bugün

kendisi büyük fenerbahçelidir ve saygı duyulması gereken güzel insandır ama;
mehmet topuz,caner ve cristian'ı oynatıp krasiç,sow ve stoch'u neden yedek bıraktığını anlayamadım dünkü maçta.
bence salih uçan'a çok güveniyor ve ona bu sene çok fazla forma şansı vermeyi düşünüyor.yoksa transfer istemiyorum demesinin bi manası ve açklaması olamaz. eğer salih uçan'a formayı verirse de temizinden bi helal olsunu hak eder.
https://p.twimg.com/A0N_sTgCUAAOXKe.jpg:large

hayır, ben yazmadım.
fenerbahçeye yakışmayan teknik direktör.
çok sevdiğimiz fenerbahçe hocası

özellikle ben hastasıyım..
Gizli galatasaraylı. Benim diyen cimbomludan daha çok emeği geçti adamlara beceriksiz herifin.
şaka maka

alexin azizin telefonuyla 11 e girmesi olayı doğruysa hiç kasıntı pozlarına girmesin şuan bıraksın görevi

o hareketten sonra hangi futbolcun sikler ki seni?
istifada erdemli davranıştır bi zahmet be hocam. Bu oyunla şampiyon olsanda bi zahmet.
taktik olarak çok başarısız. fatih terim geldikten sonraki bütün galatasaray maçlarında takım etkisizdi. tamam pozisyon olarak etkinlik gösteremiyorsun da elindeki topu verimli kullanmayı, tehlikeli kontra atak yapmayı da çalıştırmıyor anlamıyorum ki. takım onun takımı, onun getirdiği oyunculardan kurulu getirdiği yeni bir anlayış, yeni bir taktik yok. bir takım bu kadar yavaş tempoyla paslaşırsa nasıl kontra atak yapabilir? yok ben pasa dayalı bir düzen kuracağım diyorsa da bu oyuncu kadrosuyla yapamayacağını anlayamadı sanırım. volkan demirel'in sakatlanması elbette kötü fakat takımın daha iyiye gidebilmesi için iyi olabilir. çoğu maç kalede yıldızlaşan, güven veren bir kaleci varken şimdi mert günok ile yola devam edecek mert de kötü bir kaleci değil ama tecrübesiz ve volkan demirel'i aratacağı kesin, bakalım bu süreci nasıl geçirecek?
Fenerbahçeye yakışmayan teknik adam ama efendiliğiyle severim keratayı.
fener'i şu halinde bile bırakmayarak takımın ayakta kalmasını sağlamıştır. ama fener taraftarına hala yaranamamıştır. ayıp!
Fener'i şu hale getirip tüy dikmek için bırakmamıştır. Ulan Fener'i bıraksa kim alır bunu? Sanki Manu,real falan sırada bekliyorlar. Eldeki oyunculara bak amk krasic-sow-stoch-kuyt-alex böyle bir hücum gücü var. Santos'un falan olduğu yıllarda bile bu güç yoktu ve buna rağmen hala savunma futbolu oynatıyor. Lan 2. Lige düşmeye razıyım ben bu korkak adam gidecekse başımızdan.
3 temmuzdan itibaren başlayan bu zorlu süreçte galatasaray için elinden geleni yapan teknik direktörü. *
"Oyuncum Caner ile konuştum. Topa vurduğunu söyledi. Yeni sezona yine aynı senaryolarla girdik. Hayırlı olsun"

auahuahaha.
beddualarımızın bir bir tuttuğu teknik direktörümsü. sen daha dur neler olacak daha, iyi günlerin bunlar.
bir cristoph daum değil.
her iyi golcü veya yıldız futbolcu illaki iyi teknik direktör olacak diye bir şey yok. Eskilerden Derwall, yenilerden Morinho vasat futbolcuyken antrenörlükleri efsane olmuştur. Pele, Maradona, Lefter, Metin Oktay ve Turgay Şeren futbolcu efsaneleriyken antrenörlükte fena çuvallamışlardır.
Artık hepten delirmiş kişidir. Ruhsatsız Villa'sının yıkım kararın dan dolayı da gs yi suçlamıştır.

