bugün

babaların çoğunluğudur da.
muhtemelen kızla evlenmeyi düşünen erkektir.
kız bir yıl sonra da aynı kıza, püüüü ona. ne lan bu, 1 sene geçmiş insan biraz değişir, yenilenir; erkeğini şaşırtır.
tanım: kız arkadaşıyla ileriye dönük bir ilişki yaşayan erkektir.

yorum: (bkz: troll başlıkları)
Aradığı uyumu yakalamış, ilişkisindeki heyecanı hala kaybetmemiş erkektir. Normal ve takdir edilesi bir kişidir.
üçün birini almış erkektir.
erkeğim diye geçinen, soysuzluklarıyla erkekliğe leke süren beyinsiz kesime nispet yapan erkektir. adamdır.
rol yapmadığı kuvvetle muhtemel erkektir.
ruh eşini bulmuştur denilebilir.
kızla sadece vakit geçirmek için değil gerçekten sevdiği için birlikte olan erkektir.
(bkz: saçmalıyor efendim durduramıyoruz)

edit: (bkz: yediren var yediremeyen var)
onu kaybettiğinde bile,anılarıyla bir yıldan fazla yaşayan insanların olduğunu düşünürsek gayet doğal karşılanması gereken durumdur.
Hayvan gibi çok eşli değil, insan gibi tek eşlidir.
bu erkeklerden bazıları *3 yıldır ilişki bile yaşayabilir. ne kadar ayıca.*
aynı erkekle 1 yıldan fazla ilişki yaşayan kız?
bırakalım bu işleri ya sevginin, sevmenin, sevilmenin süresi olabilir mi ? olamaz efendim seviyorsan 1 yıl değil 1 ömür düşünürsün o insanla. 1 yıl nedir ki ? babalarımız annelerimiz nasıl sevmiş senelerce ?
aynı kızla 1 yıldan fazla yaşayamaz mı bir erkek? ne yani, her gördüğümüz kıza bodosloma dalalım, her kıza laf atalım, her kıza iş mi atalım?

hayatını düzene sokan, her konuda daha ciddi düşünen, hayata attığı her adımı daha sağlam atan, aklını abazalığa, karıyla kızla oynaşmaya değil ilerdeki hayatı için daha güzel şeyler yapmak, yaşamak için çalıştıran, akıllı ve zeki gençtir. diğer kızlara sulanmaktan, ağzının suyunu akıtmaktan bir ilişkisini bile uzun tutamayan, bir insana kendinden çok değer vermeyi öğrenemeyen ve bu sebepten dolayı da uzun süreli ilişkisi olanları kıskanan kendilerince akıllı insanların düşünceleridir.

ve bu kıskançlık kokan düşüncelerini de hiç saklamadan buraya yazarlar.

1 yıldan fazla değil, 6 yıldan fazla ilişki yaşıyorum, mutluyum, huzurluyum, hayattan zevk alıyorum, her türlü muhabbeti, eğlenceyi sevgilimle paylaşıyorum var mı?
aynı kzıın 1 yıldan fazla sabredebildiği erkektir efenim, burada kızı tebrik etmek lazım gelir.
Kızın aldatmaya hak kazandığı ilişkiyi sürdüren erkektir.
öncelikle (bkz: aha troll)

aynı kızla bir yıldan fazla yaşayamayan erkek olduğunu düşünen ergen dimaglar belli bir süre bekledikten sonra** anlayacaklardır ki bu bir şanstır. bu şans tek taraflı değil karşılıklıdır. aynı kadınla değil bir yıldan fazla 3-5 sene yaşayabilmek kolay olmayan ama çok güzel olabilen bir aktivitedir.

bunun aksini savunan bahsettiğim ergen bu lafı söylerken egosunu himalayalara(!) çıkarır. onu ordan indirmek zorunda kaldığı zaman bugüne kadar savunduğu o bütün boktan, lümpen düşünceleri hiç söylememişçesine inkar eder.

bu tarz başlıklar"ın" boktan ve bir o kadar da desteksiz olması da bundandır.
Katlanılabilecek ve uzun süreli bir beraberlik kurulabilecek bayanı bulabilme başarısını gösterdiği için kutlanılası yazardır.
aradığı mutluluğu ve huzuru bulmuş erkektir.
seven erkektir. doğru kızı bulmakla alakası yoktur. 3. yıl sonunda ayrılırsın. ancak o an öğrenmemişsindir onun doğru kız olmadığını. en başından beri bilirsin. ancak sevdiğin için katlanırsın.
evlilikte böyledir. evlenmeye yakın zamanlarda ilişkiye başlarsan o katlanma süresi içerisinde evlenmiş olursun işte. ama gençlik aşkları ile evlenemezsin. tek sebebi de budur. gençlik ateşi falan değil. 6-7 sene hiç bir kıza dayanılmaz.
bunu ergenliğinde yaparsa, ilişkinin her türlüsünden soğuyacak erkektir.

(bkz: aa bu benim lan)

17 yaşındayım sözlük, birisiyle 2.5 sene, birisiyle 1 yıl. peeee.
ruslarla tanışana kadar sürer.
belki de sadece adamdır.

(bkz: adam)
zeka kapasitesinin üstün olduğunu gösterir. ama her uzun ilişki yaşayan da zeki değildir.