etmektir. aşka sonuna kadar inansam da, bu konuda kendimi kandıramıyorum. siz de kandırmayın.
Ayrıldığın andır.
saniyenin onda biri gibi bir süre bana yetiyor.
kişiden kişiye değişmekle beraber en az 3ay olması gereken süre.
konu boşanmak ise, kadın 4 ay evlenemez dine göre. konu nikahsız birliktelik ise geceden geceye olabilir, malum orospuya konulacak tek kural, belli aralıklar ile tahlile gitmesidir.
ayrılmaya gerek olmadan mümkün olan eylemdir. süresi yok.

objektif olmak gerek. yapmayın arkadaşlar şimdi romantik, hassas ayaklarını bırakalım.
liseli ergenler için 1 gündür.
15-20 dakika arasında değişkenlik gösterir. üzerinizden bütün vıcıklığı ile akıp gitmesi de buncadır bir ilişkinin.
iliklerinize kadar sevip ayrıldıysanız bu süre, fil ahiridir. sonrası hiç düşünülmez, çünkü yaşadığınızdır aklınızda var olan hayal gücünüz de onla birlikte kalır. yenileri için beyin zorlanmaz artık.
Modern çağdaki en istikrarlı düşüştür. Modern toplum adı altında tüketime koşulduğumuz kıytırık çağda acıdan kaçıp bombok bir hayatın pembe sularında gezinmenin istatistiğidir.
kişinin karakterine göre değişen süredir. genelde kızlarda bu süre erkeklere nazaran daha kısadır.
biten ilişkinin sürdüğü ay kadar hafadır. yani ilişki 2 ay sürmüşse iki hafta, bir yıl sürmüşse 12 hafta, 5 yıl sürmüşse ebesinin .mı kadardır
ideal süre: eski ilişkinin süresinin yarısıdır.

kaynak:götüm.