bugün

Iliskinin yurumedigini soyleyip, ayrilma karari veren hatta konusma taleplerinizi bile reddeden, ayrildiktan iki ay sonra sabahin besinde mesaj atan sevgilidir. Her turlu olumlu mesajlasma ve konusmanin bir anlam ifade etmedigini bu yuzden kendi kendinize gelin guvey olmamaniz gerektigini soyleyip, iliskiyi bitirip uzun sure sonra gecenin bir vakti mesaj atip arayandir. Neden yaptigi bilinmez. pozitif anlamlar tasiyan kelimelerin bir anlam ifade etmedigini soylemesi uzerine ayrilik konusmasi yapilip olaya bitti gozuyle bakilir bu yuzden ne mesajina ne de aramasina cevap verilmez. Bilinmez bu davranisin sebebi. Merak mi, oyun mu, sevgi mi bilinmez. Soylenemeyenler ice atilir, sesini duyma korkusuyla telefonlar acilmaz. Sonucta ise neden sorusu hep kafa karistirir durur.
aradığı aşkı bulamamış son şansını deneyen, uzun zamandır yalnız olan sevgilidir.
unutamayan cinstir. eskiler hatırlar her şey güzeldir. fakat ayrılık nedeni çok antin kuntindir. bu ayrılık ona düşünme fırsatı verdiyse belkide hatayı görüp mesaj atabilen karmaşık duygulara sahip ve aşık bir sevgili tipidir.
mnkym sevgilisidir. yarak var gibi hatırlatır kendini yine.
bir de bu var (bkz: ayrıldıktan yıllar sonra mesaj atan eski sevgili)
Senden sonra bir kaç kişi girdi hayatıma ama seni hep yedek gördüğüm için arada forma şansı veriyorum ki formdan düşmeyesin demenin kibarca selam olarak yazılmış halidir.
tek cümleyle: her şeyi alt üst edendir.
telefon numarasını silmişsen ve yeni sevgilinin yanında gelirse fena olacak durumdur. gerçi silmişim numarasını, daha ne yapayım değil mi?
kendine yeni sevgili edinememiş. boşta kalmaktansa bir daha şansını deneyen kişidir.
eski sevgili bitirdiyse dengesizdir ne oldu da mesaj atıyorsun be kızım denilmesi gerekir eğer sen bitirdiysen aşıktır ve hala unutamamıştır iyi davranmak üzmemek gerekir.
Saat 00.00'a vurduğunda gelen mesajla size hala önem verdiğini gösteren eski - benim için asla eskimeyecek- sevgilidir.

-Doğum günün kutlu olsun...
cevap vereceğinizi bildiği için atıyordur. dişinizi sıkın ve cevap vermeyin.
bunu en iyi ; durup dururken alakasız yere arayan eski sevgililer ikiye ayrılır: canı çekenler ve acı çekenler diyerek can dündar açıklamıştır.
sizden daha iyisini bulamamıştır. kıymetinizi, yolu geçtikten sonra anlamıştır.
Dışarda istediğini bulamayıp kıymetinizi daha yeni anlamıştır.
öncelikle: tecrübeyle sabit.

ruh hastası olma ihtimali %95. cevap vermeyin. yolda görürseniz yolunuzu değiştirin. kovalarsa kaçın.

tekrar ediyorum: tecrübeyle sabit.
büyük ihtimalle pişman olmuş, sizi geri kazanmak için mesaj atan sevgilidir. arayıp sesini hatırlatanı daha beterdir! geçenlerde yaşadım aynı olayı, size yemin ederim sevmeme rağmen sinir krizi geçirip saatlerce ağladım. her neyse, kahrolsunlar!
Sevişmek istiyordur.
iki buçuk aydır beklediğim sevgilidir. tabi şimdiki sevgilisiyle tavşan gibi sevişmekten vakit bulabilirse atacağını umuyorum. boşuna mı bekliyorum acaba diye düşünmeden de edemiyorum yahu.
başkasından ayrıldığı için mesaj atan sevgilidir. eski defterleri karıştırmaya başlamıştır. okumadan silin gitsin.
özlemiştir. merak etmiştir. anıları canlanmıştır gözünde. belki tekrar birlikte olmak istiyordur.
dengesizin onde gidenidir. nefret edilesidir. yasadim ve tecrubeyle sabit diyorum ki, kanmayin. ne vaat ederse o buyuk ihtimal yalan cikicak ve siz umitlenip uzuluceksiniz. bizzat yasadim evlat acisi gibi koyuyo. herseye hazirlikli olun benden soylemesi.
Başkasından medet uman lakin bulamayan, yalnız kalmak suretiyle kürkçü dükkanına geri dönen tilkidir.
Meşhur bir kandil itemi olarakta bilinir.
özellikle ayarlar tam onu unutmaya başlayıp, mutlu olduğunuz anda arar. radarları var mübarek!