bugün

Yakışıklı bir erkek ve güzel bir kadın için sorun teşkil etmeyen durum. Ne de olsa elini sallasa ellisini bulur.
Biz sıkıcı, ciddi, normal tipler içinse sonucu daha çok üzülmek olur sadece.
iki az efenim, allah'ın hakkı üçtür diyerekten arttırıyorum.
aynı anda iki kişiye aşıksan o aşk değildir sen sadece aşık olduğunu sanıyorsundur. aynı anda 2 kişiden hoşlananlar, mümkünse hiç aşık olmayın siz.
Yüce gönüllü olmaktır.
Yine bir kezo sözlükte terör estirecek anlaşılan.
görsel
Sadakatsiz dizisinde volkan. Hem karısına hem de sevgilisine aşık olduğunu söylüyordu. Sonra ortaya çıkınca karisi boşadı, bu seferde sevgilisiyle evlendi, eski karısının peşini bırakmıyor.
Aynı anda 3 kişiye aşık olan şahsımı çok da yormayacak durumdur. En çok vereni sevdim.
Pazartesi gel başla şartları netleştiririz.
Aynı anda 3 kişiye aşık olmaktan iyidir. "araplar 5 karıyla dolaşıyor" diyerek kendini teselli etmektir. ¤
vakti zamanında ercik kral'a msnden yapılan şakada denilen ''gönülden sevdiğim 9 tane'' sözünü akıllara getirir.
O aşk değildir, aşk olsa duramazsın.
Beğenidir, hoşlanmadır, etkilenmedir ama aşk değildir.

Aşk öyle bir şeydir ki, kiliseye girip, selamün aleyküm dedirtir.
Bilginiz olsun.
mümkün olmayandır. bu ayran gönüllülüktür.
zira aşk böyle bir şey değildir.
insanın hayatı boyunca başına 1 ya da 2 kez gelir.
Affedersiniz ama aynı anda iki kişiye aşık olamaz bir insan.

Hoşlantı, sevgi ve aşk arasındaki farkı anlayamayan insanları sözlük yazarı yapmasalar keşke.
o aşk değildir, hoşlantıdır. ayran gönüllülük, maymun iştahtır.
imkansız olan şey. O olsa olsa hoşlanmadır.
(img:#2032793)
Buna olur diyen aşık olmamıştır. Sevmiştir hoşlanmıştır ama aşık olmamıştır. Aşk delilik halidir. Aşığın gözü başkasını görmez.
Görüyorsa aşık değildir.
benim bildiğim aşk bir kişiye karşı olur. bu dediğin olsa olsa hoşlanma ya da maymun iştahlılıktır.
O aşk değil, aşk olsa duramazsın.
Maymun iştahlılık diyelim, kafa karışıklığı diyelim, karasızlık diyelim, ama aşk, yooo dostum onu demiyelim işte!
o nasıl aşk mk? böyle aşk mı olur?
bu olsa olsa aç gözlülüktür, abazanlıktır.
Mümkün mü?
bir yanda aşkım, bir yanda yuvam diyen adam ve türevlerine veremediğim mantık, ben 1 kişiyi sevmeye doyamaz iken sen 2.sini nasıl seviyosun.
Aşık olmanın özüne terstir geciniz efendim.
aşık değilsindir sadece aradığın ama karşındakinde bulamadığın bir şeyi başka birisinde bulmuşsundur bu da onu çekici kılmıştır insan her zaman sahip olmadığına yönelir
malesef. Elde edemediğimiz şeyler her zaman fazla ilgi çekici gelir bu da onun getirdiği bir şey. Bence.
aşık olmak kavramı bana çok boş geliyor, hoşlanmak gibi düşünüyorum, eğer öyleyse normal, fakat iki kişiyi birden sevmek biraz değişik, büyük ihtimalle ilkini o kadar da sevmiyorsundur veya ikincisi sadece sana daha fazla ilgi gösteriyordur falan filan.