3

ayrildiktan sonra kiymete binmek

 1. 1.
  yaşanan yaşanmış, biten bitmiştir ama bir tarafa daha yeni dank etmiştir. kaybedilen şeyin çekici gelmesinden midir nedir bilinmez hemen hemen herkesin yaşadığı bir durumdur.

  (bkz: kör ölür badem gözlü olur)
  #2111011 :)
 2. 2.
  yollar ayrıldıktan sonra anlaşılan kıymet neye yarar.
  #2111030 :)
 3. 3.
  çok sık rastlanılan durumdur. uslu hanım kızımız değerli erkek arkadaşına her zaman anlayış gösterir, dır dır yapmaz, güvenir, mümkün oldukça güler yüz gösterir. sonra gencimiz hazır bu kız elindeyken ufak ufak sıkılmaya başlar. bu da nedir canım ilişkide hiç kavga yoktur, her zaman pozitif bakış açısıyla insanı sıkan kız olur karşısındaki...
  ve erkek gider. önce parti ortamı hoşuna gider kızlar trip yapmaktadır, naz etmektedir, kavga edip barışmak da süperdir. öbür mıymıntı kızdan kurtulduğuna sevinir.
  sonra bu nazlar tripler kafasını şişirmeye başlar. herşey için kavga etmekten yorulur, sessizlik arar. huzurun getirdiği o iç sıkıcılığını arar olur.
  ve geri dönmek ister, aslında eski sevgilisini bırakmakla eşeklik etmiştir. huzurun ve sevilmenin değerini bilememiştir.
  böyle bir durumdur ayrıldıktan sonra kıymete binmek...
  #4757025 :)
 4. 4.
  'ne böyle senle ne de sensiz' şarkısını hatırlara getiren durumdur. geri gelen sevgili hakkında ince elenmeli mümkün olduğu kadar sık dokunmalıdır.
  #4757038 :)
 5. 4.
  - ayrılalım o zaman servet
  - peki
  - sağlıcakla kal
  - sen de, ama son bir kez sana bineyim ister misin kıymet?
  #4757118 :)