bugün

şartlar uygunsa olabilitesi muhtemelen çok yüksektir. ama iki tarafı çok iyi idare etmek, çok iyi rol yapmak gereklidir.*
biri muhtemelen daha ağır basar.. maymun iştahlılığın bir başka versiyonudur. kötü müdür yerilmeli midir hayır her şey insanlar içindir..
kişi eğer çift kişilikli ise, gayet normal olabilecek eylem.*
tek kelime ile mide isidir. eger kısının midesi bu olayı hazmedebiliyorsa bunda bir sorun yoktur.
mutlaka dominant olanın kazanacağı diğerinin inceden hatırlanacağı aşk puştluğu.
(bkz: aşk iki kişiliktir üç kişiye az gelir)
iki kadın bir adam aşk çekilir aradan ...
(bkz: threesome)
ezginin günlüğünün "iki aşk arasında" isimli şarkısıyla çok iyi açıklanan durum.

(bkz: ben niye büyüdüm anne)
(bkz: aynaya bakan birine aşık olmak)
insanoglunun doyumsuzlugunun gostergelerınden bırıdır. ıkı askı beraber yasamanın toplumca normal karsılandıgı varsayılırsa; bu durumda kısı, uc ask arasında kalacaktır. ınsan ısteklerının sınırı yoktur.
(bkz: bir kalpte iki şey aynı anda yaşamaz)
aşk öyle yüce bir duygudur ki birine aşıkken bir başkasını görmezsiniz bile. ancak iki kişiden aynı anda hoşlanılabilir o ayrı bir olaydır.

(bkz: ota boka aşk demek)
(bkz: aynı ipte 2 cambaz oynamaz)
(bkz: iki kadın bir adam)
yoktur böyle bir şey.ask sadece bir kere gelir hayatta başa o da şanslı iseniz.aşk ile sevgiyi,hoslanmayı karıştırmamak gerekir....
aslında kimseyi sevmiyorum demenin başka bir yolu...
hüseyin atlansoy abimizin dediği gibi ''yüreğimiz bölüştürelemez''...
(bkz: ne istediğini bilmemek)
aşktan bihaber insanın olabileceğini sandığı durum.
aşık olduğunu sanmaktır.
aşık olduğunu sanar oysa ki hissettiği tek şey şevhetten başka bir şey değildir.
patolojik bir durumdur.
bu duygunun aşk adıyla anılması mümkün değildir. çünkü aşk bencildir ve bir kişiye duyulabilir ancak. ortada iki kişi varsa bunun adı hoşlanmaktır, ikisine de aşık olduğunu düşünen kişi aslında ikisinden de çok hoşlanmaktadır. ama mesela ikisi için de canını verir mi, kesinlikle hayır.
(bkz: aşık olduğunu sanmak)
iki ucu boklu olan deyneğin tam ortasında bulunma hali.