http://haber.gazetevatan....929/1/gündem#.uc7m_2thism
kadro kurmadaki değişik fantezilerini yine gösteren teknik adam. elazığspor maçında topal - selçuk şahin ikilisiyle başlatıyor takımı, hadi hayırlısı.
caner, christian, selçuk ve bekir'i kayıran, salih ve özgür'ü 18e almayarak, recep niyaz'ı da yedek kulübesinde çürüterek tecrübelendiren sevgili hocamız.

galatasaray'a karşı eziliriz, orta sahamız yok anladık da; elazığ'a karşı da mı? eskiden şu maçlardan önce kaç fark atarız muhabbeti yapardık, şimdi gönül rahatlığıyla yeneriz bile diyemiyoruz. bul şunun çaresini lütfen artık.

ne bu taraftar ne de bu yönetim 1 sene daha her maçı bu stresle izleyemez, seni de bırakmazlar o koltukta.

koy şu ortaya salih'i topuz'u özer'i sezer'i. selçuk-christian-topal'ın yaptığı işin hepsinden fazlasını yapar topuz da salih de. 5 tane atalım 6 tane yiyelim, ama oynayalım. kendi sahamızdan top çıkaramayıp 45 dk yan pas yaparak oynamayalım artık.

edit: eskiden selçuk yan pas yapıyor diye suçlardık, şimdi tüm takım yan pas yaptığı için selçuk maçlarda yıldız gibi görünüyor.

edit2: barça hayranı olduğunu söylüyor bir de herkes, pas yapan topa sahip olan bir takım diyor sürekli. 2 senedir bu felsefeyi yaratmaya çalışıyorsun da 53 dakikadır niye topu ileriye şişiriyor şu takım!?
Bu kulüpte çaycı bile olamaz.

Edit: kötüleyen arkadaşlar bu gol size gelsin. Elazığ 1-0 Fenerbahçe. Hadi Aykutcuğunuzun şakşakçılığını yapmaya devam edin.
fenerbahçeye yapacağı en faydalı iş istifa etmek olan teknik direktör. 11 kişi 10 kişilik takımı yenememe rekoru kıracak böyle giderse. yazık valla. hala anadolu takımı çalıştırdığını falan sanıyor sanırım.
Suni çime alışmak için takımı erkenden moskova'ya götürmüştür. iyi la bak bunu akıl etmiş, gelişiyor yavaş yavaş. 5 seneye oyuncu değişikliği yapmayı da öğrenir. *
yahu aykut takıma çift yönlü orta saha lazım dedik taa emre gideceği zaman. ulan onu aldırmadın eksikliğini gördün ulan bari bir çözüm arayışına gir ya. hiç olmazsa geçici çözüm üret ulan. selçuk şahin mehmet topal ikilisini ne diye oynatıyon lan karşında galatasaray, beşiktaş, trabzonspor mu var aq. elazığspor bu anasını satayım. şu salih uçanı bari bu maçta görelim lan. elazığa karşı bile bu adamı çıkarmaya korkuyorsan genç oyuncu alma anasını satayım. zaten oyun anlayışın ile vaslui, mtk budapeşte gibi takımlara yenilme tehlikesi atlattık. ulan takımdan gidicisin bari gitmeden bir katkın olsun lan. genç yıldız kazandır bari takıma. gökay iravulu ve okan alkanı harcadın bari fatih terimin peşinden koştuğu recep niyaz-salih uçan ikilisini heba etme lan. çok ciddi sakatlık olmadıkça alma selçuk şahini ne bekliyorsun bu adamdan aq.
ölene kadar fenerbahçenin başında kalmasını dilediğim büyük deha..