bugün

gece yastığa başını koyduğunda hangisini düşünüyorsan o olsa gerek gerçek olanı. heee ikisi de geliyorsa, maşallah der çekilirim bu mevzudan.
(bkz: yok öyle bir şey)
(bkz: var var)
cezmi ersöz'ün cümleleriyle:

--spoiler--
sana nasıl aşık olabildim bir başkasına aşıkken,yoksa gerçek aşk bu mu?
--spoiler--
aynı anda iki kadına aşık olmak= işkence,
uykusuz geçen geceler,
bitmeyen telefon konuşmaları.
en sonunda her ikisinin de kendine yar olmayacağını biliyorsa sorun yoktur..
(bkz: her güzele aşık olduğunu sanma)
bir kalbe iki insanı sığdırabilendir. * *
hayalinde bol bol threesome yapmana sebep olur herhalde.
insanoğlu her şeyi aynı anda, aynı kişide yaşayamaz, birinin duygusallığı sizi cezbeder, birinin yataktaki performansıdır sizi etkileyen, evet böyle ucuzdur aşk, birden fazla kişide barınır, aynı anda iki erkeğe aşık olmak başlığı ile kapışır, duygularına ve iradesine hakim olamayan insanların gerçekleştireceğini düşündüğüm eylemdir, haa eğer ki dört dörtlük her aradığını bulduğun bir insan hayatındaysa, bakma aq sağına soluna, haa hala yoksa elbet gelecektir, ya da gelecek diye avut kendini, realist ya da hayalperest olmana göre değişecek durumdur.*
aynı anda olacağını zannetmediğim olay... en azından aynı türden duygular değildir ikisine birden hissedilen. birini seviyorsundur, başka biri çıkar, çarpar, bişey eder, ama öncekine sevginden de vazgeçmiyorsundur, bu tarz bişey olabilir.

ama aynı anda iki aşk diyorsan, en azından biri aşk değildir. olmaz öyle...
aynı anda ikisine birden aynı şeylerin hissedilmesinin mümkün olacağını sanmıyorum. ancak şöyle bir durum olabilir; birinde eksik bulunan diğerinde mevcuttur. yani ikisinin birbirini tamamlaması sonucu ikisinden de vazgeçememe durumu ortaya çıkabilir.
karmaşık olay.
nasıl olabilir böyle bir şey anlayamıyorum. olamaz demiyorum, illaki yaşayan vardır. fakat çok dengesizce. bir kadına bakarken için titriyor başın dönüyor ve başka birinin yanına gidiyorsun hoop aynı duygular. insan nasıl kıyar sevdiceğine böyle, nasıl kandırır göz göre göre. bu son cümleden iyi bi pop şarkısı çıkabilir aslında. neyse.
doymak bilmeyen isteklerin aşkta vuku bulması.
aslında ikisindede farklı özellikler bulunmaktadır ve hep daha fazlasını isteyen kişi kadınını seçmekte zorlanıyordur.
aşk tek kişiliktir. çifte şans olmaz. öyle bir şey varsa akılda bil ki o 3'lü ganyan olur ki bu da sadece veliefendi de olur.
Aslında aşık olmamaktır. eğer birine gerçekten aşık olsaydı diğeri olmazdı.
(bkz: her gün başka başka)
aynı anda iki kadına aşık olduğunu zannetmektir aslında.
aşk değildir o. duygularını yanlış yorumluyor ya da adlandırıyordur.
(bkz: külliyen yalan)
4 meme istemek demektir. 2 yetmiyorsa demek ki.
"Çapkın olabilirsin, hovarda olabilirsin, iki kişiyi birden sevebilirsin, hatta aşklarından ölebilirsin de, sabaha kadar içip sarhoş da olabilirsin, ama hiçbir zaman bir kadehi kaldırırken 2 kadını düşünemezsin."
2 erkeğe aynı anda aşık olmak huyu olan kadınla denk gelmesini dilediğim aşk hoyratının hoyratlığı.
Erkek 7 kadına da aşık olabilir. Her gün birine. Allah ne verdiyse.
(bkz: sedef)
(bkz: şirin)