bugün

ayran gönüllü derler ona.
aşk değildir o. aşk olsa 2 olmaz.
Birini severken karşılık göremeyip bu acının telafisi olacağını düşündüğü başka bir sevgiye başka bir sevgiliye yönelmektir.

Sevilen hep sevmeyendir aslında, kalbin bu ızdıraptan kurtulma çabasıdır ikinci kişi. Karşılıksız Aşk denilen makine arızası kimyayı alt üst eder aynı anda birden fazla kişide bulur insan kendini fakat bunun sebebi kalbin derinliklerinde gömülü olan o ilk kişidir o karşılıksız sevilen kişi, yanan bir eve su tutma çabasıdır bu aslında fakat işe yaramaz malesef, en iyisi susmaktır bu alevi ancak sessiz bir gözyaşı söndürebilir.
(bkz: hoaydaaa)
Çoğu ergen icin haci sakir ve dove arasinda secim yapma zorlugundan ibarettir..
imkansızdır Biri aşk değildir sen öyle zannediyorsundur...
aşık olmak kavramı bana çok boş geliyor, hoşlanmak gibi düşünüyorum, eğer öyleyse normal, fakat iki kişiyi birden sevmek biraz değişik, büyük ihtimalle ilkini o kadar da sevmiyorsundur veya ikincisi sadece sana daha fazla ilgi gösteriyordur falan filan.
aşık değilsindir sadece aradığın ama karşındakinde bulamadığın bir şeyi başka birisinde bulmuşsundur bu da onu çekici kılmıştır insan her zaman sahip olmadığına yönelir
malesef. Elde edemediğimiz şeyler her zaman fazla ilgi çekici gelir bu da onun getirdiği bir şey. Bence.
Aşık olmanın özüne terstir geciniz efendim.
bir yanda aşkım, bir yanda yuvam diyen adam ve türevlerine veremediğim mantık, ben 1 kişiyi sevmeye doyamaz iken sen 2.sini nasıl seviyosun.
Mümkün mü?
o nasıl aşk mk? böyle aşk mı olur?
bu olsa olsa aç gözlülüktür, abazanlıktır.
O aşk değil, aşk olsa duramazsın.
Maymun iştahlılık diyelim, kafa karışıklığı diyelim, karasızlık diyelim, ama aşk, yooo dostum onu demiyelim işte!
benim bildiğim aşk bir kişiye karşı olur. bu dediğin olsa olsa hoşlanma ya da maymun iştahlılıktır.
Buna olur diyen aşık olmamıştır. Sevmiştir hoşlanmıştır ama aşık olmamıştır. Aşk delilik halidir. Aşığın gözü başkasını görmez.
Görüyorsa aşık değildir.
(img:#2032793)
imkansız olan şey. O olsa olsa hoşlanmadır.
o aşk değildir, hoşlantıdır. ayran gönüllülük, maymun iştahtır.
Affedersiniz ama aynı anda iki kişiye aşık olamaz bir insan.

Hoşlantı, sevgi ve aşk arasındaki farkı anlayamayan insanları sözlük yazarı yapmasalar keşke.
mümkün olmayandır. bu ayran gönüllülüktür.
zira aşk böyle bir şey değildir.
insanın hayatı boyunca başına 1 ya da 2 kez gelir.
O aşk değildir, aşk olsa duramazsın.
Beğenidir, hoşlanmadır, etkilenmedir ama aşk değildir.

Aşk öyle bir şeydir ki, kiliseye girip, selamün aleyküm dedirtir.
Bilginiz olsun.
vakti zamanında ercik kral'a msnden yapılan şakada denilen ''gönülden sevdiğim 9 tane'' sözünü akıllara getirir.
Aynı anda 3 kişiye aşık olmaktan iyidir. "araplar 5 karıyla dolaşıyor" diyerek kendini teselli etmektir. ¤
Pazartesi gel başla şartları netleştiririz.
Aynı anda 3 kişiye aşık olan şahsımı çok da yormayacak durumdur. En çok vereni sevdim.